Hit Others jsou punkové Vánoce pro všechny!

  20:00aktualizováno  20:00
Chybí vám trocha toho adrenalinu? Chcete se odreagovat od tíživé a nudné atmosféry vánočních svátků? Zkuste tenhle punkový koncert, při kterém likvidujete všechno v dosahu. Nebudete litovat.
95

Hit Others

Platforma: Freeware
Výrobce: Jan van Nuenen

  • simulátor punku (něco takového jste ještě nehráli)
  • velká zábava bez morálních výčitek
  • skvělý nápad a ztvárnění
  • originální hudba
  • klidně bych to mohlo být několikanásobně delší

Stáhnout

Hit Others | foto: Jan Hanáček, Bonusweb.cz

Hit Others

Brutální, obscénní, neetický a pořádně zábavný je koncert holandské punkové kapely Bullerslug. Chlápek u vstupu vám dá na vybranou. Buď jste tvrdí týpci a punk je vaše krevní skupina, nebo se z tohodle lokálu rychle pakujte! Tak jako tak, bude to maso.

Hit Others

Spousta drog, chlastu a nezřízené likvidace čehokoliv a kohokoliv v dosahu. To je náplň této hry. Nacházíte se v podniku jménem Bullerbar a okamžitě je jasné, že tohle je ten druh místa, kde vám mojito neudělají. Místo toho vám useknou ruce a nechají ležet na podlaze. První, co vám asi proletí hlavou bude věta „Proboha, to bude zase večer.“, následovaná hozenou flaškou od absinthu. No, ale ono to zase tolik nevadí, protože tenhle pajlz je přesně tím místem, kde chcete být. Vždyť koncert každou chvíli začíná!

Hit Others

Na tomhle bále je poměrně těsno. Kolem vás pobíhají zfetované, vyzáblé a polonahé smažky, dealeři a znalci alkoholických nápojů a všichni sebou těkají a škubou, jak při epileptickém záchvatu třetího stupně. Stroboskopy sem tam osvětlí některé z potetovaných těl a vy si všimnete, že ty věci kolem vás vypadají jako zombie. A máte vztek, protože sám na tom nejste nijak líp.

Hit Others

Koncert kapely Bullerslug je punk sám o sobě. Chcete-li přežít, musíte se odsud dostat. Zatímco kapela hraje můžete poměrně beztrestně mlátit ostatní lidi, pít všechno možné kolem a vypité lahváče házet po ostatních. Přitom vám každý likér dá kdejaké schopnosti. Třeba pivo v zeleném plechu zvýší vaši sílu, takže do davu můžete vytržený záchod hodit s větší vervou a napáchat větší škody. Modrý panák vás zrychlí a tak podobně.

Hit Others

V davu pobíhají groteskní postavy, které občas mají něco v ruce. Když je umlátíte k smrti, můžete si věc nechat. Kromě různých sběratelských cetek sem tam někdo má i gramofonovou desku, nebo klíč. Klíče je přitom nutné posbírat všechny, abyste otevřeli vrata a zachránili se. K čemu jsou ale desky, ptáte se?

Hit Others

No, řekněme to takhle: Grupa Bullerslug hraje sice říznou muziku, ale tahle jejich nálož nemá dlouhého trvání. Řinčivý zvuk kytar a sprosté texty jsou přitom to jediné, co drží zdrogovaný dav na uzdě. Jakmile kapela dohraje (a to trvá asi tak tři minuty), stane se z tohohle doupěte peklo na Zemi. Lidi začnou vyšilovat, jakoby jim došel všechen chlast a začíná opravdový kotel. Všichni mlátí všechny a ten kdo přežije, musíte být vy. Nebo platíte útratu všem.

Hit Others

Hit Others je soutěž s časem. Je to brutální nářez absurdních rozměrů, jaký nemá ve hrách obdoby. Aspoň já jsem předtím nikdy nic takového nehrál. Je to hnus a svinstvo, ale je to jedna z nejzábavnějších her poslední doby. Nic lepšího si na vyklidnění během svátků nemůžete přát. Punk s vámi.

Na stránce hry je možné stáhnout i verzi pro Mac OS X.

Autor:

Hodnocení hry

Naše hodnocení

95 %

Hodnocení čtenářů

63 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 2 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Tanks of Freedom je taktická hra pro líné stratégy

Tanks of Freedom

Pod líbivou retro slupkou této tahové strategie se skrývá shnilá a problémy prostoupená hra, o které se ani nedá říkat,...

Smrt v REZ PLS není pro dvě kouzelnická nemehla překážkou

REZ PLS

V této velice pěkné, ale technicky nedokonalé plošinovce vám nepomůže ukládání pozice, ale síla přátelství… A taky...

Ananias je epická hra na hrdiny jak se sluší a patří

Ananias

Ananias vás možná nepřekvapí svou originalitou, ale perfektně kombinuje zažité a funkční prvky, které jsou v žánru her...

Advantage Consulting, s.r.o.
SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ Praha

Advantage Consulting, s.r.o.
Praha
nabízený plat: 35 000 - 45 000 Kč

Najdete na iDNES.cz