Pedro Mendes (vpravo) z Montpellieru a jeho spoluhráči se radují z výhry nad ...

Pedro Mendes (vpravo) z Montpellieru a jeho spoluhráči se radují z výhry nad Paris St. Germain. | foto: Reuters

Fotbalisté PSG neudrželi vedení v Montpellier a opět prohráli

• 0
Už jistý mistr francouzské fotbalové ligy Paris St. Germain přichystal svým fanouškům další hořký zážitek. V duelu 34. kola na hřišti Montpellier ztratil dvakrát vedení a prohrál 2:3.

Pro suveréna soutěže to byla třetí porážka z posledních čtyř zápasů. Navíc v neděli svěřenci Thomase Tuchela neuspěli ani ve finále Francouzského poháru, v němž podlehli Rennes na penalty.

Montpellier vyhrál potřetí za sebou a ztrácí pět bodů na čtvrté místo zaručující účast v Evropské lize.

V úvodu zápasu si daly oba týmy vlastní gól. Jako první se do správné branky trefil až v 62. minutě Ángel Di María. Deset minut před koncem však vyrovnal Andy Delort a chvíli nato zajistil domácím cennou výhru šestatřicetiletý veterán Souleymane Camara.

Výsledek 34. kola:
Montpellier - Paris St. Germain 3:2
(21. vlastní Kimpembe, 80. Delort, 85. Camara - 12. vlastní Oyongo, 62. Di María).