PP

P56e39t86r 81P61á50l92k48a

1. 5. 2024 23:01

Úplně na konci už tempo trochu uvadalo, ale jinak hrozně zábavný zápas, hlavně ve druhé půli, i bez gólů.

A velmi pomohl i sudí, který pouštěl všechno, co šlo.

A to jsem tu před časem musel Taylora bránit, protože je prý strašný. Za mě dlouhodobě jeden z nejlepších rozhodčích.

PS

Tyč nemůže nic zachránit, ta stojí na místě a buď jí trefíte nebo ne

Jak mohlo tohle skončit jen 1:0 je mi záhadou, hlavně v druhé půli vynikající fotbal se spoustou šancí, ale střelci teda spálili, co se dalo. Odveta je každopádně otevřená.

TV

BVB výborně, ale v odvetě to bude mít hodně těžký.

1:0 bude do odvety asi moc málo, ale míč je kulatý a může se stát cokoliv.

MD

Zbavte se zbytečných očekávání a sledujte tu obří intenzitu!

DH

PSG jsou hrozní simulanti, ale jinak skvělej fotbal.

LZ

Dvě věci ohledně PSG nechápu. Neustálé obehrávání kolem vápna, i když už to mají na přímou střelu ze 20ti metrů. Raději to zas nahrají někam dozadu nebo úplně zbytečně k autu, odkud centr stejně nepřijde a jde to zase dozadu. Ten zákaz střílet z dálky tam byl vyloženě patrný. Ta druhá věc: Dembelé. Jak tomuto kopytu může někdo nabídnout místo a plat v top týmu. Fakt nechápu. Už v Barceloně jsem to nechápal, kdykoliv byl tento matlák na balónu, trefil centrem prvního bránícího a on v tom pokračuje i v PSG. Jinak doufám, že postoupí BVB za tu profesorskou hru PSG, kdy to pořád chtějí dovézt až do prázdné branky.

JP

PSG mohlo dát 4 fíky v suchým triku ale nepochopím, že hráči co berou takový love nejsou schopni trefit bránu ale 20tou řadu. A to i na straně BVB. Fotbal nic moc, pobavily pasáže, kdy všichni na hřišti stáli. Taky by mne zajímalo, kde a jak mají na té obrovské tribuně volné schody. Zdálo se mi, že je ke stání, což by me v CHL překvapilo.

Tak to jsi asi fotbal nikdy nehrál, a k tomu nemáš moc velkou představivost...

Ti kopálisti v PSG asi nebudou nazdárkové když to dotáhli do takového klubu že? A tedy to znamená, že fotbal umí a branky dát chtěli, ale holt i fotbal je hra rychlá a v té rychlosti (hlavně míče) to holt někdy nesedne. K tomu připočti, že to chtějí v té rychlosti i umístit mimo brankáře, a to je ještě těžší no.

Nicméně týmy z Bundesligy letos ukazují, kde je kvalita a kde je přifouknutý marketing.