Souhrn
Kvalifikace ME, Skupina G
16. 11. 2023 20:45
Černá Hora
2
:
0
(1:0)
Litva
(3')Kuč(28')Vujačić(32')Rubežić(34')R. Radunović(41')Vorobjovas(48')Jovetić(58')Utkus(72')Camaj(77')Lasickas(87')Kuč
Články
Slováci přestříleli Island, fotbalové Euro má jisté i Maďarsko
Polsko porazilo v kvalifikaci ME těsně Albánii, Francie veze výhru z Irska
Francouzi deklasovali Nizozemce, Lukaku vystřílel belgickou výhru ve Švédsku
Slovensko v kvalifikaci zvítězilo na Islandu, tři body berou Skotsko i Portugalsko
Polsko ztratilo dobře rozehraný duel v Moldavsku, Albánie brala tři body
Fotbalisté Anglie porazili v repríze finále Eura Itálii a postoupili na ME
Lewandowski dvěma góly zařídil Polsku výhru nad Faeřany. Maďaři porazili Srbsko
Albánie po výhře nad Polskem přeskočila Česko, na které se dotáhlo Moldavsko
Ukrajincům Letná svědčila. V kvalifikaci Eura tam zdolali Severní Makedonii
Fotbalisté Srbska poprvé postoupili na ME, Lukaku řídil výhru Belgie čtyřmi góly
Načíst další
Další zápasy kola
Kvalifikace ME - Skupina E
Česko 3:1 Polsko Moldavsko 1:1 Faerské ostrovy Moldavsko 0:0 Česko Polsko 1:0 Albánie Faerské ost. 0:3 Česko Albánie 2:0 Moldavsko Moldavsko 3:2 Polsko Faerské ostrovy 1:3 Albánie Česko 1:1 Albánie Polsko 2:0 Faerské ostrovy Faerské ostrovy 0:1 Moldavsko Albánie 2:0 Polsko Faerské ostrovy 0:2 Polsko Polsko 1:1 Moldavsko Moldavsko 1:1 Albánie Albánie 0:0 Faerské ostrovy Kvalifikace ME - Skupina J
Bosna 3:0 Island Slovensko 0:0 Lucembursko Portugalsko 4:0 Lichtenštejnsko Lichtenštejnsko 0:7 Island Lucembursko 0:6 Portugalsko Slovensko 2:0 Bosna Lucembursko 2:0 Lichtenštejnsko Island 1:2 Slovensko Portugalsko 3:0 Bosna Island 0:1 Portugalsko Bosna 0:2 Lucembursko Lichtenštejnsko 0:1 Slovensko Slovensko 0:1 Portugalsko Bosna 2:1 Lichtenštejnsko Lucembursko 3:1 Island Island 1:0 Bosna Kvalifikace ME - Skupina H
Kazachstán 1:2 Slovinsko Dánsko 3:1 Finsko San Marino 0:2 Sev. Irsko Kazachstán 3:2 Dánsko Slovinsko 2:0 San Marino Sev. Irsko 0:1 Finsko Finsko 2:0 Slovinsko Dánsko 1:0 Sev. Irsko San Marino 0:3 Kazachstán Finsko 6:0 San Marino Sev. Irsko 0:1 Kazachstán Slovinsko 1:1 Dánsko Kazachstán 0:1 Finsko Dánsko 4:0 San Marino Slovinsko 4:2 Sev. Irsko Kazachstán 1:0 Sev. Irsko Kvalifikace ME - Skupina G
Bulharsko 0:1 Černá Hora Srbsko 2:0 Litva Černá Hora 0:2 Srbsko Maďarsko 3:0 Bulharsko Litva 1:1 Bulharsko Černá Hora 0:0 Maďarsko Maďarsko 2:0 Litva Bulharsko 1:1 Srbsko Litva 2:2 Černá Hora Srbsko 1:2 Maďarsko Černá Hora 2:1 Bulharsko Litva 1:3 Srbsko Bulharsko 0:2 Litva Maďarsko 2:1 Srbsko Srbsko 3:1 Černá Hora Litva 2:2 Maďarsko Kvalifikace ME - Skupina B
Gibraltar 0:3 Řecko Francie 4:0 Nizozemsko Irsko 0:1 Francie Nizozemsko 3:0 Gibraltar Řecko 2:1 Irsko Gibraltar 0:3 Francie Francie 1:0 Řecko Irsko 3:0 Gibraltar Francie 2:0 Irsko Nizozemsko 3:0 Řecko Irsko 1:2 Nizozemsko Řecko 5:0 Gibraltar Nizozemsko 1:2 Francie Irsko 0:2 Řecko Řecko 0:1 Nizozemsko Gibraltar 0:4 Irsko Kvalifikace ME - Skupina A
Skotsko 3:0 Kypr Španělsko 3:0 Norsko Gruzie 1:1 Norsko Skotsko 2:0 Španělsko Norsko 1:2 Skotsko Kypr 1:2 Gruzie Skotsko 2:0 Gruzie Norsko 3:1 Kypr Gruzie 1:7 Španělsko Kypr 0:3 Skotsko Španělsko 6:0 Kypr Norsko 2:1 Gruzie Španělsko 2:0 Skotsko Kypr 0:4 Norsko Gruzie 4:0 Kypr Norsko 0:1 Španělsko Kvalifikace ME - Skupina F
Rakousko 4:1 Ázerbájdžán Švédsko 0:3 Belgie Rakousko 2:1 Estonsko Švédsko 5:0 Ázerbájdžán Ázerbájdžán 1:1 Estonsko Belgie 1:1 Rakousko Rakousko 2:0 Švédsko Estonsko 0:3 Belgie Ázerbájdžán 0:1 Belgie Estonsko 0:5 Švédsko Belgie 5:0 Estonsko Švédsko 1:3 Rakousko Estonsko 0:2 Ázerbájdžán Rakousko 2:3 Belgie Ázerbájdžán 0:1 Rakousko Belgie 1:1 Švédsko Kvalifikace ME - Skupina D
Arménie 1:2 Turecko Chorvatsko 1:1 Wales Wales 1:0 Lotyšsko Turecko 0:2 Chorvatsko Wales 2:4 Arménie Lotyšsko 2:3 Turecko Arménie 2:1 Lotyšsko Turecko 2:0 Wales Chorvatsko 5:0 Lotyšsko Turecko 1:1 Arménie Arménie 0:1 Chorvatsko Lotyšsko 0:2 Wales Lotyšsko 2:0 Arménie Chorvatsko 0:1 Turecko Turecko 4:0 Lotyšsko Wales 2:1 Chorvatsko Kvalifikace ME - Skupina C
S. Makedonie 2:1 Malta Itálie 1:2 Anglie Anglie 2:0 Ukrajina Malta 0:2 Itálie Malta 0:4 Anglie S. Makedonie 2:3 Ukrajina Ukrajina 1:0 Malta Anglie 7:0 S. Makedonie Ukrajina 1:1 Anglie S. Makedonie 1:1 Itálie Itálie 2:1 Ukrajina Malta 0:2 S. Makedonie Ukrajina 2:0 S. Makedonie Itálie 4:0 Malta Anglie 3:1 Itálie Malta 1:3 Ukrajina Kvalifikace ME - Skupina I
Bělorusko 0:5 Švýcarsko Izrael 1:1 Kosovo Andorra 0:2 Rumunsko Kosovo 1:1 Andorra Rumunsko 2:1 Bělorusko Švýcarsko 3:0 Izrael Andorra 1:2 Švýcarsko Bělorusko 1:2 Izrael Kosovo 0:0 Rumunsko Švýcarsko 2:2 Rumunsko Izrael 2:1 Andorra Bělorusko 2:1 Kosovo Andorra 0:0 Bělorusko Rumunsko 1:1 Izrael Kosovo 2:2 Švýcarsko Švýcarsko 3:0 Andorra
Sestavy
Mijatović – Vešović, Rubežić, Vujačić, R. Radunović – Osmajić, Janković (79. Lončar), Kuč, Camaj (75. Djukanović) – Krstović (79. Bakič), Jovetić (C) (69. M. Vukčević). | Gertmonas – Lasickas, Girdvainis, Lekiatas, Širvys (63. Upstas) – Utkus (63. Dolžnikov), Vorobjovas (63. Novikovas) – Slivka, Gineitis, Černych (C) (82. Romanovskij) – Paulauskas. |
1. poločas
Góly3' Kuč Karty28' Vujačić 32' Rubežić 34' R. Radunović | Karty41' Vorobjovas |
2. poločas
Góly48' Jovetić Karty72' Camaj 87' Kuč | Karty58' Utkus 77' Lasickas |
Střídání69' Jovetić 69' M. Vukčević 75' Camaj 75' Djukanović 79' Janković 79' Lončar 79' Krstović 79' Bakič | Střídání63' Vorobjovas 63' Novikovas 63' Širvys 63' Upstas 63' Utkus 63' Dolžnikov 82' Černych 82' Romanovskij |