ON

Šílený zápas. Kojoti na začátku třetí třetiny prohrávali s Vegas 1:4 a otočili na šesti góly v řadě na 7:4.

To se hned tak v NHL nevidí.

(jo, chodí sem jeden, a ten by tu třetinu vůbec neodehrával a zápas ukončil jako nedůstojný )

JS

Vymýšlí si blbiny, aby nás tu otravoval.

FK

Na Východě je to sakra vyrovnané v boji o play-off! Čtyři týmy z Metra (Isles, Flyers, Caps a Pens) soupeří o 3. divizní místo a wc2, k tomu dva týmy z Atlantiku (Wings a Sabres) bojují o wc2. Celkem tedy šest týmů ve čtyřech bodech na dvě postupová místa.

RN

NYR oleee. Už je to dlouhé. Ale konec ZČ už se blíží. Dnes Goodrow, příště někdo jiný z kaveleie pistolníků, prostě tady střílí všichni a to je pro PO důležité. A zápasy o gól dávají sílu kavalerii. Lyon se překonával, ale Qvíček taky něco chytil. Co Phíla? PHILIpe?