Omský rodák se nejprve ukázal v 57. minutě u vyrovnávacího gólu a po jeho individuální akci dokonal Vadim Šipačov obrat pouhou sekundu před koncem prodloužení.
Šestadvacetiletý Jaškin navíc už posedmé za sebou zaznamenal minimálně dva kanadské body. V povedené jedenáctizápasové sérii trvající od 19. října zaznamenal 23 bodů (8+15) a s celkovou bilancí 13+19 si upevnil druhé místo v hodnocení produktivity soutěže za Šipačovem (9+27). Dynamo vyhrálo čtvrtý zápas za sebou a je druhé v Západní konferenci s čtyřbodovou ztrátou na CSKA Moskva.
40:50 Milovzorov (Ruohomaa, Puustinen)
02:03 Frattin (Kara, Osnovin)
33:15 K. Petrov (Azevedo, Wikstrand)
47:34 Zaripov (Judin)
52:26 K. Petrov (Azevedo, Rukavišnikov)
Säteri (Krasikov) – Jermakov, Jokipakka, Loginov (C), Ilja Morozov (A), Timašov, Chabarov, Jefremov, K. Alexejev – Puustinen, Ruohomaa, Milovzorov – Romancev, Sajustov, Šarov – Česalin, V. Komarov, J. Peltola (A) – Zyrjanov, Torčeňuk, Pervušin.
Biljalov (Reideborn) – Wikstrand, Jarullin, Chenkel, Pedan, Judin, Rukavišnikov, Žuravljov – K. Petrov, Cormier, Azevedo (A) – Zaripov (C), V. Tichonov, Galijev – Kara, Osnovin, Frattin – Fisenko, M. Gluchov, Lukojanov (A) – A. Galimov.
Rozhodčí: Spirin, Judakov – Maximovskij, Parikov
Počet diváků: 7170
19:26 Cyplakov (Nikišin, Juňkov)
32:53 D. Višněvskij (Daugavinš, Zubov)
41:56 Hersley (Viklund, Fjodorov)
Rylov
20:37 Iljenko (Nakládal, Sannikov)
53:19 S. Da Costa (M. Osipov, Rafikov)
58:57 Lander (Kronwall)
J. Hudáček (Chomčenko) – Hersley, Viklund, Rylov, D. Višněvskij, Nikišin, Gončarov, D. Musin, Trišin – Nikoncev, Daugavinš, Zubov – Kokarev, R. Hanzl, Fjodorov – Cyplakov, Kotljarevskij, Juňkov – Arkalov, A. Galimov, Stoljarov.
Konovalov (Lazušin) – Kronwall, Nakládal, Čerepanov, Savčenko, Rafikov, M. Osipov, Sidorov – Iljenko, Svitov, Sannikov – J. Averin, Pääjärvi, Lander – S. Da Costa, Denisenko, Kudrjavcev – Kovalenko, Kajumov, Alexejev – Kraskovskij.
27:41 McMillan (Darzinš, Slepec)
41:18 M. Redlihs
49:52 Sotnieks (Setdikov, Protapovič)
29:33 Hietanen (Šipačov, Čajkovský)
38:16 Tarasov (Čajkovský, Hietanen)
56:16 Čajkovský (Šipačov, Jaškin)
64:59 Šipačov (Jaškin)
An. Makarov (Salák) – Bartulis (C), Ališauskas, Sotnieks, Berglund, Balinskis, Zile, Mamčics – Slepec, Darzinš, McMillan – M. Redlihs (A), Ashton, Berzinš – Setdikov, Protapovič, Meija (A) – Lipsbergs, Gillies, Trastašenkovs – Džerinš.
Bočarov (Kuzněcov) – Čajkovský, Hietanen, Ogurcov, Ljamin (A), Volkov, Mironov (A), J. Zajcev – Jaškin, Šipačov (C), Tarasov – Petunin, Indrašis, A. Petersson – Alexejev, Igumnov, Brjukvin – Kruglov, Jefremov, Mojsejev – Muranov.
Rozhodčí: Beljajev, Sojn – Lazarev, Nikolajev
11:39 Jo. Nättinen (Jormakka, Byvalcev)
53:06 Byvalcev (Jormakka)
01:14 Grigorenko (Vey)
01:33 Tolčinskij (Al. Popov)
63:34 Okulov (M. Robinson, Mamin)
Saprykin (2. Kočetkov) – Jeřábek, Katičev, Jevsejenkov (A), V. Lajunen, Golovkov, Voronkov, Pylenkov – A. Sjomin (C), M. Aaltonen (A), Makejev – Jo. Nättinen, Byvalcev, Jormakka – P. Černov, Mons, Varfolomejev – Koltygin, Laričev, Grebenščikov – D. Kvartalnov.
I. Sorokin (L. Johansson) – Marčenko, Naumenkov, Kiselevič, A. Romanov, M. Robinson (A), Dahlbeck, Blažijevskij – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Sekáč, Okulov, Mamin – Slepyšev, Andronov (C), Kalinin – P. Karnauchov, Al. Popov (A), Tolčinskij – Rtiščev.
Rozhodčí: Gashilov, Fateyev – Gordenko, Sysuyev
04:02 Sošnikov (M. Majorov, Pašnin)
Metsola (Karejev) – Larsen, Panin (C), Koledov, Arzamascev, A. Semjonov, Pašnin – Omark (A), Burmistrov (A), Hartikainen – M. Majorov, Chochrjakov, Kugryšev – Kadějkin, Sošnikov, V. Žarkov – Soloduchin, Kartajev, Gimatov.
J. Smith (Hrubec (A)) – Šustr (A), G. Reinhart, Bartley, Fram, Sproul, T. Murphy – Smith-Pelly, Kane, Bondra – Wolski, Miller (A), DeFazio – Foo, Cracknell (C), Wong – Werek, Hunt, Palola.
Rozhodčí: E. Romasko – M. Sidorenko
34:40 Šmeljov (Točickij, Lugin)
47:23 Mosaljov (J. Alexandrov, Šikin)
58:52 Strömwall (R. Rosén)
59:36 R. Rosén (Strömwall)
05:08 Jakimov (Kudako, Kinrade)
09:21 Jakimov (Liška, Kinrade)
Šikin (Nalimov) – Ellis, Bertilsson, A. Petrov, Pogorišnyj, J. Alexandrov, K. Vorobjov, Gordějev – Collins, R. Rosén, Strömwall – Lugin, Točickij, Šmeljov – Starkov, Kaletnik, Makarenko – Archipov, Sokolov, Tomilin – Mosaljov.
Podjapolskij (Chakimov) – Kudako, Kinrade, Baldajev, N. Chlystov, Chochlov, Chabarov, Provolněv – Liška, Monachov, Jakimov – Chipchura, Kapustin, Truňov – Trubačjov, Gračjov, Geraskin – J. Bodrov, Markovin, A. Alexejev – Kazakov.
Rozhodčí: Naumov, Ravodin – Bersenjov, Judin
Počet diváků: 4 526
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazaň 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 31:22 | 17 |
2. | Jekatěrinburg 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 39:27 | 14 |
3. | Magnitogorsk 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 20:15 | 12 |
4. | Čeljabinsk 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 20:18 | 10 |
5. | Nižnij Novgorod 10 | 2 | 1 | 2 | 5 | 28:34 | 8 |
6. | Nižněkamsk 9 | 2 | 1 | 0 | 6 | 18:33 | 6 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 32:17 | 18 |
2. | Ufa 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 38:30 | 16 |
3. | Novosibirsk 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 32:35 | 9 |
4. | Barys Nur-Sultan 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 16:19 | 7 |
5. | Chabarovsk 11 | 1 | 1 | 1 | 8 | 18:42 | 5 |
6. | Kunlun Red Star 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 13:31 | 3 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 29:24 | 14 |
2. | Čerepovec 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 18:21 | 11 |
3. | Spartak Moskva 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 22:30 | 9 |
4. | Viťaz Podolsk 9 | 2 | 2 | 0 | 5 | 28:26 | 8 |
5. | Jokerit Helsinky 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:7 | 6 |
6. | HK Soči 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 12:26 | 5 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 28:14 | 15 |
2. | Dinamo Minsk 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 32:27 | 14 |
3. | Dynamo Moskva 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 29:23 | 13 |
4. | Jaroslavl 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 18:12 | 8 |
5. | Dinamo Riga 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11:15 | 3 |