NO TO JE DOST! Třikrát během chvilky trefili fotbalisté Benfiky Lisabon...

NO TO JE DOST! Třikrát během chvilky trefili fotbalisté Benfiky Lisabon brankovou konstrukci, až Ljubomir Fejsa na čtvrtý pokus dostal míč do sítě. | foto: Reuters

Čtyřvteřinová smršť: břevno, břevno, tyč. Až pak Benfica slavila gól

• 5
Kdyby to tak chtěli udělat naschvál, těžko by se jim to povedlo. Fotbalisté Benfiky Lisabon v zápase Ligy mistrů zblízka ostřelovali branku tureckého Besiktase, ale čtyřvteřinová smršť přinesla jen dvě břevna a jednu tyčku. Nakonec se přece jen portugalský tým dočkal a mohl slavit gól na 3:0.

Běžela 31. minuta, když Benfica zahrávala přímý kop od pravé postranní čáry. Do vápna přiletěl centr, na který si naskočil útočník Kostas Mitroglu a hlavou poslal balon do břevna.

Dokázal ale rychle zareagovat a procpal se k dorážce, jenže znovu mu kousek chyběl - míč tentokrát narazil do horní tyče zespodu a odrazil se před brankovou čáru.

24.listopadu 2016 v 03:44, příspěvek archivován: 24.listopadu 2016 v 11:16

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

NO ES EL FIFA: La pelota no quería entrar, pero Ljubomir Fejsa se cansó y metió el gol para Benfica en #UCL... https://t.co/brM2cGi2g5

Tam dobíhal záložník Eduardo Salvio a zdálo se, že pro něj nebude problém trefit se do téměř opuštěné brány. Jenže zdání klamalo, také Argentinec trefil jen konstrukci: hlavou orazítkoval tyč.

A tak musel málo vídanou situaci rozřešit až srbský dříč Ljubomir Fejsa, který odražený balon tvrdě napálil levačkou do sítě.

Fanoušci Benfiky, kteří do Istanbulu přicestovali, v tu chvíli už možná slavili vítězství, vždyť jejich tým vedl už 3:0. Domácí ale zabrali a velkou ztrátu ve druhém poločase dotáhli, takže utkání skončilo remízou 3:3.