Petrohad vedl v úvodu druhé třetiny už o dvě branky, když Čajánek zužitkoval přihrávku Sušinského. Jenomže o dvě minuty snížil za hosty Bělov a v 51. minutě vyrovnal Šiškanov.
V prodloužení branka nepadla a v samostatných nájezdech dal rozhodující branku Klepiš. Brankář Caregorodcev chytil dva nájezdy a stal se nejlepším hráčem Omsku.
Hokejisté Dynama Moskva prohráli na ledě Minsku 1:5, o jediný úspěch hostů se postaral Karel rachůnek po přihrávce Jiřího Hudlera.
Kontinentální hokejová liga
Čerepovec - Ufa 1:7, Petrohrad - Omsk 2:3 po sam. náj. (Čajánek 1+0 - rozhodující nájezd Klepiš), Atlant Mytišči - Barys Astana 0:3, CSKA Moskva - Dinamo Riga 5:3, Dynamo Moskva - Dinamo Minsk 1:5 (za domácí Rachůnek 1+0 a Hudler 0+1).
|
Bobrovova divize: |
|
|
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Petrohrad |
20 |
12 |
2 |
2 |
4 |
67:38 |
42 |
2. |
Dynamo Moskva |
21 |
12 |
0 |
2 |
7 |
63:58 |
38 |
3. |
CSKA Moskva |
17 |
7 |
4 |
1 |
5 |
46:41 |
30 |
4. |
Spartak Moskva |
19 |
9 |
1 |
1 |
8 |
57:55 |
30 |
5. |
Dinamo Minsk |
18 |
7 |
1 |
0 |
10 |
43:51 |
23 |
6. |
Dinamo Riga |
19 |
5 |
0 |
2 |
12 |
52:70 |
17 |
|
Charlamovova divize: |
|
|
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Magnitogorsk |
19 |
15 |
1 |
0 |
3 |
62:33 |
47 |
2. |
Nižněkamsk |
20 |
10 |
1 |
2 |
7 |
64:68 |
34 |
3. |
Čeljabinsk |
18 |
7 |
2 |
1 |
8 |
56:61 |
26 |
4. |
Togliatti |
19 |
7 |
0 |
4 |
8 |
47:54 |
25 |
5. |
Kazaň |
19 |
5 |
4 |
1 |
9 |
45:52 |
24 |
6. |
Jekatěrinburg |
20 |
4 |
2 |
0 |
14 |
40:60 |
16 |
|
Černyševova divize: |
|
|
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Ufa |
21 |
13 |
2 |
3 |
3 |
82:46 |
46 |
2. |
Omsk |
19 |
11 |
1 |
2 |
5 |
53:36 |
37 |
3. |
Barys Astana |
20 |
8 |
2 |
5 |
5 |
55:53 |
33 |
4. |
Novokuzněck |
19 |
6 |
2 |
2 |
9 |
41:54 |
24 |
5. |
Novosibirsk |
19 |
3 |
5 |
2 |
9 |
54:58 |
21 |
6. |
Chabarovsk |
19 |
5 |
2 |
1 |
11 |
41:59 |
20 |
|
Tarasovova divize: |
|
|
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Jaroslavl |
19 |
8 |
3 |
2 |
6 |
64:52 |
32 |
2. |
Balašicha |
18 |
9 |
0 |
3 |
6 |
53:54 |
30 |
3. |
Nižnij Novgorod |
19 |
8 |
2 |
0 |
9 |
55:53 |
28 |
4. |
Atlant Mytišči |
18 |
8 |
0 |
1 |
9 |
45:46 |
25 |
5. |
Čerepovec |
19 |
4 |
3 |
2 |
10 |
40:50 |
20 |
6. |
Viťaz Čechov |
19 |
5 |
1 |
2 |
11 |
50:73 |
19 |
|