Diskuze

Plzeň asi nečekala, jaký budeme klást odpor, říká olomoucký Švrček

Dal Olomouci poslední naději. Dvě a půl minuty před koncem sedmého zápasu čtvrtfinále play off extraligy natáhl hokejový obránce Jan Švrček na obranné modré čáře a s velkým štěstím překonal plzeňského brankáře Dominika Frodla. Snižoval na 2:3 a doufal ve vyrovnání. To už ale nepřišlo.

Olomouc čtyřikrát prohrála, dvakrát remízovala, jednou !! vyhrála. Švrčku, zase meleš blbiny.

1 5
možnosti

teda, kazdej den pet clanku o stavu serie 3:3 a vy to i tak popletete ;-D

4 0
možnosti
JU

Včera první dvě třetiny žádný odpor vidět nebyl,tak o čem je řeč?Šance na postup byla,Plzeň v tomto zápase byla k poražení.To by jste ovšem museli hrát od začátku naplno.

0 0
možnosti

V16a64š53e54k 47Ř77í37h47a

31. 3. 2019 12:17

Popravdě Olomouc nehrála v žádném zápase na plno všechny třetiny. V prvním to úplně vypustili. ve Druhém hráli jen poslední třetinu a náhodou jim to vyšlo. ve třetím zas byli rádi že to Plzeň neotočila když jim po začátku došli síly. Ve čtvrtém a pátém úplně odpadli. vyšel jim šestý zápas, kdy i Plzeň potřebovala oddych a soustředila se na zápas doma. Ten (tedy sedmý) opět Olomouc jen čekala zda první třetinu ustojí a pak snad rozhodnou ve třetí. To se ovšem nestalo.

1 2
možnosti

M95i45l22a32n 29K84a54s24l

31. 3. 2019 10:32

Jsem moc rád, že Olomoucký antihokej nebude v semifinále. Tam se naštěstí sejdou celky, které umí kombinační hru v útoku a na které je pro fanouška radost se dívat, ať už fandí komukoli. Olomouc, která jen boří a netvoří, je fakt skoro nekoukatelná.

31. 3. 2019 10:21

Po tom co sundal Němce jen hloupě plácá.

Olomouc měla daleko lepší vzájemné zápasy a hlavně konec základní části. Zkušenější golmany a obranu.

Mohu zde psát plno prohlášení hráčů Plzně, která přesně o tomto psala ale přijde mi to zbytečné, protože každému dojde proč Olomouc měla i celkem nízký kurz na postup. A tedy že i Plzeň čekala boj.

Jestli někdy měl Švrček pravdu tak před třetí třetinou druhého zápasu. Kdy se to Plzni také vymstilo.

2 1
možnosti
MH

Plzeň závěr druhého zápasu podcenila, jinak by to bylo klasických 4:1 na zápasy ..