Utkání komentuje Tomáš Hlavinka

20:01
Druhá třetina byla zahájena. Úvodní buly vyhrála Slavia.
20:00
Skončila první třetina. Slavia začala aktivněji, vstřelila první gól, ale Sparta našla rychle odpověd a srovnala skóre. Hrál se vyrovnaný hokej s šancemi na obou stranách.
18:21
Kadlec posunul puk šikovně na volného Divíška, přihrávku ale slávistický útočník přijmul v ofsajdu.
17:26
Po sérii nepřesných přihrávek ve středním pásmu a následném náznaku šance Slavie vyhazuje Sparta na zakázané uvolnění.
15:55
Přesilovka Slavie skončila. Domácí si vytvořili pár nebezpečných akcí, ale Sparta hrozila rychlými protiútoky.
15:03
Hruška střílel z prostoru mezi kruhy, Bříza střelu s problémy kontroluje.
13:55
Druhou přesilovku si zahraje Slavia, za faul vysokou holí si jde sednout obránce Hanzlík.
13:40
Vlasák nahazoval puk na branku, před Břízou nebezpečně clonil Duda, sparťanský gólman střelu vykryl.
12:44
Sparta si dokázala vytvořit nebezpečné akce, ale Slavia se ubránila.
11:25
Straka nebezpěčně tečoval Kratěnovu střelu na tyč Fraňkovy branky.
10:44
Na trestnou lavici si půjde sednout Ivo Prorok, který dohrával souboj s Markem vysokou holí.
10:00
Je vyrovnáno! Bekhendem střílel Kratěna, jeho střela skončila na tyči, ale pohotový Hlinka stačil dotlačit kotouč za gólmana Fraňka.
09:27
Slavia vede 1:0! Od modré střílel Novák, Bříza měl zakrytý výhled a puk tak doputoval až za jeho záda.
09:20
Beránek proplul sparťanskou obranou a střílel z úhlu, jeho střelu, stejně jako Tomicovu dorážku, Bříza vykryl.
09:00
Ton získal ve vlastním oslabení kotouč za Fraňkovou brankou, ale nenašel volného spoluhráče, kterému by přihrál.
08:00
Bude se poprvé vylučovat, dvě minuty za držení za sparťanskou brankou dostane obránce Stehlík.
05:57
Slavia je aktivnější, snaží se napadat rozehrávku Sparty, ta se ale brání a vyhazuje na zakázané uvolnění.
05:00
Pěknou akci Sparty rozjeli Langhammer s Tonem, ani Straka ale nemířil přesně.
03:21
Šanci měl po Supově přihrávce na levém křídle Vlasák, ale mířil vedle.
01:52
Šikovně si slávistického obránce obhodil Straka, Franěk ze své branky ale včas vystartoval a akci zneškodnil.