Diskuze

Montreal je zpátky ve hře, Plekanec asistoval u vítězného gólu

Po dvou domácích porážkách 2:7 a 1:3 zavítali hokejisté Montrealu na led slavné Madison Square Garden. S podporou vyprodaného publika ovšem Rangers nakročení za postupem nezvládli. O vítězi třetího pokračování finále Východní konference totiž rozhodovalo až prodloužení, v jehož druhé minutě dorazil střelu Tomáše Plekance útočník Alex Galchenyuk.
PK

Autor by měl ten zápas sledovat a ne jen se podívat na záznam, než něco napíše.

Poslední tři góly byly náhodný všechny, žádný dorážky se nekonaly všechno to byly odrazy od nohy respektive brady ;-) ..

Tokarski chytal famózně. Klobouk dolů. Díky němu Montreal dokázal zvítězit!! :-)

1 0
možnosti
MS

Přesně jsem to odhadl - každopádně kurz 2.33 na vítěze do rozhodnutí byl skvělýR^