Diskuze

Suverénní záležitost. Hokejisté Pardubic v dohrávce deklasovali Vítkovice

Hokejisté Pardubic a Vítkovic s téměř měsíčním zpožděním zkompletovali páté kolo extraligy. A dohrávku si vychutnali Východočeši, kteří ostravské hosty porazili suverénně 6:0.
JJ

Počet střel 31:26 nehovoří o suverenitě Dynama, ale spíš o střelecké impotenci Vítkovic.

MH

To je těžké když Vítkovice pomalu nedají ani gól.....kolik mají průměr....?andva góly za zápas !

0 0
možnosti
JM

J56a41n 68M47á65l77e58k

13. 10. 2021 20:59

Nezasloužený výsledek pro Vítkovice. Naši hráli dobře jenom v první třetině. Výsledek zapříčinila nemohoucnost vítkovických střelců.

1 6
možnosti
PK

Cože? Hráli furt stejně. Hořela obrana celých 60 minut, Klouček zachytal jak bůh. Vítků mě bylo líto, ale my si dobrý výsledek zasloužíme.