Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Vítejte u online přenosu z druhého utkání předkola play off mezi Třincem a Litvínovem.

Oceláři budou navazovat na včerejší výhru 3:1, Verva naopak bude chtít stav série vyrovnat. Odjíždět z Třince se ztrátou 0:2 by mohlo znamenat blížící se konec sezony.

Trenéři obou týmu se rozhodli nedělat žádné změny v sestavě. Třinec i Litvínov tak nastoupí v totožné sestavě jako včera.

Havelka

Rozhodčí: Hribik (CZE), Obadal (CZE) - Lederer (CZE), Axman (CZE)
Počet diváků: 4 465

0:24
Tresty

Vyloučen hráč Martin Marinčin (Třinec), 2 min. za Zdržování hry
Litvínov hned v úvodu zápasu dostává možnost přesilovky, protože Marinčin ve vlastním pásmu vyhodil puk mimo hřiště.

0:55

Hned po buly Třinec vyhodil puk, ale Litvínov se rychle vrátil zpátky do pásma a dvakrát nebezpečně pálil Jaks.

1:18

Šimon Stránský (Litvínov) vstřelil branku (9. gól v play-off), asistence Janis Jaks. Stav zápasu Třinec - Litvínov 0:1
A Litvínov jde do vedení! Šimon Stránský dostal na pravý kruh pro vhazování dobrou přihrávku a z první propálil Mazance, jenž se nestihl přesunout.

2:07

Do útočného pásma se vydal Petr Straka a zvládl se dostat ke střele přes tři beky, ale Mazanec tentokrát zareagoval.

3:20

Marcinko číhal za brankou Litvínova na najíždějícího Daňa, který ale kotouč nezpracoval a Litvínov následně dostal puk na zakázané uvolnění.

3:36

Daňo se tlačil do zakončení, ale obránci Litvínova mu to nakonec nedovolili.

3:38
Tresty

Vyloučen hráč Patrik Demel (Litvínov), 2 min. za Držení protihráče
Také Oceláři si zahrají přesilovku, Patrik Demel dostává dvě minuty za držení.

4:22

Jeřábek nahazoval od modré puk na Tomka, ale Litvínov dokázal puk vyhodit z pásma a má čas střídat.

4:45

Hudáček měl dobrou pozici mezi kruhy, ale ještě neúspěšně hledal Daňa.

5:12

Nestrašil našel přihrávkou napříč pásmem Hudáčka, ten ale z první trefil jen boční síť. Třinec má velký tlak v útočném pásmu.

6:03

Chmielewski zkoušel střílet z levého křídla, ale trefil pouze před sebou bránícího Estephana.

6:22

Buček rychle obkroužil branku a chtěl přihrávat do slotu, přes Demela to ale nedokázal.

7:15

Rozjetý Kudrna dostal přihrávku do středu hřiště, ale ke střele se přes obránce nedostal.

7:36

Andrej Nestrašil (Třinec) vstřelil branku (11. gól v play-off), asistence Libor Hudáček a Daniel Voženílek. Stav zápasu Třinec - Litvínov 1:1
V osmé minutě máme v Třinci srovnáno! Poskakující kotouč stojící na hraně se odrazil k Andreji Nestrašilovi, který ho napálil přímo pod víko.

8:37

Od mantinelu nahazoval puk Patrik Demel, ale Mazancovi žádné starosti nenadělal.

9:37

Oba týmy přehazují kotouč z jedné strany hřiště na druhou.

10:03

Růžička posílal puk do mezikruží pro Daňa, jenž chtěl celou akci přesunout na levé křídlo, ale Hudáčkovi adresoval puk neúspěšně.

11:40

Litvínov se drží v útočném pásmu, nicméně se hraje především u mantinelů a Mazanec je tak zatím bez práce.

11:49

Do zakončení se hnal Marcinko, ale jeho střela přes beka skončila jen v Lapačce Tomka.

13:04

Voženílek protlačil puk na pravé křídlo pro Bučka, ale ten vůbec netrefil branku.

14:13

Sledujeme velmi urputný hokej s řadou důrazných osobních soubojů, gólmani jsou však spíše v roli diváků.

14:53

Petr Straka mohl jít sám na Mazance, ale třinecký brankář proti němu vystartoval hodně daleko z branky a znemožnil mu zakončení! Puk se pak ještě odrazil k Hlavovi, který by mohl trefit prázdnou branku, ale litvínovský útočník nestihl zareagovat.

16:29

Střelu Kudrny vyrazil ramenem Marek Mazanec.

17:26

Chmielewski přebral puk ve středním pásmu a zkusil vystřelit přes obránce, Tomek ale jeho pokus vyrazil.

17:59

Daňo to zkoušel z úhlu, ale trefil vnější tyč.

18:00
Tresty

Vyloučen hráč Martin Růžička (Třinec), 2 min. za Vysoká hůl
Litvínov možná zbytek třetiny dohraje v přesilovce, Martin Růžička totiž dostává dvě minuty za vysokou hůl.

18:16

Střela Jakse byla zblokována.

18:39

Sukel si s pukem dobře vybruslil před Mazance, ale puk za jeho záda neprotlačil. V brankovišti hrál ovšem hodně důrazně, což před třineckým gólmanem spustilo melu několika hráčů.

18:39
Tresty

Vyloučen hráč Šimon Stránský (Litvínov), 2 min. za Hrubost
Rozhodčí nakonec roztržku ocenili dvojím vyloučením.

18:39
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Marcinko (Třinec), 2 min. za Hrubost
Na třinecké straně byl nejaktivnější Tomáš Marcinko.

20:00

Litvínov nakonec přesilovku nevyužil a končí první třetina. V ní jsme viděli dvě branky, skóre nejdřív po necelé minutě a půl otevřel Šimon Stránský, ale chvíli po něm pumelicí srovnal Andrej Nestrašil. 1:1.

20:54

Přesnou přihrávku napříč útočným pásmem dostal Andrej Nestrašil, ale v pokleku z první nedokázal zakončit.

21:38

Třinec nastoupil do druhé třetiny hodně aktivně, Litvínov raději jen poslal puk na druhou stranu hřiště.

22:15

Od modré nahazoval puk Marian Adámek, Tomkovi dobře ve výhledu projel Kurovský, ale litvínovský gólman si puk i tak našel.

22:52
Tresty

Vyloučen hráč Ondřej Jurčík (Litvínov), 2 min. za Hákování
Třinec bude hrát druhou přesilovou hru. Ondřej Jurčík dostává dvě minuty za hákování.

23:15

Po pravém křídle se jednoruč před Tomka protáhl Martin Marinčin, ale litvínovský gólman nechal dobře položený beton a domácí hráč jej při zakončení trefil!

24:16

Litvínov dobře napadal třineckou rozehrávku a bylo z toho zakončení pro Strejčka, ten ale bekhendem přestřelil branku.

24:51

Růžičkova střela z první od modré byla sražena do ochranné sítě.

25:32

Úplně volný Estephan dostal přihrávku na pravé křídlo, ale z dobré pozice nezvládl trefit branku!

26:22

Po levém křídle se do útoku vydal také Andrej Kudrna, ale přízemní střelou trefil jen Mazancův beton.

26:55

Lukáš Kaňák (Třinec) vstřelil branku (5. gól v play-off), asistence Jakub Jeřábek a Andrej Nestrašil. Stav zápasu Třinec - Litvínov 2:1
Třinec jde do vedení! Andrej Nestrašil dobře podržel útočné pásmo a přesunul hru na Lukáše Kaňáka, který zleva nahodil puk na Tomka a kotouč se podivným způsobem odrazil až do sítě!

27:39

Jurčík střílenou přihrávkou hledal před brankou Abdula, který jen těsně nedokázal tečovat puk do poloodkryté branky!

28:41

Litvínov velmi lehce ztrácí puky ve středním pásmu a Třinec tak může svého soupeře dostávat pod tlak.

29:54

Zilemu se otevřel prostor mezi kruhy, ale zakončení mu na poslední chvíli zhatil Andrej Nestrašil.

30:08

Kaňák pálil z první od modré čáry, ale Tomek schoval puk do lapačky.

31:14

Třinec velmi vysoko napadá litvínovskou rozehrávku a soupeř má velké problémy.

31:26

Rozhodčí už chystal přesilovku pro Třinec, ale Marian Adámek se přiznal, že faulován nebyl a bude se pokračovat pět na pět.

31:54

Kudrna předložil puk mezi kruhy volnému Freibergsovi, ale ten nedokázal prostřelit třineckého brankáře!

33:27

Litvínov se viditelně snaží přidat na tempu, jenže hráči Třince svůj těsný náskok brání více než dobře.

34:06

Abdul se proháčkoval až před Mazance, ale v pádu nedokázal zvednout puk přes jeho beton.

34:10
Tresty

Trest týmu (Třinec), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Litvínov bude hrát přesilovku. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí třinecký Martin Růžička.

34:47

Nicolas Hlava (Litvínov) vstřelil branku (16. gól v play-off), asistence Matúš Sukeľ a Šimon Stránský. Stav zápasu Třinec - Litvínov 2:2
Krásnou přesilovkovou kombinaci na jeden dotek zakončil svižnou střelou z mezikruží mezi betony Marka Mazance Nicolas Hlava a je vyrovnáno!

35:14
Tresty

Vyloučen hráč Jan Strejček (Litvínov), 2 min. za Nedovolené bránění
Třinec může odpovědět v přesilovce, Jan Strejček dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

35:38

Po zakončení Martina Růžičky se před Tomkem strhla další mela, ale rozhodčí vylučovat nebudou.

36:07

Martin Růžička (Třinec) vstřelil branku (25. gól v play-off), asistence Andrej Nestrašil. Stav zápasu Třinec - Litvínov 3:2
Růžička s Nestrašilem si párkrát vyměnili puk a Růžička jej nakonec pěknou ranou z první poslal přímo pod břevno! Tomek neměl šanci zareagovat a Třinec znovu vede.

36:59

Litvínov držel útočné pásmo, puk směrem na branku nahodil Janis Jaks, ale Mazanec dokázal zasáhnout lapačkou.

37:42

Dravecký ve středním pásmu zachytil litvínovskou rozehrávku a vyzkoušel Tomka, ten byl ale připraven.

38:05

Na modré čáře napřáhl litvínovský Jan Strejček, ale hodně vysoko přestřelil.

38:53

Kurovský měl možnost samostatného úniku, ale nezvládnul zpracovat dlouhou přihrávku.

40:00

Ve druhé třetině padly hned tři góly. Za Třinec se prosadili Lukáš Kaňák s Martinem Růžičkou a za Litvínov Nicolas Hlava. Oceláři tak po čtyřiceti minutách vedou 3:2.

40:28
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Marcinko (Třinec), 2 min. za Sekání
V úvodu třetiny může Litvínov srovnat v přesilovce. Tomáš Marcinko totiž bolestivě sekl přes ruku Jana Strejčka a dostává dvě minuty.

40:33

Litvínov sice vyhrál buly, ale na modré čáře se nakonec sám připravil o pásmo.

41:08

Na levém křídle se uvolnil Patrik Zdráhal, který ještě přihrával puk mezi kruhy, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.

41:35
Tresty

Vyloučen hráč Martin Marinčin (Třinec), 2 min. za Sekání
Třinec bude hrát téměř minutu ve třech. Totožný faul jako Marcinko předvedl Marinčin a i on dostává dvě minuty.

41:35

Litvínov před důležitou přesilovkou bere oddechový čas.

42:06

Jaks pálil z první, ale Mazanec jeho ránu vyrazil.

42:33

Třinec už je ve čtyřech, ale Litvínov má v útočném pásmu obrovský tlak.

42:51

Na levém křídle dostal nabito Estephan, ale střela mu vůbec nesedla.

43:02

Třinec vyhazuje až k Tomkovi a unavená čtveřice střídá.

44:32

Třinec se po dlouhém oslabení dokázal zkonsolidovat a jen odhazuje puky od vlastní branky.

45:15

Nahození Marinčina od modré čáry si málem litvínovský hráč srazil do vlastní branky, ale kotouč prolétl jen těsně vedle!

46:32

Třinec opět výborně napadá litvínovskou rozehrávku a hosté ztrácí puky ve vlastním pásmu.

46:59

Litvínov vyhazuje puk pouze za cenu zakázaného uvolnění.

47:40

Na pravém křídle přijal přihrávku Kristaps Zile, ale nechal puk za sebou a jeho střela proti Mazancovi neměla potřebnou razanci.

49:06

Z pravého kruhu pro vhazování to zkoušel Abdul, ale jeho střelu zblokovali bránící hráči.

49:54

Dnešní zápas v Třinci sleduje 4 465 lidí.

51:30

Stránský se protlačil přes tři hráče Třince a připravil pozici pro Radima Šaldu, Mazanec má však další zákrok.

52:54

Třinec drží puk v útočném pásmu, na modré čáře s ním míchal Marinčin, který nahodil puk za branku a vytvořil čas na střídání pro spoluhráče.

53:29

Kaňák nahodil puk do rukavic Tomka.

53:42
Tresty

Vyloučen hráč Aron Chmielewski (Třinec), 2 min. za Sekání
Zhruba šest minut před koncem dostává Litvínov další šanci na vyrovnání. Aron Chmielewski zbytečně fauloval a dostává dvě minuty za sekání.

54:07

Třinec možná půjde znovu do tří. Puk opustil hřiště a rozhodčí se budou radit, zda to bylo s tečí nebo bez.

54:07

Vylučovat se nakonec nebude, kotouč byl tečovaný.

54:33

Nicolas Hlava (Litvínov) vstřelil branku (17. gól v play-off), asistence Šimon Stránský a Janis Jaks. Stav zápasu Třinec - Litvínov 3:3
Litvínov dnes využívá třetí přesilovku a je srovnáno! Z ostrého úhlu od mantinelu nahodil puk Nicolas Hlava a Mazanec si srazil puk do sítě.

55:22

Velkou šanci měl Marko Daňo, ale trefil jen beton ležícího Tomka!

55:21
Tresty

Vyloučen hráč Jan Strejček (Litvínov), 2 min. za Sekání
A rýsuje se zajímavá šance také pro Třinec! Jan Strejček totiž dostává dvě minuty za držení.

55:37

Marcinko byl úplně sám před Tomkem, ale trefil jen tyč!

56:23

Třinec drží útočné pásmo a má tlak, Nestrašil pálil vedle.

56:57

Jakub Jeřábek (Třinec) vstřelil branku (5. gól v play-off), asistence Martin Růžička . Stav zápasu Třinec - Litvínov 4:3
Třinec utahoval šrouby a také domácí využívají přesilovku! Martin Ružička přesunul puk na levé křídlo pro Jakuba Jeřábka a ten pověsil puk za Tomka.

56:57

Jan Strejček se hodně zlobil, stojí si za tím, že nefauloval a rozhodčí pravděpodobně nepočastoval zrovna pěknými slovy.

58:12

Do konce základní hrací doby zbývají necelé dvě minuty, Třinec už se soustředí jen a jen na bránění výsledku.

58:37

Tomek na střídačce, Litvínov v šesti!

58:54

Matúš Sukeľ (Litvínov) vstřelil branku (10. gól v play-off), asistence Nicolas Hlava a Kristaps Zile. Stav zápasu Třinec - Litvínov 4:4
A je vyrovnáno! Nicolas Hlava pálil z levého kruhu pro vhazování a puk se odrazil do mezikruží před zcela volného Sukela, jenž jej poslal do sítě.

59:38

Na Tomka se hnal Marko Daňo, ale litvínovský gólman svůj tým podržel.

Skončila třetí třetina.

60:00

Napínavý závěr základní hrací doby určil, že po klasické osmnáctiminutové pauze budeme v Třinci sledovat první prodloužení v letošním předkole.

Začalo prodloužení.

60:18
Tresty

Vyloučen hráč Martin Růžička (Třinec), 2 min. za Hákování
Hned na začátku prodloužení dostává dvě minuty za podrážení Martin Růžička a rýsuje se velká šance pro Litvínov! Hosté dnes využili již tři početní výhody.

61:03

Litvínov se po necelé minutě usazuje v útočném pásmu.

61:47

Kombinace se hostům nedaří a Třinec vyhazuje.

62:20

Kudrna z pravého křídla pálil nad, Růžička už je na ledě.

62:37

Miloš Roman byl úplně sám před Tomkem, ale litvínovský gólman jeho šanci skvěle zastavil!

64:11

Oba týmy měly šanci na samostatný únik, ale proti puku dobře vyjeli oba brankáři.

65:20

O kotouč se bojuje ve středním pásmu.

66:19

Hra se poměrně rozkouskovala, zakázané uvolnění Třince.

66:46

Jakub Jeřábek (Třinec) vstřelil branku (6. gól v play-off), asistence Miloš Roman. Stav zápasu Třinec - Litvínov 5:4
Je rozhodnuto! Třinec zavezl nenápadně puk do útočného pásma, na pravém kruhu pro vhazování se do něj opřel Jakub Jeřábek a svým dnešním druhým gólem nabízí Třinci vedení 2:0 na zápasy!

Skončilo prodloužení.

60:00

Těsně po hvizdu se ještě ve středovém kruhu strhla mela, nic to ale nemění na tom, že Třinec po výhře 5:4 po prodloužení získává v předkole s Litvínovem dva mečboly. Vervě na ledě Ocelářů nestačil ani mocný závěr a tři využité přesilovky. Pěkný zbytek týdne vám přeje Marek Votke.

18. února 2024 15:00Třinec-Litvínov 5:2
5. ledna 2024 17:30Litvínov-Třinec 5:2
19. listopadu 2023 15:00Třinec-Litvínov 2:3P
1. října 2023 17:30Litvínov-Třinec 6:4
11. března 2023 17:45Litvínov-Třinec 2:4
9. března 2023 17:00Třinec-Litvínov 5:4P
8. března 2023 17:00Třinec-Litvínov 3:1
19. února 2023 15:30Litvínov-Třinec 4:3P