Reportáž skončila 17. 4. 2008 20:41

MLADÁ BOLESLAV - ÚSTÍ

Baráž o extraligu, 4. zápas

50:45
ÚSTÍ OTOČILO ZÁPAS A VEDE 3:2, Šagát se trefil do horního rohu Růžičkovy branky. Asistoval Klobouček.
50:28
Oba týmy jsou kompletní, Boleslav hraje již na tři formace.
45:24
Počet hráčů na ledě se vyrovná, Šebesta se provinil držením.
47:50
Boleslav hraje přesilovou hru, Janků je vyloučen za sekání.
47:25
Boleslavský Handlovský střelou švihem z prostoru mezi kruhy propálil brankáře Zikmunda, puk se odrazil od zadní tyčky ven z branky, domácí se radují, ale rozhodčí Minář situaci neviděl přesně a jelikož na stadionu není videorozhodčí není branka uznána.
45:37
ÚSTÍ VYROVNALO 2:2, Hruškovu střelu od modré čáry dorazil do prázdné branky Hovorka.
44:29
Obrovský nápor Ústí vyřešil Lukáč vyhozením.
43:11
Boleslav teď čelila tlaku hostí, to vyústilo ve faul Bauera, přesilová hra Ústí.
40:10
Obránce domácích Schnabel má po zákroku Pazourka zlomené zápěstí a je na cestě do nemocnice.
40:01
Třetí třetina byla zahájena. Boleslav dohrává přesilovou hru.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:18
Boleslav hraje přesilovou hru špatně, je sice v pásmu Ústí, ale spíše kombinuje a hráči se málo tlačí do střelby.
36:52
Ošklivý moment utkání. Od modré čáry trefuje domácí Drábek do obličeje Hořavu a ten zůstává ležet na ledě, je v péči lékařů, hra přerušena.
35:27
Boleslav bude hrát 5 minutovou přesilovou hru, Pazourek poslal hlavou na mantinel obránce Schnabela, ten zůstal na ledě ležet, ale nakonec odjel na střídačku v předklonu. Pazourek je vyloučen do konce zápasu.
33:38
Štastný zákrok brankáře Zikmunda, střela od modré čáry byla těsně před brankou tečována, Zikmund reagoval na první směr a puk nakonec vyrazil lapačkou. Domácí hráči se již radovali, ale rozhodčí Minář rozpažil.
32:20
Krajči zasáhl loktem do obličeje obránce domácích Schnabela a Boleslav bude hrát přesilovou hru.
30:30
Ústí po vstřelené brance ožilo, Janků ve spolupráci s Pazourkem kombinovali před Růžičkou, ten puk nakonec pokryl až na potřetí.
29:12
Útočník hostí Čaloun najel nesportovně do brankáře Růžičky, jako mstitel přijel k brance Eiselt a strhla se menší strkanice, rozhodčí Minář vylučuje oba aktéry za hrubost. Hraje se ve čtyřech.
27:59
ÚSTÍ PO DLOUHÉ DOBĚ VSTŘELILO BRANKU 2:1, Pojkarovu střelu od modré čáry tečoval útočník Hovorka za Růžičku. Domácí brankář inkasoval po 147 minutách.
26:59
Po pěkné kombinaci Krále s Gombárem měla branka Ústí opět na mále, brankář Zikmund ale stihl svoje betony včas sevřít.