• 0
Desáté kolo fotbalové divize A nabídlo na góly bohatá utkání. Jedním z nich byl duel ze spodních pater tabulky – Milevsko se střetlo s Plzní a díky třem brankám v prvním dějství nakonec deklasovalo hostující ZČE 4:0. Podívejte se na video.

Milevsko šlo do vedení v 19. minutě díky Josefu Komárkovi. Ten se postavil k přímému kopu a perfektně obstřelil zeď. O chvíli později na něj navázal Václav Kosík, který odraženou střelu uklidil za záda hostujícího brankáře.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Ještě do přestávky bylo skóre 3:0 – domácí fanoušky rozjásal střelou na přední tyč Josef Knotek. Druhý poločas probíhal v poklidném tempu, přesto Milevsko přidalo ještě jednu branku. Šest minut před koncem se najednou před brankářem zjevil osamocený Jakub Barda a chladnokrevně uzavřel účet zápasu na 4:0.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Sedlčany pokračují ve skvělých výkonech a po výhře 3:0 nad Českým Krumlovem okupují třetí příčku. „Věříme, že ještě budeme bodovat, i když jedeme třikrát ven,“ uvedl pro klubový web vedoucí mužstva Sedlčan Jiří Voráček.

Na samotném konci divize A je Třeboň, která si připsala první tři body za výhru 4:1 nad Novým Strašecím.

Výsledky 10. kola: Aritma Praha - Doubravka 1:2 np (1:1), Rokycany - Motorlet Praha 3:1 (2:0), Klatovy - Roudné 4:1 (2:0), Hořovicko - Čížová 5:0 (5:0), Milevsko - ZČE Plzeň 4:0 (3:0), Třeboň - Nové Strašecí 4:1 (1:1), Karlovy Vary - J. Hradec 2:0 (0:0), Sedlčany - Český Krumlov 3:0 (2:0).