To, co si dovolí některé "fanynky" One Direction, už snad není ani normální!

Jasně, chápeme, když je nějaká fanynka zamilovaná do svého idolu a nadává jeho přítelkyni/milence/manželce. Aby ale některé fanynky vyhrožovaly smrtí nebo napadením, vyvolávaly ve 4 ráno, nebo se snažily dostat do soukromých profilů Briany a její rodiny? Ne, tohle opravdu není normální a je potřeba to rázně řešit!

Přesně do tohoto boje se pustila rodina Briany Jungwirth, matky malého Freddieho Tomlinsona - syna Louise Tomlinsona z One Direction. Prakticky po celé těhotenství slýchala Briana urážky a nadávky na svou osobu. Dost početná část fanynek tvrdila, že si celé těhotenství vymyslela a že to je vlastně jen hra, do které je Louis přinucen se zapojit. Dost šílené, že? Některé fanatičky ale přesně takhle přemýšlely. Jejich překvapení, když přidal Louis fotku s Freddiem na svůj Instagram, bylo obrovské. Možná byste čekali, že se Brianě omluví, ale kdepak, kolo výhružek a nadávek začalo nanovo.

Sice vůbec nevíme, jak souvisí malý Freddie s tím, že jsou fanynky zklamané. Nejspíše chtěly, aby Louisovo první dítě bylo zároveň i jejich. Asi si uvědomují, že Louise nikdy neuloví, ale svůj hněv by tedy logicky měly otočit spíše k tomu, s kým Louis aktuálně chodí a spí. Jeho vyvolenou totiž není Briana, ale herečka Daniele Campbell (The Originals). Ta překvapivě takový hate jako Briana a její rodina nedostává. Podivné, že?

Co na celou kauzu říkají rodinní příslušníci? Chování některých fanynek už bylo tak přes čáru, že se rozhodli do věci zapojit soudy!

Dost dlouho jsme se snažili vše ignorovat, ale některé fanynky absolutně nemají limity a jdou doslova přes mrtvoly. Museli jsme to začít řešit. Zvlášť jeden vzkaz byl naprosto šílený, plný hnusných výhružek a nadávek. Takové věci prostě nemůžeme jen tak přejít. Věc jsme předali právníkům.

Jsou takové všechny fanynky? Ale kdepak, i o těch slušných se příbuzný Briany zmínil:

Moc děkujeme všem, kteří na sociálních sítích vyjadřují Brianě a Freddiemu podporu a lásku. Někteří z vás jsou vážně moc milí. Všechny ale prosíme o co největší míru soukromí!

  4:49,  aktualizováno  24. března 2019 18:32