Diskuze

Firmino se Salahem zlomili Inter, remízu Bayernu zachraňoval Coman

Až v poslední čtvrthodině rozhodli fotbalisté Liverpoolu úvodní osmifinálový duel Ligy mistrů na hřišti Interu Milán. Výhru 2:0 zařídili Roberto Firmino a Mohamed Salah. Salcburk ztratil senzační vedení proti Bayernu v úplném závěru, kdy na 1:1 vyrovnal Kingsley Coman.

MD

Prostě si už analytici dokázali hru Bayernu rozklíčovat. Salzburg to hrál podobně jako Bochum: okamžitě napadali ve středu hřiště, zvl. v prvním poločase a z těch osobních soubojů vyhráli i dost míčů, a zabránili kvalitní rozehrávce. Pak těsně a neustále bránit Lewu. A ono to jde. Nagelsmann musí taky trochu točit sestavu, jak mají někteří hráči svoje jistý chybí motivace.

4 0
možnosti

F16i66l31i44p 72J93a70r70a21b

16. 2. 2022 23:16

Inter mě překvapil, od toho spolku důchodců jsem nic moc nečekal, ale hráli velmi dobře, ve druhé půli dokonce výborně. A celkově to byl kvalitní fotbal z obou stran, i když první střela na bránu byl snad až ten gól. Pro domácí každopádně dost smolná prohra.