Diskuze

Gól jako dík kouči za důvěru. Loňský objev Ondrášek byl šťastný i za šmudlu

Během pár úvodních minut měl tři šance hlavou, neproměnil žádnou. „A pak mi tam spadne taková šmudla,“ říkal se smíchem Zdeněk Ondrášek. Fotbalový útočník krátce po poločase stvrdil vítězství národního mužstva nad Slovenskem v Lize národů (2:0), které Česku přineslo i postup do elitní úrovně soutěže pro rok 2022.
TM

Kobra je dobrej...líbí se mi, že chce dát gól za každou cenu a tak to má být....bez střely nebo bez náběhu po míči se gól sám nedá...

19. 11. 2020 10:21

Sám tomu říká šmudla, ale střele předcházel dokonalý první dotek, kdy si v nepohodlné situaci balón z první dal přesně tam, kde ho chtěl mít. Rychlá orientace.