Diskuze

San Jose nestačil Zadinův gól, Pastrňák asistoval u dvou branek Bostonu

Filip Zadina vstřelil v NHL po asistenci Tomáše Hertla v 57. minutě vyrovnávací gól, ale hokejisté San Jose v Ottawě nebodovali a prohráli 4:5. David Pastrňák pomohl Bostonu dvěma nahrávkami k vítězství 4:3 v prodloužení na ledě St. Louis. Petr Mrázek inkasoval dvakrát z 29 střel při prohře Chicaga 1:3 s Dallasem. Anaheim podlehl i přes 36 zákroků Lukáše Dostála na ledě Tampy Bay 1:5.
RN

R75a72d98e53k 47N95ě94m31e58c

14. 1. 2024 22:07

NYR oleee. Konečně pistolníci na dva broky trefili výhru. Vydřené snad je to pomyslné odrážení k lepším výkonům. A kyseláč, kuní ksicht Laviolette opět nepřekvapil.

0 0
možnosti
FK

Brad "krysa" Marchand dneska body č. 900 a 901 a historicky páté místo v organizaci Bruins. David Pastrňák je už v desítce s počtem bodů 675 a je 111 bodů za devátým Krejčím.

3 1
možnosti
FK

Včera ve studiu Nova Sport mě moc potěšili Ručinský s Lenerem, který jasně řekli, že Ovečkinovi nepřejí překonání Gretzkyho gólového rekordu.

možnosti

Laviny krásně otočily zápas z 0-3. MacK zase rozhodující gól. Kéžby měli i druhého gólmana.

3 0
možnosti
LP

V posledních zápasech hraje velmi dobře Drouin.

Druhý gólman se bude pravděpodobně řešit o TDL. Neocekavam že by se třeba Francouz vrátil na play off.

Před pár dny poprvé bruslil Landeskog, ale pořád platí, že by měl chybět do konce sezóny ( ale doufám, že by se nějakým zázrakem vrátil na play off ). Otázka je v jaké formě se Landy dokáže vrátit, když naposledy hrál ve vítězném 6 zápase SC v roce 2022

0 0
možnosti
MP

Capitals z tribuny pozorne sledovany svojim byvalym kanonierom Petrom Bondrom sa poradil s Rangers,ktory momentalne v lige slapu vodu...uvidime dalej,ked pridu silnejsi superi

0 4
možnosti
MK

Tak smutne. Tolik zapasu a tak malo ceskych bodu. Takovou krizi jsme v NHL jeste nemeli a nevypada to na nejake rychle zlepseni. Neni se co divit ze nas na Kanadsky pohar nikdo nezve

9 0
možnosti
RF

Connor oslavil sedmadvacáté narozeniny vytvořením klubového rekordu v počtu deseti výher v řadě.

Happy birthday

V této sérii Oilers inkasovali pouhých 1,7 gólu na zápas!

Skinner nastoupil do sedmi utkáních ze kterých má GAA 1,43 a SV 95,33%.

7 0
možnosti
RN

Musím uznat, že Olejovky mají po začátku teď říz jako hrom. Je vidět, že je lepší mít horší začátek ZČ a následně se stále zlepšovat, než na začátku vyletět a pak hořet a strachovat se o P-O.

3 0
možnosti
OH

Mrázek chytá opravdu super Rittich naskočil do poslední třetiny a zachytal spolehlivě, u králů má ty čísla dobré. Teď by jen mohl dostat víc šancí..