Diskuse k článku

Dostal vyhazov z prostor, které opravil. Lidé za něj bojují peticí

V domě kultury provozuje kavárnu a v létě navíc promítá filmy. Nyní chtějí milevští radní podnikatele Ladislava Bendulu z prostor, které mu pronajali, vyhodit. Nepřistoupil totiž na další zvyšování nájmu. Jednání města se nelíbí místním, a tak sepsali petici, podepsala ji už skoro desetina obyvatel.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Smradlavej čmoud z komína

proč investoval do cizího majetku?

ani bych nenakašlal, i když to nájemné v porovnání s jinými se nezdá velké, protože je všechno nechutně předražený

0/0
28.11.2011 21:08

vrkysek

Boj o koryto

V Milevsku se samozřejmě velmi dobře ví, o co v celém problému jde. Pan Bendula už kývl na zvýšení nájemného o více než 100% dosavadní částky, ale město chce smlouvu s 6ti měsíční výpovědí.. kdo jí podepíše a radnici se znelíbí, dostane vyhazov a po 6ti měsících podnikání bude zase konec.. Vzhledem k tomu, že paní Stráská a další radní mají velmi vřelý vztah k panu Klatovskému, který podniká ve svém podniku Klabo saloon, je všem docela jasné, o co jde.. sebrat panu Bendulovi kavárnu za jakoukoliv cenu, aby dali vydělat kamarádíčkovi.. A přitom pan Bendula je se svým personálem známý v širokém okolí.. Jedná se o sympatické a šikovné lidi, kteří nikdy nešetří úsměvem a přáním hezkého dne, což už je dnes taky rarita. A k tomu všemu pořádají různé akce, dobře vaří.. Mohl bych chválit do nekonečne, od toho tu ale nejsem. Jen mi jde o to, aby vše fungovalo jako dosud a nesnažili se něktřeří obohatit svoje peněženky rytím v korytě..

+2/0
27.11.2011 14:25

kjlůjdfcajdf

Re: Boj o koryto

Klatovský .. není to ten, jak mu letos přiklepli i ten bufáč na koupališti?

0/0
27.11.2011 17:08

Mustafa Adel

Re: Boj o koryto

Tento článok písal zrejme niekto na ojednávku pána Benduly. Nabudúce by sa mal autor obrátiť aj na ďalších účastníkov tohto sporu, toto je len reklama a jednostranná pravda. Čo kontaktovať treba riaditeľa domu kultúry?Pán Bendula nikdy úctovník nedoložil ciastku 200tis, existuje len akési čestné vyhlásenie na polovičnou sumu.

Zmluva, ktorou sa oháňa, nikdy neprešla oficiálne radou - je neplatné. Je verejným tajomstvom, že pán Bendula je veľkým kamarátom vedenie Milevskej ODS. Premietanie filmov atd? Na vsetko dostal grand od mesta, sam neplatil nikdy nič.Pán Bendula porušoval zmluvné vzťahy dalej napriklad tymto:

1) Prenajaté treti osobe (dalsi firma pána Benduly)

2) Organizovanie paralelnej akciu pri akcii v dome kultúry.

Otazka čierneho odberu elektricke energie moze byt len dalsi na rade.

0/0
27.11.2011 17:09

Mustaffa Adel

Re: Boj o koryto

Čiastka, ktorú pán Bendula platil za Harlekýn je smiešna, 6tis/měs. sa platí za 1 +1 v paneláku, nie za komerčné lukratívne priestor o 200m štvorcových. Exclusivity na 100% obsluhu v DK atď Tu je vidieť kamarátstvo medzi Milevskej ODS a pánom Bendulou.

Zástupcovia mil ODS už ale dávajú ruky preč, pri kľúčových hlasovaní rady buď chýba, alebo sa zdrží. Dalsi drive zúčastnený sa boji o teple miesto v SMM, o ktore by mohol prísť pri rozpade koalície v Milevsku.

Podnikanie pánovi Bendulovi ide, to mu nikto neberie. Oficiálne zamestná vsak max 3 ľudí, zvyšok je na čierno. Náklady minimálne tak proc ne. Podmienky sú teraz pre vsetky rovnake. Otazka do plena, prihlásil sa Bendula do výberového konania? Alebo radšej kope okolo seba? Nabádať personal na písanie anonymov ohľadne milostných pletiek atd? Rv

0/0
27.11.2011 17:39

lspeedy

Re: Boj o koryto

ááá, odborník ze Slovenska, který to město ani neviděl na mapě, ale nejchytřejší...klasika...:-)

0/0
29.11.2011 15:03

běžná žena

Re: Boj o koryto

... množství čechismů napovídá, že pán je buď Slovák už dlouho žijící v Čechách, nebo je spíš slovenština jen zastíracím manévrem

0/0
30.11.2011 12:20

Efendy007

Re: Boj o koryto

Naprostý souhlas! Celé je to fraška a pokus o vyvolání maximální dezinformovanosti veřejnosti a poštvání proti radním a řediteli DK. Nutno dodat že autor článku p.Václav Janouš je dobrý kamarád Polaneckého který za tím vším od začátku stojí.Bendula a "nová" smlouva na pronájem je jedno z jeho "dětí" které vymyslel za dobu pusobní na radnici

Neustále se o Bendulovi v mediích mluví jako o světci,mecenáši a podobně.Je to lhář a měl by se stydět! Kdo do toho vidí tak ví že v žádném případě neinvestoval do kavátrny takovou sumu pěnez.Celé jeto výmysl aby si mohli ospravedlnit smlouvu na 10let! Mimochodem "nová" smlouva nebyla schválena RMM takže je neplatná!

Osobně stojím za ředitelem DK ketrý chce pouze převést výhody na svou stranu jakožto "majitel

domu.Nyní je to přesně obráceně,což je v 21.století docela divné a pouze to celé dokazuje že nová smlouva je TUNEL který zpukntoval Bendula s Polaneckým. Další věc je protěžování Benduly na městských akcích dokud byl Polanecký místostarosta.

0/0
27.11.2011 17:53

petr____22

Re: Boj o koryto

Jak je to tedy s tou smlouvou ? V clanku uvadenou castku za rok totiz za stejny prosto plati znamy mesicne, coz je 12x tolik ! Vzdyt mi to za vychazi i mene nez za byt, ktery je urcite mnohem mensi nez restaurace....

0/0
1.12.2011 21:44

Najdete na iDNES.cz