Zbyněk Irgl

Zbyněk Irgl | foto: Adolf Horsinka, MAFRA

Irgl vstřelil v play-off Kontinentální hokejové ligy vítězný gól

• 1
Hokejisty Jaroslavli postrčil k prvnímu vítězství v osmifinále play-off Kontinentální ligy český útočník Zbyněk Irgl. V 55. minutě úvodního duelu série proti Atlantu Mytišči vstřelil vítězný gól na 2:1. Na jedinou branku domácích přihrával jeho krajan Jiří Novotný.

Domácí prohrou vstoupil do série na tři vítězství také Petrohrad, který podlehl rižskému Dynamu 0:2. V moskevském derby vedlo Dynamo nad Spartakem i zásluhou jedné asistence Jiřího Hudlera v polovině druhé třetiny už 3:0, ale v prodloužení se nakonec radovali svěřenci trenéra Miloše Říhy.

Západní konference - 1. zápasy:
Petrohrad - Dinamo Riga 0:2, Balašicha - CSKA Moskva 3:1, Dynamo Moskva - Spartak Moskva 3:4 v prodl. (za domácí Hudler 0+1), Atlant Mytišči - Jaroslavl 1:2 (Novotný 0+1 - Irgl 1+0).