Diskuze

Ztráta. Hokejová dvacítka dřela do konce, přesto Švýcarům podlehla

Po veselici přišlo mírné vystřízlivění. Čeští hokejisté do dvaceti let nezvládli druhý zápas na mistrovství světa v Kanadě a podlehli Švýcarsku 3:4 v prodloužení. Leckdo přitom po úvodním vítězství nad úřadujícími šampiony z Finska čekal opačný výsledek.

28. 12. 2016 13:47

Naši experti zapomínají na hokejový rozvoj. Velmi se bojím, aby nás zítra Dáni nepřekvapili - pokud půjdou oni do vedení, a my začneme zase tak stupidně faulovat......

0 0
možnosti
PM

P59a39v45e27l 21M91a88r25e36k

28. 12. 2016 13:45

Na co Skarek cekal v tom prodlouzeni? Hralo se 3 na 3, takze bylo jasne, ze to bude vabank. Mel cas vyrazit na ten vyhozeny puk, a zustal v brane. I komentator napred hlasil, ze si Skarek musi vyjet proti puku... :-/

0 0
možnosti
VV

Já jsem tem zápas neviděl,ale nevím,jestli ten Škarek je správná volba?

1 0
možnosti
RK

kdybyste videl tak byste videl. ze neni.

0 0
možnosti
VV

Já mám pocit,že všechno ničí média a "experti".Švýcaři jsou o level níž,neměli bychom s nimi mít potíže a podobné žvásty,když každý ví,že je to dnes tak vyrovnané,že nikdo nemůže předem říci jak to dopadne.Mám pocit,že hráči to čtou a vnímají,k tomu málo regenarace po prvním zápase (expeeti zase tvrdí,že pro mladé hráče to nemůže být problém)A když se to všechno pěkně sečte tak .........

0 0
možnosti
RK

byli vcera svycari ve vsem krome efektivity a branare pozadu? -byli.

0 0
možnosti
RK

dame dany a mame druhej flek. finove vse neprohraji. pri trose stesti bychom skupinu mohli i vyhrat. vazne bychom si to stesti zaslouzili, protoze takovy pech jako byl vcera, to se casto nevidi. svycari nestacili vubec v nicem a presto diky tomu, ze mame podprumer v brane, vyhrali.

0 1
možnosti
MC

Díky nevyužívání šanci. Měli Češi vést a zápas by vypadal inac. I jste tu o tom tu Rudolfe pisal.

1 0
možnosti
VF

Jestli takhle vypadá neJen nefaoulovat.zvládnutý zápas, tak jsoui na tom chlapci dobře.

0 0
možnosti
VF

...se to tady nějak přeházelo...Oprava: jestli takhle vypadá nezvládnutý zápas, tak jsou na tom chlapci dobře. Jen nefaulovat.

0 0
možnosti
MC

Ach ten Mrázek. Když to mužstvo pracně vyrovná...

1 0
možnosti
MC

42 střel snad Detroit a 22 Buffalo, jaký kontrast s Columbusem. Ten táhne gólman sbornaje komandy. 40 střel na něj a bostonského snad 20, přesto už 13 vítězství v řadě. Bobrovsky R^R^R^

0 0
možnosti
ZB

Naši hrají pěkný hokej, rychle bruslí. Chybí ale větší důraz před brankou soupeře a pak je třeba být více disciplinovaní, měli jsme mnoho zbytečných vyloučených hráčů. Jinak čtyři body ze dvou náročných utkáních je pěkný výsledek. Jena tak dál.

2 0
možnosti
MC

Koukam Columbus- Detroit- Kanada. Nejhorší je samozřejmě Mrazek. Také lehké góly pustí. Slováci zatím Kanadě stačí. Po první třetině gól ani na jedné straně.

0 2
možnosti
FN

Slováci stačí? Vždyť to byla otázka času, než se hráz protrhne a začne se jim to tam sypat. Aby po dvou třetinách dal jeden tým víc gólů než má soupeř střel na bránu, to jsem mockrát v hokeji neviděl. Za všechno hovořil komentář na slovenské TV, něco ve smyslu: Kanaďané předvádějí úžasné technické dovednosti. Teď se podobně zkusil prosadit i náš hráč, ale nebylo to až takové úspěšné.