Diskuse k článku

Jak bojovat proti odposlechu ve firmě: od dvaceti tisíc až po milion

Mezi nekalé konkurenční praktiky patří často průmyslová špionáž a s ní neodmyslitelně také odposlechy. Poptávka po zajištění vyhrazených prostor proti odposlechu proto neustále roste, způsobů, jak ochránit firemní tajemství, je několik.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

"Speciálně vyškolený pracovník"

Takže na závěr....

Takže na závěr:

Lidi, nebuďte hloupí a uvažujte selským rozumem. Nenechte se nachytávat na laciné triky ve smyslu "spektrální analyzátor filin" a podobné nesmysly - kdo si onen Filin najde na internetu tak zjistí že to je jen software do PC a tak je to se vším ostatním... To si opravdu myslíte že není nic lepšího? Zkuste si zadat do googlu "ochrana proti odposlechu" a koukněte na víc firem - případně i k Slovenským bratrům a zjistíte jak se věci mají. Nejsem zbabělec ale ani blázen takže své jméno sem nenapíši.

Nezlobte se vážení....

Všem přeji krásný den!

X.

0/0
19.3.2009 19:14

"Speciálně vyškolený pracovník"

Jak vydělat na lidské naivitě...

Inu krásné blbosti jsou zde psány...

Jen by mne zajímalo pár věcí:

- Paměťový analyzátor (jak honosně nazývá pan Šmíd krystalku s displejem) se dá oblefnout minimálně 5-ti různými způsoby!!! Navíc laik obsluhující jakékoliv tomu podobné zařízení nemá šanci nahradit přítomnost odborníka a relevantní vybavení...

- Šumový generátor o kterém je v článku psáno NENÍ generátor bílého šumu ale AKUSTICKÉHO ŠUMU - jedná se o tzv. plášťovou ochranu místnosti a není pravda: "Šumový generátor produkuje tzv. bílý šum, který hovor v místnosti překrývá..." - pokud by V MÍSTNOSTI překrýval běžný hovor tak by jste museli po sobě křičet a to by slišeli i na vrátnici :-)

- Faradayova klec v podobě polepených fólií????...... To dělá skutečně jen amatér a v tomto případě opravdu za nekřesťanské peníze! Víte proč je to tak drahé? Protože pak máte místnost o XY metrů čtverečních menší - aby bylo dosaženo požadovaného útlumu....

0/0
19.3.2009 19:12

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že stát stále přispívá až 2000 Kč/rok na stavební spoření?

Další rady k nezaplacení

Dopřejte si vše a přesto utrácejte chytře!

V sekci osobni.finance.idnes.cz naleznete výhodné nabídky finančních produktů, energií a telefonování.

Vstupte do obchodu

Poraďte se s odborníkem

Nevíte si rady s finančními otázkami? Naši odborníci vám vždy poradí v každé životní situaci.

Vstoupit do poradny

Najdete na iDNES.cz