Hráči týmu Kašima Antlers se radují z gólu během zápasu mistrovství světa klubů proti týmu Guadalajara. | foto: Reuters

Kašima postoupila do semifinále MS klubů a utká se s Realem

• 0
Fotbalisté japonské Kašimy zdolali ve čtvrtfinále mistrovství světa klubů mexickou Guadalajaru 3:2 a v semifinále vyzvou vítěze Ligy mistrů Real Madrid. Japonský celek prohrával od třetí minuty po gólu Zaldivara, po změně stran ale utkání otočil.

Nejprve v 49. minutě vyrovnal Nagaki a v 69. minutě poslal asijský tým do vedení z penalty Serginho. Šest minut před koncem přidal třetí branku střídající mladíček Abe. Guadalajara už dokázala pouze snížit ve čtvrté minutě nastavení zásluhou Pulida, který dorazil svůj předchozí neúspěšný pokutový kop.

V dalším čtvrtfinále domácí Al Ajn vyhrál nad Espérance Tunis 3:0 a může se těšit na semifinále proti argentinskému River Plate.