Kaše v NHL skóroval dvakrát, trefili se i Hertl a Zacha

Útočník Ondřej Kaše v sobotním utkání NHL dvakrát skóroval, hokejisté Anaheimu však podlehli Arizoně 4:5 v prodloužení. Rodák z Kadaně se stal druhou hvězdou zápasu. Tomáš Hertl přispěl gólem a nahrávkou k výhře San Jose 7:4 na ledě Edmontonu. Slávistický odchovanec se trefil potřetí za sebou.

R41a49d87e76k 86Č63e82r92n26ý 8488543140484

Kanadské bodování "Pivní pěna". Spočívá v tom, že se hráčům sejmou asistence, které jsou nad počtem branek:

J82a57k47u51b 25K76ř53í31ž 8209809477453

Slusnej nesmysl. Navrhujibbodovani zarazeny prd. Ke golum se pripoctou +/- s vzdy kladnym znamenkem, odecte se pocet zapasu a podeli poctem trestnych minut. To cele se vynasobi v kvadratu vekem a poctem zlomenych hokejek.

M86i13c75h89a55l 94B62r15ň95á96k 6894874327888

Hertl dobře. A Zacha by se mohl začít prosazovat víc. Je mi jedno, co předvádí jeho otecko, potřebujeme v NHL každého, aby se mu dařilo.

+12/0
30.12.2018 0:03

F56i12l63i30p 68Š49e40f62č26í37k 7605349

Zacha dnes opravdu super hra. Ať mu tohle vydrží, protože se na to dívalo fakt dobře.

+13/0
29.12.2018 23:47

J84a52n 54S32t28o73d91o23l37a 7721770403640

Zacha první asistence, ale už 6. gól. A letos 1. vítěznej. Už jen aby mu to tam padalo drobet častěji.

+3/0
29.12.2018 22:57

M84a83r39t38i49n 64K52o68d73a54t 2557626432257

kromě toho stíhám i Třinec a vidím, jak ve Švýcarsku rozhodčí tlačí Davos...njn. Horší než v Rusku na Izvestijích.

0/−3
29.12.2018 22:08

J15a96n 34S86t47o38d31o20l19a 7591730773260

Nebreč. Třinec nestíhá, jsou všude pozdě. Za tohle rozhodčí nemohou.

0/0
29.12.2018 22:47

M95a19r60t83i34n 32K65o83d65a11t 2347756722187

Nefandím jim. Koukal jsem jako nezaujatý člověk a vidím jak rozhodčí straní jednomu týmu. Absolutní nesmysl je to co jste napsal. Třinec byl minimálně na stejný bruslařský úrovni. Spíš lepší.

+1/−2
29.12.2018 22:48

J64a21n 97S98t69o84d57o85l26a 7131850393120

Třinec nechci snižovat, ale fakt nestíhá.

+1/−1
29.12.2018 23:07

M42a73r73t78i64n 71K48o55d59a22t 2697316402777

V tomhle zápase stíhal bez problémů a hlavně hovořím o neodpískaných faulech na jeho hráče

M67a20r91t57i97n 93K30o32d19a90t 2317696142337

Po delší době jsem se díval na celý zápas Devils. Škoda, že Zacha takhle nehraje delší úseky. Ono mu to tedy bruslí dobře už od začátku sezony, ale dnes byl fakt snad všude. Velmi dobrý výkon, normálně by byl první hvězdou, ale Blackwood se dneska zbláznil a zamknul bránu a po zásluze byl první hvězdou on.

+13/−2
29.12.2018 22:04

M61a15r97t37i77n 38K16o27n45r30á12d 6748649809769

Sorry mělo to být plus. Hrál fakt dobře, chce to potvrdit v dalších zápasech a bude v pohodě