Šural přišel do Alanyasporu v zimě z pražské Sparty a zatím se do týmu plnohodnotně neprosadil, většinou střídá na závěrečné okamžiky zápasů, v pěti startech nasčítal pouhých 14 minut.
Možná mu blíže do základní sestavy pomůže premiérová branka, kterou český fotbalista vstřelil v 89. minutě a uzavřel skóre na 3:0.
Výsledky - 23. kolo: Göztepe - Trabzonspor 1:3, Rizespor - Malatyaspor 3:0, Sivasspor - Antalyaspor 1:2, Alanyaspor - Kasimpasa 3:0 (třetí gól domácích Šural), Ankaragücü - Erzurum 2:1, Konyaspor - Kayserispor 0:1, Galatasaray - Akhisar 1:0, Basaksehir - Bursaspor 3:0.
Turecká liga
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Basaksehir | 23 | 15 | 6 | 2 | 36:11 | 51 |
2. | Galatasaray | 23 | 13 | 6 | 4 | 46:24 | 45 |
3. | Besiktas | 22 | 11 | 6 | 5 | 42:28 | 39 |
4. | Trabzonspor | 23 | 10 | 6 | 7 | 40:33 | 36 |
5. | Malatyaspor | 23 | 9 | 7 | 7 | 34:28 | 34 |
6. | Konyaspor | 23 | 8 | 10 | 5 | 29:24 | 34 |
7. | Antalyaspor | 23 | 9 | 5 | 9 | 24:32 | 32 |
8. | Sivasspor | 23 | 8 | 7 | 8 | 33:34 | 31 |
9. | Alanyaspor | 23 | 9 | 4 | 10 | 25:26 | 31 |
10. | Kayserispor | 23 | 8 | 7 | 8 | 21:28 | 31 |
11. | Kasimpasa | 23 | 9 | 2 | 12 | 39:44 | 29 |
12. | Rizespor | 23 | 6 | 10 | 7 | 30:30 | 28 |
13. | Ankaragücü | 23 | 8 | 3 | 12 | 22:36 | 27 |
14. | Göztepe | 23 | 8 | 1 | 14 | 25:32 | 25 |
15. | Fenerbahce | 22 | 5 | 9 | 8 | 23:29 | 24 |
16. | Bursaspor | 23 | 4 | 12 | 7 | 19:26 | 24 |
17. | Erzurum | 23 | 4 | 9 | 10 | 24:31 | 21 |
18. | Akhisar | 23 | 4 | 6 | 13 | 22:38 | 18 |
Druhá anglická liga (Championship)
Ve druhé anglické nejvyšší soutěži debutoval osmnáctiletý talent Jan Žambůrek, který při vítězství 5:1 nad Hullem naskočil na posledních šest minut do sestavy Brentfordu.
Výsledky - 34. kolo: Birmingham - Blackburn 2:2, Brentford - Hull 5:1, Leeds - Bolton 2:1, Middlesbrough - QPR 2:0, Millwall - Preston 1:3, Norwich - Bristol 3:2, Reading - Rotherham 1:1, Sheffield Wednesday - Swansea 3:1, Stoke - Aston Villa 1:1, Wigan - Ipswich 1:1, West Bromwich - Sheffield United 0:1.
Anglická druhá liga (Championship)
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Norwich | 34 | 19 | 9 | 6 | 68:44 | 66 |
2. | Sheffield United | 34 | 19 | 7 | 8 | 59:34 | 64 |
3. | Leeds | 33 | 19 | 7 | 7 | 55:37 | 64 |
4. | West Bromwich | 34 | 17 | 9 | 8 | 67:43 | 60 |
5. | Middlesbrough | 33 | 15 | 12 | 6 | 38:24 | 57 |
6. | Bristol | 32 | 15 | 8 | 9 | 42:33 | 53 |
7. | Derby | 32 | 14 | 9 | 9 | 43:37 | 51 |
8. | Birmingham | 33 | 11 | 14 | 8 | 51:42 | 47 |
9. | Nottingham | 33 | 11 | 14 | 8 | 46:38 | 47 |
10. | Preston | 34 | 12 | 11 | 11 | 53:48 | 47 |
11. | Aston Villa | 34 | 10 | 15 | 9 | 57:53 | 45 |
12. | Swansea | 33 | 12 | 8 | 13 | 43:42 | 44 |
13. | Hull | 33 | 12 | 8 | 13 | 46:47 | 44 |
14. | Blackburn | 34 | 11 | 11 | 12 | 45:52 | 44 |
15. | Sheffield Wednesday | 33 | 11 | 11 | 11 | 39:48 | 44 |
16. | Brentford | 32 | 11 | 10 | 11 | 55:44 | 43 |
17. | Stoke | 34 | 9 | 14 | 11 | 35:42 | 41 |
18. | QPR | 33 | 11 | 6 | 16 | 41:52 | 39 |
19. | Wigan | 33 | 9 | 8 | 16 | 33:47 | 35 |
20. | Millwall | 33 | 8 | 10 | 15 | 36:48 | 34 |
21. | Reading | 34 | 6 | 12 | 16 | 35:50 | 30 |
22. | Rotherham | 34 | 5 | 15 | 14 | 34:54 | 30 |
23. | Bolton | 34 | 6 | 8 | 20 | 22:53 | 26 |
24. | Ipswich | 34 | 3 | 12 | 19 | 26:57 | 21 |
Skotská liga
V zápase 27. kola skotské fotbalové ligy se proti sobě postavili čeští brankáři Zdeněk Zlámal z Hearts a Václav Hladký v dresu St. Mirrenu. Oba jednou inkasovali a utkání jejich týmů skončilo nerozhodně 1:1. Další brankář Tomáš Černý byl při výhře Aberdeenu 2:0 na půdě St. Johnstone pouze na lavičce.
V českém souboji inkasoval jako první Hladký, jehož překonal v 56. minutě hlavou Dikamona. V 66. minutě si ale po rohovém kopu srazil míč do vlastní brány Clare a vzal Zlámalovi šanci na čisté konto. Bývalý brankář Olomouce, pražských Bohemians nebo Zlína přitom dostal šanci mezi třemi tyčemi po deseti zápasech a poprvé v tomto kalendářním roce.
Hearts zůstávají po remíze na pátém místě. St. Mirren je stále poslední, na jedenáctý Hamilton ztrácí čtyři body.
Výsledky - 27. kolo: FC Dundee - Hibernian 2:4, Hearts - St. Mirren 1:1, Livingston - Kilmarnock 1:0, St. Johnstone - Aberdeen 0:2, Hamilton - Glasgow Rangers 0:5, Celtic Glasgow - Motherwell 4:1.
Skotská liga
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Celtic Glasgow | 27 | 20 | 3 | 4 | 64:15 | 63 |
2. | Glasgow Rangers | 27 | 16 | 7 | 4 | 60:20 | 55 |
3. | Aberdeen | 27 | 15 | 5 | 7 | 45:31 | 50 |
4. | Kilmarnock | 27 | 13 | 7 | 7 | 37:27 | 46 |
5. | Hearts | 27 | 13 | 5 | 9 | 33:32 | 44 |
6. | Hibernian | 27 | 10 | 8 | 9 | 40:30 | 38 |
7. | St. Johnstone | 27 | 11 | 5 | 11 | 27:34 | 38 |
8. | Motherwell | 27 | 11 | 3 | 13 | 30:39 | 36 |
9. | Livingston | 27 | 9 | 7 | 11 | 28:28 | 34 |
10. | FC Dundee | 27 | 4 | 6 | 17 | 24:56 | 18 |
11. | Hamilton | 27 | 5 | 3 | 19 | 17:58 | 18 |
12. | St. Mirren | 27 | 3 | 5 | 19 | 20:55 | 14 |
Rakouská liga
Výsledky - 19. kolo: Linec - Austria Vídeň 2:0, Admira - Innsbruck 3:0, Wolfsberg - Altach 0:0, Hartberg - St. Pölten 1:1, Mattersburg - Štýrský Hradec 1:1, Rapid Vídeň - Salcburk 2:0.
Rakouská liga
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Salcburk | 19 | 15 | 3 | 1 | 46:18 | 48 |
2. | Linec | 19 | 10 | 7 | 2 | 33:18 | 37 |
3. | St. Pölten | 19 | 8 | 6 | 5 | 24:21 | 30 |
4. | Wolfsberg | 19 | 7 | 7 | 5 | 29:25 | 28 |
5. | Štýrský Hradec | 19 | 6 | 9 | 4 | 25:20 | 27 |
6. | Austria Vídeň | 19 | 8 | 3 | 8 | 24:22 | 27 |
7. | Hartberg | 19 | 7 | 3 | 9 | 30:38 | 24 |
8. | Rapid Vídeň | 19 | 6 | 5 | 8 | 19:25 | 23 |
9. | Mattersburg | 19 | 5 | 5 | 9 | 24:35 | 20 |
10. | Innsbruck | 19 | 4 | 5 | 10 | 17:29 | 17 |
11. | Altach | 19 | 3 | 6 | 10 | 26:28 | 15 |
12. | Admira | 19 | 3 | 5 | 11 | 20:38 | 14 |
Švýcarská liga
Výsledky - 22. kolo: Sion - St. Gallen 2:2, Xamax Neuchatel - Basilej 0:2, FC Curych - Lucern 1:1, Lugano - Young Boys Bern 0:1, Thun - Grasshopper Curych 1:1.
Švýcarská liga
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Young Boys Bern | 22 | 19 | 2 | 1 | 63:21 | 59 |
2. | Basilej | 22 | 11 | 7 | 4 | 42:34 | 40 |
3. | Thun | 22 | 10 | 6 | 6 | 44:31 | 36 |
4. | FC Curych | 22 | 7 | 8 | 7 | 31:32 | 29 |
5. | St. Gallen | 22 | 8 | 4 | 10 | 34:41 | 28 |
6. | Sion | 22 | 7 | 5 | 10 | 35:36 | 26 |
7. | Lucern | 22 | 8 | 2 | 12 | 32:42 | 26 |
8. | Lugano | 22 | 5 | 8 | 9 | 32:38 | 23 |
9. | Xamax Neuchatel | 22 | 4 | 7 | 11 | 29:47 | 19 |
10. | Grasshopper Curych | 22 | 5 | 3 | 14 | 23:43 | 18 |
Slovenská liga
Výsledky - 20. kolo: Podbrezová - Ružomberok 0:1 (60. Mustedanagič), Senica - Žilina 0:1 (22. Tomič), Sereď - Slovan Bratislava 0:1 (24. Šporar), Trnava - Dunajská Streda 3:1 (35. a 69. Yilmaz, 48. Markoski - 38. Abdulrahman), Zlaté Moravce - Trenčín 3:1 (15. Richtarech, 54. Švec, 59. Ďubek z pen. - 79. Bukari), Michalovce - Nitra 0:0.
Slovenská liga
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Slovan Bratislava | 20 | 16 | 4 | 0 | 49:17 | 52 |
2. | Dunajská Streda | 20 | 11 | 5 | 4 | 39:26 | 38 |
3. | Žilina | 20 | 11 | 5 | 4 | 35:22 | 38 |
4. | Ružomberok | 20 | 9 | 7 | 4 | 34:20 | 34 |
5. | Michalovce | 20 | 8 | 4 | 8 | 25:31 | 28 |
6. | Trnava | 20 | 7 | 4 | 9 | 27:23 | 25 |
7. | Nitra | 20 | 7 | 4 | 9 | 27:28 | 25 |
8. | Sereď | 20 | 7 | 4 | 9 | 22:28 | 25 |
9. | Trenčín | 20 | 6 | 3 | 11 | 27:35 | 21 |
10. | Podbrezová | 20 | 6 | 2 | 12 | 21:32 | 20 |
11. | Senica | 20 | 3 | 6 | 11 | 19:40 | 15 |
12. | Zlaté Moravce | 20 | 4 | 2 | 14 | 17:40 | 14 |
Dánská liga
Výsledky - 23. kolo: Aalborg - Sönderjyske 3:0, Vejle - Nordsjaelland 1:3, Hobro - Esbjerg 2:0, Horsens - Odense 1:2, Aarhus - Midtjylland 1:2, Bröndby Kodaň - Randers 2:1.
Dánská liga
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Kodaň | 22 | 17 | 2 | 3 | 57:19 | 53 |
2. | Midtjylland | 23 | 16 | 5 | 2 | 55:21 | 53 |
3. | Bröndby Kodaň | 23 | 10 | 4 | 9 | 38:34 | 34 |
4. | Odense | 23 | 9 | 6 | 8 | 30:30 | 33 |
5. | Esbjerg | 23 | 9 | 5 | 9 | 28:31 | 32 |
6. | Nordsjaelland | 23 | 8 | 7 | 8 | 36:34 | 31 |
7. | Aalborg | 23 | 8 | 7 | 8 | 31:30 | 31 |
8. | Randers | 23 | 8 | 7 | 8 | 27:30 | 31 |
9. | Horsens | 23 | 8 | 7 | 8 | 30:39 | 31 |
10. | Aarhus | 23 | 7 | 9 | 7 | 27:27 | 30 |
11. | Sönderjyske | 23 | 5 | 7 | 11 | 23:34 | 22 |
12. | Hobro | 23 | 5 | 5 | 13 | 19:39 | 20 |
13. | Vendsyssel | 22 | 5 | 4 | 13 | 20:36 | 19 |
14. | Vejle | 23 | 4 | 7 | 12 | 20:37 | 19 |
Nizozemská liga
Výsledky - 23. kolo: Venlo - Almelo 0:1, Utrecht - Excelsior Rotterdam 0:0, Sittard - Heerenveen 2:4, Zwolle - Graafschap 0:3, Breda - Groningen 0:0, Haag - Ajax Amsterdam 1:5, Emmen - Arnhem 0:3, PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam 1:1, Tilburg - Alkmaar 2:1.
Nizozemská liga
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | PSV Eindhoven | 23 | 18 | 4 | 1 | 74:16 | 58 |
2. | Ajax Amsterdam | 23 | 18 | 2 | 3 | 82:20 | 56 |
3. | Feyenoord Rotterdam | 23 | 13 | 4 | 6 | 48:29 | 43 |
4. | Alkmaar | 23 | 12 | 4 | 7 | 47:28 | 40 |
5. | Arnhem | 23 | 10 | 6 | 7 | 40:31 | 36 |
6. | Almelo | 23 | 11 | 2 | 10 | 41:42 | 35 |
7. | Utrecht | 23 | 9 | 6 | 8 | 36:33 | 33 |
8. | Venlo | 23 | 8 | 5 | 10 | 29:40 | 29 |
9. | Groningen | 23 | 8 | 4 | 11 | 27:32 | 28 |
10. | Tilburg | 23 | 8 | 4 | 11 | 35:42 | 28 |
11. | Heerenveen | 23 | 6 | 9 | 8 | 49:52 | 27 |
12. | Haag | 23 | 7 | 6 | 10 | 32:47 | 27 |
13. | Sittard | 23 | 7 | 5 | 11 | 38:52 | 26 |
14. | Excelsior Rotterdam | 23 | 7 | 5 | 11 | 32:54 | 26 |
15. | Zwolle | 23 | 7 | 4 | 12 | 27:39 | 25 |
16. | Emmen | 23 | 6 | 6 | 11 | 28:52 | 24 |
17. | Graafschap | 23 | 6 | 3 | 14 | 25:51 | 21 |
18. | Breda | 23 | 4 | 5 | 14 | 22:52 | 17 |
Belgická liga
Výsledky - 27. kolo: Gent - Standard Lutych 2:1, Eupen - Waregem 2:3, Cercle Bruggy - Ostende 2:2, Waasland-Beveren - Kortrijk 2:6, Mouscron - Lokeren 1:0, Anderlecht - FC Bruggy 2:2, Genk - Antverpy 0:0, St. Truiden - Charleroi 3:1.
Belgická liga
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Genk | 27 | 17 | 7 | 3 | 58:27 | 58 |
2. | FC Bruggy | 27 | 14 | 8 | 5 | 58:30 | 50 |
3. | St. Truiden | 27 | 12 | 10 | 5 | 46:32 | 46 |
4. | Standard Lutych | 27 | 13 | 7 | 7 | 42:30 | 46 |
5. | Antverpy | 27 | 13 | 7 | 7 | 36:29 | 46 |
6. | Anderlecht | 27 | 12 | 6 | 9 | 43:33 | 42 |
7. | Gent | 27 | 12 | 5 | 10 | 46:43 | 41 |
8. | Charleroi | 27 | 11 | 5 | 11 | 39:39 | 38 |
9. | Kortrijk | 27 | 10 | 7 | 10 | 40:39 | 37 |
10. | Mouscron | 27 | 10 | 5 | 12 | 29:30 | 35 |
11. | Waregem | 27 | 8 | 7 | 12 | 44:53 | 31 |
12. | Eupen | 27 | 9 | 2 | 16 | 31:50 | 29 |
13. | Cercle Bruggy | 27 | 7 | 7 | 13 | 32:52 | 28 |
14. | Ostende | 27 | 6 | 8 | 13 | 27:47 | 26 |
15. | Waasland-Beveren | 27 | 5 | 10 | 12 | 32:44 | 25 |
16. | Lokeren | 27 | 4 | 5 | 18 | 24:49 | 17 |