Diskuze

Škoda. Zasloužili jsme si vyhrát, řekl Novotný, kapitán pražského Lva

Tahle prohra ho mrzela hodně. "Samozřejmě je to těžká porážka, zatím nejtěžší v sérii," přiznal Jiří Novotný, kapitán pražského Lva. Jeho tým podlehl Magnitogorsku na jeho ledě 1:2 po prodloužení, ve finálové sérii poprvé ztrácí a v pondělí už může být rozhodnuto.
ZB

Je smutné, že iDNES nezařadí zápasy Lva mezi TOP hokejové články. Držím palce. R^

26. 4. 2014 20:23

Hmm, tak za dvě minuty prodloužení dvě tutovky a pak jdeme do tří. Tohle nedopadne dobře.

26. 4. 2014 20:19

Může se stát cokoliv. Docela jsme se oklepali, ale jedno nahození od modrý... Tady padají góly všelikaký. Třeba ty naše.

PR

Já to nechápu. Je tam první pětka a místo aby hru zjednodušili, pokud možno co nejrychlejc z pásma i za cenu icingu tak jdou do nejkoplikovanějších rozehrávek.

3 0
možnosti
PS

P17e14t15r 30S16k43a79r54k89e

26. 4. 2014 18:46

Jirko, vážím si Tě jako kapitána, ale trochu objektivity by neškodilo. Nebýt Vehanena, nebylo dneska o čem mluvit. V tom prodloužení jste byli uplně marní a bylo otázka, kdy to tam spadne. A taky mě zaráží, když dobře víte o síle první útočné trojky Magnitky, že si je prostě nedokážete pohlídat, Mozjakinovi nějak znepříjemnit život, vždyť je to zápas od zápasu. S tím zbytkem hrajete pěknou a  vyrovnanou partii, o tom žádná, ale jak tom naskočí ti tři + Antipov natírají si vás na chleba.