Marek Langhamer v brance Chabarovsku

Marek Langhamer v brance Chabarovsku | foto: Profimedia.cz

Langhamer zastavil 35 střel, k výhře Chabarovsku nepomohl

• 0
Hokejisté Chabarovsku prohráli v Kontinentální lize na ledě Kazaně 1:3. Na jediný gól hostů přihráli Michal Jordán a Hynek Zohorna, Marek Langhamer si v brance Amuru připsal 35 zákroků.

Chabarovsku nevyšla v Kazani první třetina, už po 17 sekundách druhé části hry ale využil přesilovku Kirill Rasskazov a po průniku mezi domácími zadáky snížil na 1:2. Poslední slovo však měl Michail Gluchov, který překonal Langhamera bekhendovou střelou ve 34. minutě.

Velký obrat předvedli hráči Nižněkamsku, kteří s Vladivostokem v polovině zápasu prohrávali o tři branky, ale nakonec zvítězili 4:3. Jejich rozhodující třígólová smršť ve třetí třetině se vešla do pouhých 210 vteřin.

5.Dinamo Riga 5101311:153

Ak Bars Kazaň - Amur Chabarovsk 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)

Branky: 05:33 Cormier (Ožiganov, Judin), 10:17 Pedan (O. Li, Žuravljov), 33:48 M. Gluchov (Kara, Fisenko) - 20:17 Rasskazov (Jordán, H. Zohorna).

Ak Bars Kazaň Reideborn (Biljalov) – Wikstrand, Jarullin, Judin, Ožiganov, Pedan, Fazylzjanov, Žuravljov – K. Petrov, Cormier, Azevedo – Galijev, O. Li, Galimov – Osnovin, Frattin, E. Galimov – Fisenko, M. Gluchov, Kara – Vojevodin.

Amur Chabarovsk Langhamer (Alikin) – Jordán, Vitásek, Kondratěv, Korjagin, Korobov, Alexandrov, Šulenin – T. Zohorna, H. Zohorna, Fajzullin – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin – Jazkov, A. Lazarev, Golubev – Ruděnkov, Rasskazov, Kacuba.

Neftěchimik Nižněkamsk - Admiral Vladivostok 4:3 (0:0, 1:3, 3:0)

Branky: 31:25 White (R. Murphy, Pajgin), 43:53 Berglund (S. Zacharčuk, Padakin), 44:13 Šarifjanov (Černikov, Šaripzjanov), 47:23 Z. Mitchell (Bryncev, Porjadin) - 21:46 Glazačev, 23:13 Vicharev (Bobrjašov), 26:00 Vicharev (Konnov, Bakoš). Rozhodčí: Ansons, Gamalej – Zacharov, Sysujev. Diváci: 2 779.

Neftěchimik Nižněkamsk Šaryčenkov (24. Barulin) – Pajgin, R. Murphy (A), Bryncev, Šaripzjanov, An. Sergejev (A), S. Zacharčuk (C), Aťušov – White, Z. Mitchell, Porjadin – Denis Kazionov, P. Kulikov, Chajrullin – Padakin, Berglund, Enlund – Šiksatdarov, Šarifjanov, Černikov – Grošev.

Admiral Vladivostok Olkinuora (48. Krasotkin) – Almqvist, Lalonde, Bobrjašov, Ďjakov, Miščenko, A. Osipov, Ostrovskij – Konnov, Vicharev, Bakoš – Glazačev (C), Mereskin (A), K. Voronin – Dělnov, J. Petrov (A), V. Butuzov – V. Strelcov, A. Strelcov, Lisin.

Severstal Čerepovec - SKA Petrohrad 1:2N (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)pen. 2:3

Branky: 54:47 Morozov (Kodola, A. Alexejev) - 38:29 Kemppainen (Zemčonok), 65:00 Tkačjov. Rozhodčí: Morozov, Sidorenko – Kučava, Novikov.

Severstal Čerepovec Podjapolskij (Chakimov) – Sizov, Provolněv, Makejev, Šulák, Kudako, Chochlov, N. Chlystov, Rogov – Liška, Jakimov (A), Monachov (A) – Morozov, Kodola, A. Alexejev – Geraskin, Trubačjov (C), Vovčenko – I. Zacharčuk, J. Bodrov, Gračjov.

SKA Petrohrad Hellberg (Melničuk) – Zub, Dyblenko, Rundblad, Zubarev, Galeňuk, Rukavišnikov, Zemčonok – Barabanov, Lehterä (A), Tkačjov – Burdasov, Švec-Rogovoj, Kagarlickij – S. Plotnikov (C), Kemppainen, Karpov – Ketov (A), Kablukov, Jakupov – Podkolzin.