Diskuze

Hudler korigoval porážku Calgary, Vancouver si poradil s New Jersey

V sedmi úterních zápasech NHL se z českých hokejistů prosadil pouze útočník Jiří Hudler, jenž gólem ze 60. minuty zmírňoval porážku Calgary 2:3 na ledě Anaheimu. Bez vstřelené branky odehrálo utkání New Jersey se čtyřmi českými veterány v sestavě a podlehlo 0:2 domácímu Vancouveru.
MS

Nějak zvlášť to nesleduju, ten co o něm loni touto dobou psali v každém článku (Hertl), už nehraje v NHL........?!?8-o:-P

0 0
možnosti
TH

Když jsem vstával do práce viděl jsem 30 minut Canucks a to je paráda R^ jen tak dál a NJ at si k play-off ani nečuchne ;-D

0 0
možnosti
PP

To je opravdu strašný tým. Škoda,že musí JJ hrát zrovna tam.

0 0
možnosti
FK

Chlapi, viděli jste vůbec dnešní zápas? Jako nebylo to bůhvijaké pokoukáníčko, ale Ďáblové hráli vyrovnanou partii na hřišti silného Vancouveru. Zatím bych je neodepisoval, ovšem účast v PO bude podobně na hraně jako vloni...