VÍTKOVICE - LITVÍNOV
předehrávka 12. kola extraligy

Utkání komentuje Miroslav Najdek

36:57
Vítkovice vyrovnaly - 1:1. Domácí vyrovali, ač tomu málokdo v hledišti věřil. Nenápadná Jasečkova střela se po teči před Hüblem zvedla a zapadla pod horní tyčku. Asistence: Radek Procházka.
36:39
Nebezpečně střílel domácí Káňa, ale Hübl se štěstím vyrazil.
33:15
Také domácí se dostali do šance. Po Hubáčkově přihrávce střílel Burger. Dobře postavený Hübl střelu vyrazil. stejně tak si poradil s ránou Gulašiho od modré.
31:34
Po přesilovce domácích vyskočil z trestné lavice na led Černý, který tam seděl spolu s Lukešem, od modré postupoval na Pince sám ale jeho behkhendový blafák šel vysoko nad branku.
31:25
Vítkovičtí přesilovku nevyužili a z marnosti nevybředli. Většinou pouze bojovali o puky v rohu.
29:25
Přesilovka Vítkovic. Vyloučen je Lukeš na dvě plus deset minut za úder do oblasti hlavy a krku. Domácí se tak mohou vymanit z vlastní třetiny a zapomenout na svou marnost a zoufalost. Například Hudec posílal dlouhou přihrávku na útočnou modrou, kde ale nikdo nebyl, nebo Procházka, jenž sprintoval do litvínovské třetiny, a za brankou bez cizího přičinění upadl.
28:11
Hosté jsou stále aktivní. Vítkovickým téměř nepůjčují puk. Po přihrávce Bendy střílel z voleje Trávníček, ale rána mu příliš nesedla a Pinc u své levé tyče zachránil.
25:37
Hosté mohli zvýšit náskok. Po přihrávce Nikolova od levého mantinelu tečoval před Pincem Benda, ale netrefil branku. Hosté jsou většinou v útočné třetině, Vítkovičtí většinou odolávají vyhozením na zakázané uvolnění.
23:10
Přesilovka domácích skončila, aniž by ohrozili litvínovskou branku. Nejnebezpečnější akci založil brankář Pinc, který až na útočnou modrou vysunul Irgla, ten ale neměl dost sil na zakončení.
21:10
Přesilovka Vítkovic. Vyloučen je Gýna za sekání. Faulu předcházel faul domácích. Gulaši trefil tyč Hüblovy branky. Jeho druhou střelu obrana zblokovala, ale clonícího Burgra fauloval Gýna.
20:01
Byla zahájena 2. třetina. Proti Reichlově mformaci se postavila Burgrova řada a ne Šimíčkova, jako v první třetině.
20:00
Konec 1. třetiny. Z obou stran byla slabá. Litvínov ale aspoň občas vymyslel nějakou hokejovou akci a vede zaslouženě. Jinak je hra velice nepřesná. Diváci si i zapískali. Šlégr se zatím dostal k jedné střele na branku, ale ta byla obranou domácích zblokovaná. Nastupuje pravidelně v první obranné dvojici s Gýnou.
16:11
Litvínov vede 1:0. Punčochář vystřelil z pravého kruhu, Pinc jeho střelu vyrazil před sebe a sám autor střely si pohodlně k odraženému puku dojel a nikým neobtěžován jej se štěstím poslal mezi Pincovými betony do branky. Asistenci si připsal Branda .
13:55
Z hromady nepřesností na ledě občas vysvitne akce Litvínova. Hranáčova tvrdá rána od modré těsně minula horní tyčku Pincovy branky.
11:25
Hosté přesilovku nevyužili. Poprvé se dnes ale diváci dočkali hokejových akcí. Nejprve Bendova tečovaná střela těsně minula pravou tyč. Po střele Nikolova od modré se pravá tyč dokonce rozezvučela. Bednaříkovu ránu z levého kruhu Pinc chytil.
09:25
Přesilovka Litvínova. Vyloučen je Tomášek za nedovolené bránění.
08:00
Litvínov se ubránil. Vítkovické přesilovky jsou chaotické, nepřesné a pokud se domácí dostali do pásma, Litvínovští je okamžitě vytěsnili ven. Hübl v brance hostů byl bez práce.
06:00
Opět pět na tři v podání Vítkovic - 44 vteřin. Kopecký chtěl získat čas nešikovně vyhodil puk ze středního pásma až přes plexisklo za Pincovou brankou a rozhodčí Smeták ho vyloučil za zdržování hry.
05:21
Začíná přesilovka domácích.
04:44
Znovu čtyři na čtyři. poté, co začali hrát ve výhodě hosté se - aniž by se dostali do útočné třetiny - špatně střídali a dostali trest za příliš mnoho hráčů na ledě.