Diskuze

Sestupující Lorient vyhrál Francouzský pohár

Francouzský pohár vyhráli fotbalisté Lorientu, kteří ve finále hraném Paříži porazili Bastii a alespoň trochu si spravili chuť po nevydařené sezóně, ve které sestoupili z první ligy. Jediný gól zápasu dal před koncem prvního poločasu Jean-Claude Darcheville. Lorient získal trofej poprvé v historii a bude hrát Pohár UEFA. Utkání začalo skandálem, neboť během hymny se z několika míst v ochozech zaplněných 65.000 diváků ozval pískot. Rozezlený prezident Jacques Chirac opustil čestnou lóži a požadoval omluvu.

franta

14. 5. 2002 14:53
stejně jako vloni Strasbourg
Francouzský pohár vyhrál už podruhé!!!!! za sebou tým, který sestupuje!!!! Vloni to byl Strasbourg a letos Lorient, docela zajímave,ne?????