MLADÁ BOLESLAV - ÚSTÍ 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 1:0), konec po prodl.
Díky za pozornost a příjemný zbytek čtvrtečního večera.
69:00
Konec zápasu. Boleslav vede v sérii 3:1 na zápasy.
69:00
BOLESLAV VSTŘELILA BRANKU A VÍTĚZÍ 4:3, přečíslení zakončil Gombár, asistoval Král.

Nepřehlédněte

Mladá Boleslav:
Růžička – Bauer, Drábek, Jindra, Lukáč, Kolafa, Mazanec, Mocek, Schnabel - Nouza, Král, Gombár - Fiedler, Boháč, Šebesta - Mikulík, Sýkora, Eiselt - Gajovský, Rod, Handlovský.
Ústí:
Zikmund - Pojkar, Vágner, Zeman, Hořava, Němeček, Evan, Novotný, Zápotočný - Krajči, Šagát, Klobouček - Čaloun, Nedorost, Hovorka - Novák V., Špirko, Hašek - Janků, Pazourek, Novák M.
Rozhodčí: Minář, Kubeš - Bejček, Svoboda
68:07
Boleslav v závěru prodloužení hlavně brání a spoléhá na nájezdy, která jí již několikrát v této sezoně přinesly body.
65:04
Růžička podržel svůj tým při střele Hovorky.
64:37
Sýkora je vyloučen za podražení, Ústí si zahraje přesilovou hru.
63:24
Hostující obránce Vágner trefil od modré čáry boční konstrukci branky.
61:32
Ránu Sýkory zlikvidoval výskokem Zikmund.
60:01
Prodloužení bylo zahájeno. Boleslav hraje oslabení.
60:00
Handlovský je vyloučen za nedovolené bránění.
60:00
Třetí třetina skončila, bude se prodlužovat.
59:29
Ústí je ve velkém náporu.
58:41
Krajči byl sám před Růžičkou, ale blafák do bekhendu mu brankář domácích chytil.
55:47
Rána Nedorosta končí v lapačce Růžičky.
54:46
Ústí hraje přesilovou hru, Drábek je vyloučen za nebezpečnou hru vysokou holí. Po protestech hostí udělil rozhodčí Minář Drábkovi 2+2 minuty.
54:18
BOLESLAV VYROVNALA 3:3, po přihrávce Bauera se z prostoru před brankou prosadil Král.
52:28
Janků trefuje v dobré pozici Růžičku do ramene.
51:23
Ústí bude hrát přesilovou hru,
51:23
Čaloun v samostatném úniku mohl navýšit vedení, ale mezi betony Růžičky se netrefil.