Diskuze

Liberec se na jaře stále trápí

Fotbalisté Liberce na jaře ještě nevyhráli, ve 20. kole první ligy podlehli na domácím hřišti Mladé Boleslavi 1:3. Na gól Pecky stihli ještě domácí odpovědět. Vyrovnání zařídil Libor Došek. Mladoboleslavský Sedláček v 65. minutě vrátil hostům vedení, které v 74. minutě ještě potvrdil třetím gólem Vaculík.

bombar-dovat

3. 4. 2005 15:39
To už není Liberec
Ale po tom co nechávají za produkt na trávníku nezbývá než konstatovat dobře jim tak. Chtělo by to třeba naučit se jak se herně mizerně, ale obvykle vítězně vykrývají kosočtverce v Hřebíkově :-))
0 0
možnosti

zdendalbc

3. 4. 2005 3:55
Oficiální vyjádření ZdendyLBC
Tato sobota se až na fotbalové utkání velice vydařila.
0 0
možnosti

Fousatá Fčela

3. 4. 2005 1:56
Redaktor - co je to za pitomce
fuj tajksl pisálku: "Liberec - Boleslav: Liberecký Ivan Hodúr v souboji s protihráčem. " byl jsi na tom zápase - asi ne, asi ani nevíš moc vo fotbale .... někoho uvést jménem hráče a někoho jménem klubu ... abys nedostal přes hubu ...