Neděle 24. září 2023, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 24. září 2023 Jaromír

Dobrý den z Třince, kam se po dvou úvodních duelech na ledě Hradce Králové přesouvá letošní finálová série. Domácí mohou dnes jít do trháku, který v historii českého hokeje nikdy nikdo nepřekonal, naopak před hosty stojí těžký úkol chytit se proti skvěle organizovanému soupeři.

Oba zápasy na východě Čech získal úřadující mistr z Třince. V úterý skupina Zdeňka Motáka vyhrála 4:2, ve středu se pak radovala po prodloužení 2:1.

Třinec neuhýbá ze svého plánu a hlavně ze své hry. Propracovaná defenziva, dosud fungující přesilovka a výborné protiútoky stále fungují a na červený val postavený na modré čáře ještě nikdo nenalezl fungující odpověď.

Hradec Králové působil v obou utkáních vcelku solidně a rozhodně se nevzdává, absence Cingela, Janka a Lva je však znát. Východočeši hodně spoléhají na Okuliara s Kevinem Klímou a ti jsou tak pod velkým tlakem.

Sestavy a rozestavení

TřinecTřinec

90 Kacetl
Kacetl
o hráči
Marinčin
o hráči
4 Smith
Smith
o hráči
Čukste
o hráči
J. Jeřábek
o hráči
55 Adámek
Adámek
o hráči
52 Doudera
Doudera
o hráči
24 Kaňák
Kaňák
o hráči
Růžička
o hráči
Marcinko
o hráči
Chmielewski
o hráči
Kurovský
o hráči
40 Roman
Roman
o hráči
Dravecký
o hráči
56 Daňo
Daňo
o hráči
Voženílek
o hráči
Nestrašil
o hráči
88 Hrňa
Hrňa
o hráči
20 Vrána
Vrána
o hráči
Svačina
o hráči

Hr. KrálovéHr. Králové

Machovský
o hráči
McCormack
o hráči
72 Jank
55 Blain
Blain
o hráči
29 Kalina
Kalina
o hráči
F. Pavlík
o hráči
Rosandič
o hráči
4 Marcel
Marcel
o hráči
61 Werek
Werek
o hráči
Miškář
o hráči
15 Eberle
Eberle
o hráči
26 Jergl
Jergl
o hráči
Lalancette
o hráči
94 Perret
Perret
o hráči
Okuliar
o hráči
Klíma 34
o hráči
69 Zachar
Zachar
o hráči
62 Pilař
Pilař
o hráči
30 Lev
R. Pavlík
o hráči

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Pražák (CZE) - Špůr (CZE), Zíka (CZE)
Počet diváků: 5 400

Mužem série je zatím třinecký Daniel Voženílek. Křídelník je podepsaný pod čtyřmi z šesti branek domácích, tři z nich dal, na další přihrál. Kromě této bodové produkce ale útočník přináší velkou nadstavbu v podobě obětavosti, týmovosti a napadání.

Paradoxem série je velmi nízký počet přesilovkových gólů. Mountfield s nimi má problém celé play off, střelecky ale ve finále mlčí Třinec. Hradci se ale v prvním utkání podařilo z této situace skórovat.

Souboj brankářů vyznívá jasně pro Ondřeje Kacetla v domácí brance. Ten přetavil chabou produktivitu Hradce v 94,85 procent úspěšných zákroků. Matěj Machovský naopak i přes velmi dobré zákroky lapí jen 88,9 procenta střel na branku, neboť na něj jde podstatně méně pokusů.

Do sestavy hostů se vrací Lev a Jank. To je velká vzpruha pro tým Tomáše Martince.

Čtvrtá řada Třince má extrémní zkušenosti. Dohromady mají Hrňa, Vrána a Svačina devět extraligových titulů.

Týmy už jsou na ledě Werk Arény a absolvují tradiční úvodní ceremoniál. Třinec dnes ve své tradiční bílé sadě, Hradec dnes obléká tmavou, červenočernou sadu. Zápas ale začne s malým zpožděním, nástup se mírně protáhl.

Utkání začalo.

0:05

Buly zvládl lépe Miškář a první ofenzivu tak mohou předvést hráči hostů.

0:19

Jenže Eberle ztratil kotouč a dopředu šel naopak Marcinko, toho ale zastavuje píšťalka čárového, neboť byl v ofsajdu.

0:34

Lalancette musel dávat pozor, zazadu jej chtěl obrat o puk Daňo, dával ale pozor. Hosté se dostali do pásma a Blain nahazoval na Kacetla první střelecký pokus.

1:34
Důležité

Kacetl se musel činit, protože do kontru se dostali po Adámkově chybě Zachar s Okuliarem Zachar dostal žabkou puk na střed Okuliarovi, který chtěl puk procedit mezi betony Kacetla, ten ale byl bezchybně povyjetý a nedal střelci šanci.

2:18

Marinčin nahodil Smithovi na levé křídlo, kam se jeho parťák z obrany vydal na výlet. Kanaďan nahazoval hned za modrou zápěstím na Machovského, ten měl ale snadnou práci.

2:47

Blain si připisuje další pokus hned za modrou čarou. Kacetl podržel puk ve výstroji.

3:18

Perret spěchal za nahozením za branku Kacetla, skvěle se ale vrátil Doudera a předstihl francouzského bojovníka.

3:57

Filip Pavlík rozehrál Kevinovi Klímovi do ofssajdu, hra se tedy přerušuje a vhazování proběhne před modrou čarou domácích.

4:10

Lev chtěl protečovat puk do útoku, jeho dotek holí v jedné ruce ale jen namazal puk ideálně do čepele bekům Třince.

4:59

Svačina si protáhl střídání a kličkoval s pukem u prken za brankou Machovského, nic ale nevymyslel a tak pustí na led první formaci. Té alespoň udržel puk.

5:43

Marcinkova řada musela vyklidit útočné pásmo, centrovi se to ale nepodařilo a tak když se puk vrátil do útoku, Třinečtí stáli v ofsajdu.

6:15

Voženílek dostal puk po levém křídle do útoku, tam ale kotouč vypíchl útočníkovi Filip Pavlík.

6:45

Okuliar nechtěl dále rozehrávat a tak po vyvezení puku podél pravého mantinelu k modré čáře se opřel do střely sám, Kacetl však na pokus viděl a ten ani neměl příliš gólové parametry. Proběhne komerční přestávka.

6:53

Okuliara hlídal Čukste pečlivě a Slovák nakonec ztratil rovnováhu. Zády padl na Kacetla. Sudí tedy píská postavení útočícího hráče v brankovišti, byť Okuliar spíše ležel.

7:28

Blain pálil opět od modré, trefil ale jen blokujícího Draveckého.

7:50

Do puku se z levé strany opřel Marcel, jeho projektil ale jen prolétl kolem branky Kacetla. Hradec ale zůstává v ofenzivě.

8:18

Třinec si nekomplikuje život a jen vyhazuje puk tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.

8:26

Werek byl dlouho v úmyslném ofsajdu a tak se hra přesune před Machovského.

8:39

Marinčin poslal ránu od modré čáry směrem Machovský, i obrana Hradce ale umí blokovat takové rány a tak Perret už zase může jít dopředu.

9:36

Voženílkova řada zatlačila soupeře a puk pak vyplaval ze skrumáže u pravého mantinelu ideálně do rány Čukstemu, ten ale místo střely ještě hledal přihrávkou někoho u levé tyče Machovského klece, kde chyběl třinecký hráč.

11:07

Radovan Pavlík nabíjel Jankovi na osu u modré čáry, ten ale trefil jen blokujícího Petra Vránu.

12:07
Důležité

Marcinko pálil ze pravého kruhu a Machovský jen vyrazil kotouč pro Růžičku na levém, obyčejně smrtící střelec však překvapivě selhal, když o velký kus minul branku Machovského.

12:07

Růžička v tomto play off zapsal svoji šedesátou trefu, čímž se dostal do čela tabulky střelců v této části soutěže. V bodech mu na Kratěnu ještě několih zásahů nebo asistencí chybí. Teď měl skvělou příležitost.

12:53

Miškář vystřelil z pravého kruhu a mířil nad pravé rameno Kacetla. Tesně ale přestřelil. Puk byl ale asi přizvednutý, protože buly před Kacetlem po jeho levé ruce.

13:17

Marcel má puk bezpečně v rohu za brankou, Hradec potřebuje dostřídat a srovnat tak řady.

13:41

A to se Klímově řadě bude dařit, protože domácí jen vyhodili puk na zakázané uvolnění, a tak se třetí řada hostí dostane přímo před Kacetla.

14:06

Jenže buly vyšlo lépe domácím. Kurovský však nezachytil rozehru po mantinelu a tak se Třinec bude muset znovu porovnat k novému překonání útočné modré.

15:05

Třinec několikrát nerozehrál přesně a Mountifield se několikrát dokázal dostat ke kotouči, vždy ale jen na chvíli a nikdy v pohybu do nebezpečného prostoru před Kacetlem.

15:55
Tresty

Vyloučen hráč Daniel Voženílek (Třinec), 2 min. za Hrubost
Vzájemní vyloučení pošle hru do čtyřech na každé straně.

15:55
Tresty

Vyloučen hráč Ethan Werek (Hr. Králové), 2 min. za Hrubost

16:16

Čukste rozehrává s Jeřábkem za brankou Kacetla. Třinečtí nechtějí moc ve čtyřech otvírat hru.

17:00

Okuliar s Klímou a Jerglem vlétli za branku do tvrdého forčekingu a varianta s třemi forvardy slaví úspěch minimálně ziskem kotouče. Okuliar si ale najížděl před Kacetla marně.

17:55

Oba týmy už jsou kompletní, střelecký pokus Hradce byl jedinou akcí, která by stála za zmínku v situaci čtyř na čtyři. Autorem nahození od modré byl Okliar, Kacetl ale maskou puk vyrazil.

18:25

Ofsajd zastavuje Hradec v útočném snažení.

18:46

Jeřábek se obtočil kolem pravé tyče branky Machvoského a Kurovský se ještě snažil dorážet, to byla nebezpečná situace.

19:29

McCormack se točil před Kacetlovou brankou ve snaze pokrýt si kotouč, vytočil se ale i ze střeleckého úhlu.

Skončila první třetina.

20:00

Opatrná úvodní třetina prvního střelce zápasu nepřinesla a tak se do kabin odchází za smírného stavu. Hradec byl střelecky aktivnějším týmem (na střely na branku 7:6 pro hosty), největší šanci ale nabídli domácí, když Růžička minul ve vynikající pozici na levém kruhu.

20:00

Hráči už jsou zpět na svém ledovém kolbišti.

Začala druhá třetina.

20:03

Miškář na buly uspěl i ve druhé třetině, Marcinkova řada ale zahájila okamžitý forčeking.

20:54
Góly

Marko Daňo (Třinec) vstřelil branku (31. gól v play-off), asistence Aron Chmielewski. Stav zápasu Třinec - Hr. Králové 1:0
Kalina si nechal ujet Daňa za záda při obrátce a nejlepší střelec základní části dostal vynikající žabku do jízdy. Bekhlendem pak přehodil Machovského, který musel krýt spodek branky.

21:31

Lalancette tedy musí hned se svými parťáky přidat pod kotlem. Jeho pokus z levého kruhu ale nedoputoval ani ke Kacetlovi.

22:05

Okuliarovi ujel puk a Adámek dostal kotouč do středního pásma.

22:33

Mountfield je ale zase zpět v útočné třetině. Kotouč ale drží obránci Ocelářů.

23:27

Stadion píská a žádá trest pro hosty, neboť hůl v souboji ve středním pásmu trefila obličej napadajícího Vrány. Sudí ale ukazují, že šlo o došvih.

24:38
Důležité

Oceláři jsou ale teď ve vynikajících pozicích. Marcinkova řada si připsala hned tři gólovky, kdy každý z útočníků vyhrál osobní souboj a šel do zakončení. Machovský ale teď podržel svůj tým a zlikvidoval všehchny tři pokus z bezprostřední blízkosti.

25:47

Dravecký s Romanem navazují na práci první formace, Roman vystřelil od levého hrazení a Machovskému se tohle tempo vůbec nelíbí. podrží puk v lapačce.

26:19

Okuliar si zase vyvezl puk až na modrou čáru a jako falešný bek nahazoval na Kacetla. Ten zasáhl pozičním stylem, kotouč v něm zůstal a hra se přeruší. Proběhne komerční pauza.

26:19

Výborná a nezvykle aktivní pasáž od Ocelářů, které nastartovala Daňova branka. Machvoský si teď musel dojet pro doplnění pití do své lahve, je teď hodně v permanenci.

26:36

Hra zase pokračuje, Lev jde bojovat s Adámkem v útočném rohu, Hradec potřebuje držet kotouč.

27:09

Nahození od modré končí na plexi za brankou, odkud si jej stáhne Doudera.

27:36

Werek s Myškářem ale pokračují v napadání a tlaku, Puk se pak dostal před branku, kde se snažil prosadit Eberle, kotouč ale proskákal před Kacetlem bez změny směru.

27:59

Čukste pustil za svá záda Perreta, ten ale už neměl prostor překonat Kacetla, který byl povyjetý.

28:32

Blain poslal ránu na Kacetla a puk se nebezpečně odrazil do předbrankového prostoru, domácí jej ale našli dříve.

29:05

Kevin Klíma se prokličkoval středem hřiště a dostal se do střely ve slotu. Jeřábek se ale blýskl výborným vytečováním jeho střely mimo nebezpečí.

29:38

Roman pálil tentokrát z pravé strany a nebyl to vůbec marný pokus, Machovský si připisuje důležitý zákrok vyrážečkou.

30:03

Radovan Pavlík musel pomáhat kolegům při rychlé otočce hry, skvělou rybičkou ale vypíchl puk z hole Marcinka.

30:39

Kacetl drží puk v lapačce po střele z pravé strany z hole Wereka.

31:02

Růžička napadá Kalinovu rozehrávku, puk ale po této situaci končí mimo hrací plochu. Vhazovat se bude před Machovským.

31:27

Voženílek vyzval ke střele Marinčina na modré, ten ale chtěl stříleným pasem vyzvat k zakončení právě Voženílka, který toto řešení nečekal.

31:55
Tresty

Vyloučen hráč Milan Doudera (Třinec), 2 min. za Hákování
Doudera zatáhl za záchrannou brzdu před Kacetlem a fauloval pronikajícího Jergla.

32:28

Klíma se dostal po buly k ráně, Daňo s Marinčinem ale zahájili přesilovku výborně a Daňo dokonce zakončil z pravého kruhu na zadní tyčku a zákrok si v přesilovce připsal Machovský.

32:53

Hosté ale znovu obsadili pásmo a Lalancette rozdával kotouče všude možně. nakonec ale zpětná přihrávka na beky byla příliš a přeskočila hůl Blaina.

33:54

Hostům trval návrat do útočného pásma příliš dlouho a přesilovce už chybělo zakončení.

34:13

Vysoká hůl hostí přeruší hru. Po komerční přestávce se bude vhazovat před Machovským po jeho pravé ruce.

34:18

lev zvládl buly proti Vránovi lépe, čtvrtá řada hostí se tak usadí před Kacetlem. Více než nahození od modré z levé strany však Hradec nedokázal nabídnout.

35:19

Eberle nahodil puk do útoku, Marinčin ale bude u puku první.

36:28

Zakázané uvolnění domácích tentokrát nezpůsobil taktický záměr ale jen nepřesnost při rozehře. Každopádně se hra vrátí před Kacetla.

35:49

Další icing domácích už byl typickým řešením Ocelářů při obraně nebezpečného prostoru kolem branky Kacetla.

36:08

kalina musí zase zpátky pro puk a sólo místo rozehry se mu málem vymstilo Daňo mu vypíchl puk ve středním pásmu, už jej ale nestihl zpracovat.

36:46

Filip Pavlík nahodil puk do rohu pro Lalancetta, u kotouče ale bude dřív Adámek.

37:19

McCormack poslal puk naslepo směrem Kacetlovy klece, puk ale jen proletěl vedle Kacetlovy branky.

37:58

Nahazovaná z obou stran končí pukem na holi obránců Třince.

38:10

Růžička chtěl žabkou vyslat do útoku Chmielewskiho, dobře se však vrátil Smith.

39:26

Třinec zase po delší době v útoku a Nestrašil byl v dobré pozici na levém kruhu, jeho rána pod horní tyč vylekala Machovského. Ten ale situaci zvládl.

39:48

Zakázané uvolnění nedovoluje Hradci střídat, unavená fromace Klímy ale sitauci asi zvládne.

Skončila druhá třetina.

40:00

Je tomu tak. Druhá třetina už branku nabídla, když teprve druhý gól v play off vsítil Marko Daňo. Třinec pak dvakrát zmáčkl soupeře před jeho brankářem, jinak se ale drží své nepříjemné, ale účinné hry.

40:00

Na střely na branku už také vedou domácí, Hradci podle mě trochu dochází šťáva skrze velkou únavu ze semifinále.

Začala třetí třetina.

40:03

Úvodní vhazování třetí části vyšlo lépe hostům, Jankova rozehra ale nenašla nikoho v útoku.

40:30

Hradec se snaží najít cestu středním pásmem, Třinec ale opět stojí na své modré čáře v pěti.

41:08

Adámek měl napřeaženo na ose hřiště, rána mu ale sklouzla.

41:32

Nahození do útoku sebere Klíma, Třinečtí ale rychle přistupují a nahození z modré čáry seberou obránci Třince.

42:13

Radovan Pavlík forčekoval hluboko v útočném pásmu, Marinčin ale situaci zvládl a Třinec se pohodlně dostane do útoku.

42:44

Jeřábek tak mohl vymýšlet krásnou přihrávku křížem z pravé strany za modrou čarou. Ta ale nebyla přesná.

43:18

Marcinko se prosmýkl do dobré příležitosti Machovský ale dobře povyjel a vynuloval střelecký úhel.

44:05

Hradečtí se pak nakrátko dostali do útoku, nedaří se jim ale vytvořit souvislý tlak.

44:45

Romanova formace se tak opět proháněla s pukem před Machovským. Její centr ale s pukem nakonec upadl a dopředu může jít Zachar.

45:23

Radek Pilař projel s pukem po levém křídle a nadvakrát vystřelil na Kacetla. Oba bekhendové pokusy byly slabé.

46:25

Miškář poslal křižný pas McCormackovi a ten měl dobrou střeleckou pozici, Kacetl ale předvedl jistý zákrok. Puk si ponechal a tak se přerušuje. Proběhne komerční přestávka.

46:25

Buly se musí opakovat, Lalancette byl příliš aktivní na buly.

46:43

Nestrašil nahodil po prknech na Voženílka za brankou, toho ale odzbrojil Kalina.

47:13

Dravecký s Kurovským drželi puk za brankou Machovského.

48:06

Pilař se dostal k puku na levé straně a vyzkoušel pozornost Kacetla.

48:20
Důležité

Kacetl ukazuje, proč Třinec vyhrává. Blain měl na holi jistý gól po odrazu puku před brankou. Domácí muž s maskou ale dokázal bekhendový pokus vyrážečkou ještě zneškodnit.

49:06

Pilař s Perretem napadají v pravém útočném rohu, Třinci se ale zase daří vytěsňovat soupeře k mantinelům.

49:19
Tresty

Vyloučen hráč Christophe Lalancette (Hr. Králové), 2 min. za Držení protihráče
Lalancette si přidržel ve snaze prodrat se ke kotouči protihráče.

49:39

Svačina kombinuje s Hrňou a Marinčinem na modré čáře, Třinec čeká na střeleckou příležitost.

50:18

Hostům se podařilo vyhodit a oba týmy stihnou vystřídat.

50:29

Ofsajd zastavuje návrat Ocelářů do útočného pásma.

50:43

Daňo prodloužil puk na Marcinka na pravém křídle.

51:03

Jeřábek poslal puk Růžičkovi, ten křížem na Nestrašila na pravém křídle. Ten se položil do rány pěkně, ale jeho střela byla nepřesná.

51:43

Zachar pokazil rozehru, Kurovský ale jeho chyby nijak nevyužil.

52:24

Okuliar obhodil Smithe, jenže puk si dal moc prudce a ten vyklouzal ven z útočného pásma.

53:03

Filip Pavlík napřáhl na modré čáře z pravé strany, před ním ale byli čtyři hráči, nebylo kudy dostat puk na Kacetla.

53:32
Tresty

Vyloučen hráč Miloš Roman (Třinec), 2 min. za Vysoká hůl
Útočný faul zbytečně oslabí Oceláře. Miloš Roman neuhlídal svoji hokejku při napadání a Hradec tak bude mít druhou přesilovku.

53:32

Ta ale přijde na řadu až po komerční pauze. První přesilovka se Hradci příliš nepovedla, ostatně s nimi mají svěřenci Tomáše Martince problémy v celém play off.

54:23
Důležité

Blain poslal puk nejprve doprava na Okuliara, ten poslal parádní křižný pas na Jergla, před kterým zÍvala prázdná branka, jenže byl v příliš velkém úhlu.

54:57

Třinečtí jsou v hlubokém bloku před Kacetlem, McCormack ale může jen pálit z perimetru.

55:34

Roman je zpátky na ledě a hra je přerušená. Werekova střela byla totiž tečovaná někam do ochranné sítě.

55:44

Radovan Pavlík si přidržel Daňa u mantinelu, domácí jsou nespokojení, že sudí nevylučují. S čím naopak budou v pohodě je vyhození puku daleko od Kacetla.

56:34

Marinčin dokázal vyseknout puk Okuliarovi a hosté musí zakládat nový útok k překonání útočné modré.

56:58

Perret bekhendem střílel na Kacetla. Byl to ale opět jen takový slabší pokus.

57:37

Puk je zase ve středním pásmu. Lalancette se musí vrátit a rozjet novou akci.

58:08

Běží poslední dvě minuty základní hrací doby, Machovský už pokukuje po své střídačce.

58:20

Machovský už je na střídačce, hra je ale přerušená, protože puk vyletěl po sražené ráně Blaina mimo hrací plochu. Kouč hostů Martinec hned signalizuje, že si žádá oddechový čas.

58:23

Buly po levé ruce Kacetla se muselo opakovat hned dvakrát, Marcinko ale nakonec i napotřetí proti Klímovi prohrál a McCormack hned pálil od modré.

58:46

Blain nabil McCormackovi, Kacetl ale dokázal puk vyrazit.

59:04

Kacetl musel znovu zasahovat proti nahození z pravé strany, Lev mu pak překážel v dalším zákroku a Kacetl pak i ztratil sám rovnováhu. Rychle se ale vrátil na nohy a zasáhl.

59:19

Rozhodčí ještě řešili správný čas na kostce. Ten stanovili na 41 sekund.

59:31

Nestrašilovi se nepodařilo vyhodit, Jergl ale nemá střeleckou pozici a jen posouvá na Blaina.

59:57

Kevin Klíma neprostřelil padajícího Smithe před sebou. Třinec vyhazuje na zakázané uvolnění.

Skončila třetí třetina.

60:00

Třináctá nula Ondřeje Kacetla a vedení Třince v sérii 3:0! Oceláři předvedli další reprízu svého tradičního výkonu, který je prostě stavěný na play off a těsné souboje.

60:00

Hradec Králové má před sebou takřka mission impossible, tedy otočit sérii ze stavu 0:3, což se nikomu v česku nepovedlo. Domácí si teď užívají ovace svých tribun, které zítra budou toužit po čtvrtém titulu v řadě.

60:00

Já děkuji za sledování dnešního přenosu a přeji příjemný zbytek sobotního večera. Zítřejší duel začíná tradičně v 17 hodin.

Počet diváků: 5 400

Konec utkání.

Vzájemné zápasy

16. února 2024 18:00Hr. Králové-Třinec -:-
30. prosince 2023 17:00Třinec-Hr. Králové -:-
17. listopadu 2023 16:00Hr. Králové-Třinec -:-
29. září 2023 17:00Třinec-Hr. Králové -:-
28. dubna 2023 17:00Třinec-Hr. Králové 4:1
26. dubna 2023 17:00Hr. Králové-Třinec 3:0
23. dubna 2023 17:00Třinec-Hr. Králové 1:2P
22. dubna 2023 17:00Třinec-Hr. Králové 1:0
19. dubna 2023 17:00Hr. Králové-Třinec 1:2P
18. dubna 2023 17:00Hr. Králové-Třinec 2:4
17. února 2023 17:00Třinec-Hr. Králové 1:2
13. února 2023 17:30Hr. Králové-Třinec 4:3
3. ledna 2023 18:00Hr. Králové-Třinec 2:3P
20. listopadu 2022 15:00Třinec-Hr. Králové 4:1
11. února 2022 17:00Třinec-Hr. Králové 0:2
28. prosince 2021 17:20Hr. Králové-Třinec 5:1
2. listopadu 2021 17:00Třinec-Hr. Králové 0:2
22. září 2021 18:00Hr. Králové-Třinec 2:3
26. února 2021 17:00Hr. Králové-Třinec 3:2
15. ledna 2021 17:00Třinec-Hr. Králové 3:1
29. listopadu 2020 18:00Třinec-Hr. Králové 2:1
24. listopadu 2020 18:00Hr. Králové-Třinec 0:3
14. února 2020 17:00Třinec-Hr. Králové 6:0
17. listopadu 2019 14:20Hr. Králové-Třinec 1:4
22. října 2019 18:00Hr. Králové-Třinec 1:0N
29. září 2019 15:00Třinec-Hr. Králové 4:0
15. února 2019 17:00Třinec-Hr. Králové 1:5
4. prosince 2018 18:00Hr. Králové-Třinec 4:2
20. listopadu 2018 17:00Třinec-Hr. Králové 3:1
28. září 2018 18:00Hr. Králové-Třinec 2:0
8. dubna 2018 18:20Třinec-Hr. Králové 2:1P
6. dubna 2018 17:20Hr. Králové-Třinec 3:2P
3. dubna 2018 17:00Třinec-Hr. Králové 1:2P
2. dubna 2018 16:20Třinec-Hr. Králové 5:1
30. března 2018 16:20Hr. Králové-Třinec 1:2
29. března 2018 17:20Hr. Králové-Třinec 1:4
28. ledna 2018 17:30Třinec-Hr. Králové 2:1N
20. prosince 2017 18:20Hr. Králové-Třinec 2:3P
29. října 2017 15:00Třinec-Hr. Králové 0:3
17. září 2017 17:00Hr. Králové-Třinec 3:1
26. února 2017 15:00Třinec-Hr. Králové 4:1
8. ledna 2017 17:00Hr. Králové-Třinec 5:1
25. listopadu 2016 17:00Třinec-Hr. Králové 3:4P
9. října 2016 17:00Hr. Králové-Třinec 3:2N
19. února 2016 18:00Hr. Králové-Třinec 3:2
5. ledna 2016 17:00Třinec-Hr. Králové 7:6N
17. listopadu 2015 17:00Třinec-Hr. Králové 1:2P
2. října 2015 18:00Hr. Králové-Třinec 5:3
20. února 2015 18:00Hr. Králové-Třinec 0:3
12. ledna 2015 17:00Třinec-Hr. Králové 8:6
20. listopadu 2014 18:00Hr. Králové-Třinec 1:5
5. října 2014 17:10Třinec-Hr. Králové 6:0
24. ledna 2014 17:00Třinec-Hr. Králové 3:0
6. prosince 2013 18:20Hr. Králové-Třinec 2:0
25. října 2013 17:00Třinec-Hr. Králové 3:6
15. září 2013 17:30Hr. Králové-Třinec 3:2