Reportáž skončila 15. 12. 2012 13:17

Rusko - Česko

Utkání turnaje Channel One Cup komentuje Ondřej Novotný

24:13
Gól Rusko - Česko 3:0! Češi se minutu bránili dobře, pak ale Rusové v přesilovce dobře zakombinovali, Ovečkin nahrál Mozjakinovi a ten z takřka nulového úhlu zakončoval do prázdné brány.
23:07
Vyloučení Kindl jde na dvě minuty na trestnou lavici za nedovolené bránění. Rusové budou hrát další přesilovku.
22:13
Polák ostře vypálil od modré čáry, Košečkin s problémy puk udržel.
21:03
Na ledě se objevila nově sestavená formace složená z Plekance, Hemského a Jakuba Svobody. Zejména aktivní Hemský dělá svým pohybem stále Rusům problémy.
20:31
Krátce po naskočení Růžičky na led se zjevil Malkin těsně před Pavelcem. Český gólman vyrazil.
20:28
Češi dohráli oslabení bez problémů.
20:01
Češi měli v první třetině několik šancí, jenže jejich proměňování vázlo. To Rusové byli efektivnější, proto vedou 2:0.
20:00
První třetina skončila.
19:38
Vyloučení Ruský provokatér Radulov úřaduje. Nejprve provokoval Hemského, teď se zapletl s Krejčím. Radulov i Krejčí jdou po pošťuchování na trestnou lavici.
19:01
Přihrávka rukou zastavila ruské manévry.
18:40
Koukal ujel v oslabení a vypálil, trefil bránu jen z boku.
18:28
Vyloučení Češi budou hrát oslabení. Na ledě se jich objevilo šest. Na trestnou lavici jde Růžička.
17:20
Kindl tvrdě vypálil, jeho střelu srazil Ovečkin nohou a jen stěží se pak rozjížděl na bruslích dál.
16:08
Gól Rusko - Česko 2:0! Zničehonic se v českém pásmu zjevil Dacjuk, vypálil zápěstím a trefil krásně pod horní tyč české brány.
15:43
Růžička zkoušel nahodit na Košečkina, ruský gólman ale pohodlně kryl.
14:36
Rusové jsou v plném počtu.
14:28
Hemský zkoušel překvapit Košečkina rychlým obkroužením brány a střelou, ale neuspěl.
14:02
Důležitý moment Rusové ujeli v oslabení k další šanci - dva na jednoho! Ale Němec výborným zákrokem vypíchl Dacjukovu nahrávku na Radulova.