Diskuse
RECENZE: Tahová strategie Warhammer je prošpikovaná technickými problémy
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
A72l83e98x73a88n72d62r 60V82e27j53v52a17r45a
Jakožto zarytý fanoušek Warhammer 40k mě nehorázně štve když tuhle značku někdo využije jen aby udělal nějakou špatnou hru těžící jen ze značky a fanoušků. Naštěstí je ve vývoji pár her které za to opravdu stojí jako například Eternal Crusade, Deathwing a Battlefleet Gothic Armada. Co mě ale zklamalo byl Regicide. Pořád doufám v to že přenesou WH 40k tabletop hru do pc hry, to by byla grandiózní strategie!
P65a12v69e67l 91M17e11d76e48k
Díky Alexandře za shrnutí. Vnímám to úplně stejně. Mám koupenou alfu Mordheimu a doufám, že časem vznikne i Necromunda případně Gorka-morka.
M43i74r10e10k 52Z77á19v24o94d39n71ý
To jsem zvědavý, jak dlouho se lidé nechají natahovat systémem F2P. To je stejný nerozum, jako kupovat si "jablko".
L92u17k92á72š 75S25u76c54h64á69n51e33k
Systém F2P je dobrovolný. Můžete přestat kdy chcete, nikdo vás nenutí doplácet smluvní pokuty za předčasné ukončení atp. A tak, jako lidi dobrovolně utrácí peníze za cigarety, alkohol, drogy, kabelovku, lehké děvy, internet, mobil, benzín, pojištění, stejně tak si mohou utrácet i za hry. Jejich volba, pokud jim to za to stojí.
Vždycky budou slabší jedinci, kteří uvěří reklamě, sjednají nevýhodné pojištění, spoření, tarif ... stejně tak budou i ti, kteří za to F2P zaplatí. A když se budou bouřit? To jistě mohou ... pomůže to něčemu?

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


















