Diskuze

Sparta zdrtila Anderlecht, Krejčí dal hattrick, Plzeň zdolala Kodaň

Fotbalisté pražské Sparty v generálce na novou sezonu rozdrtili Anderlecht Brusel 6:0 a v závěrečném čtvrtém utkání letní přípravy poprvé zvítězili. Hattrickem se blýskl kapitán českého mistra Ladislav Krejčí. Zápas se hrál netradičně na 3 x 45 minut. Plzeň porazila v poslední přípravě hrané také na tři poločasy FC Kodaň 3:2.
PS

3 penalty. Tohle je Sparta, jak ji známe!

0 4
možnosti
KM

Sezóna se blíží, tak snad si slávisti nakoupili dost šnuptychlů, když bulí už teď.

4 0
možnosti
PS

Kapesníčky jsou roky nedostatkovým zbožím. Vykoupili je sparťané.

0 4
možnosti
DH

Proc netradicne? Uz trenuji ba penalty ve 120. min. V sezone jak kdyz najdes ;)

1 4
možnosti

Koukněte se nejprve na ten zápas.

0 0
možnosti
MN

Penaltový rudý cirkus nebere konce. Cirkus Humberto a Ein Kessel Buntes dohromady tomuto nesahají ani po kotníky.