Boleslavský útočník Martin Nešpor (vpravo) nehraje zrovna v rukavičkách.

Boleslavský útočník Martin Nešpor (vpravo) nehraje zrovna v rukavičkách. | foto: ČTK

Doma to určitě nevzdáme, slíbil po porážce boleslavský útočník Nešpor

• 3
Enschede (Od zvláštního zpravodaje MF DNES) - Jediný boleslavský útočník Martin Nešpor měl v utkání na hřišti Twente Enschede získávat dlouhé míče, jenže jeho úloha nevyšla. Hosté se vůbec nedostali do hry směrem dopředu, takže mimo zůstával i osamocený Nešpor v útoku.

"Takové zápasy nemám rád,“ řekl Nešpor po prohře 0:2 v úvodním zápase 3. předkola Evropské ligy.

Utkání vás však nejspíš stalo hodně sil.
To je pravda. Byl jsem sám na hrotu, soupeřovi stopeři si mě roztáhli a to člověka vyčerpá. Když pak neudržím pár míčů, jsem i psychicky zdeptaný.

Nebyla v některých momentech zápasu propast mezi vámi a spoluhráči až příliš velká? Zdálo se totiž, že jste často ani neměl komu sklepnout míč.
Já byl smířený s tím, že na hrotu budu sám a musím se prát. Jenže pak na vás letí míč, máte ho udržet, stoper do vás strčí a jste jak papír.

Cítíte po porážce zklamání?
V prvním poločase jsme hráli výborně a domácí jsme nepustili do žádných extra šancí. Ale pak jdeme do druhé půle a dostaneme dva góly. Výsledek 1:0 by pro nás byl příznivější. Když už jsme prohrávali o dvě branky, David Brunclík měl šanci a té je škoda. Doma se ale určitě nevzdáme.