• 0
Fotbalisté Rudolfova, druhého týmu přeboru Jihočeského kraje, ve 23. kole zdolali Jindřichův Hradec 2:1. O třech bodech pro domácí rozhodl deset minut před závěrečným hvizdem Vjačeslav Baščevan. Podívejte se na video.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Rudolfov vyhrál šesté utkání v řadě a na vedoucí Soběslav ztrácí deset bodů. „Byl to vyrovnaný zápas, v němž jsme měli trochu víc štěstí než soupeř,“ řekl pro jihoceskyfotbal.cz trenér domácích Otakar Matouš. Jeho svěřenci totiž od 4. minuty prohrávali, pak ale vyrovnali z penalty a v 79. minutě otočili na 2:1.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Výsledky neúplného 23. kola: Rudolfov - J. Hradec 2:1 (1:1), Milevsko - Soběslav 2:3 (0:3), Hluboká - Čimelice 1:0 (0:0). Zbytek zápasů byl odložen na pondělí 8. května.