Diskuze

Dukla - Teplice 0:1, fotbalová liga začala, výhru trefil Potočný

Nový ročník fotbalové první ligy začal. V předehrávce 1. kola vyhrály Teplice na Dukle 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil ve 46. minutě útočník Roman Potočný. Trenér Teplic Daniel Šmejkal tak prožil vítězný debut v nejvyšší soutěži. Pro Severočechy šlo o první výhru na Julisce.

Nejsem fanda Dukly ale už vůbec ne Šilhavého je to leklá ryba:-)

0 0
možnosti
PF

P89e52t10r 92F46e57i78g68l

30. 7. 2016 8:53

U Tepláků to bude jako vždy "slibný podzim a tragické jaro"...

0 0
možnosti
JH

Kokám, že redakce sportu zaspala, ta liga už se nejmenuje Synot liga, jak máte v nadpisu tabulky... :-)

0 0
možnosti
MM

Hrozna holomajzna. Teplice vyhraly, protoze daly gol. Dukla mela sanci dost, ale kdyz nedokaze balon dotlacit do brany z vapna ani silou, nemuze vyhrat.

0 0
možnosti
JL

J56a53n 30L83a20m51a16č

30. 7. 2016 8:31

První půle byla vyrovnaná, ve druhé měla Dukla velkou převahu, ale na to se nehraje. Šanci Dukly jsem žádnou neviděl a marně ji hledala i redakce ČT, viz. její sestřih ze zápasu. Asi tak :-/

0 0
možnosti
JL

J85a21n 21L29a54m36a82č

29. 7. 2016 22:47

Teplice vyhrály, protože daly gól. Dukla hrála jen k šestnáctce a to je holt málo. Loženku neměla žádnou a tento styl ala házená už prostě nefrčí. Teplice R^

29. 7. 2016 22:29

iDnes důsledně nedodržuje správný název ePojištění.cz liga !

VP

Dneska musí bejt Kozel totálně otrávne. Dukla Teplice přehrávala o třídu,ale když už to šlo do branky,byl tam Grigar.Celý druhý poločas to přípomínal Barcelonu s Plzní. Jinak stránky o fotbalové lize většinou jsou psány ještě na synot a to co je už aktuálně na epojištění je doslova spíchlá horkou jehlou. Je vidět,že Peltovi hrozil průser,že nikoho mít nebude a tak splepil něco tak narychlo,že to i ty plakát dnes na Julisce tam lepili pracovníci sešívačkou na poslední chvíli.