Pod vedením Sýkory, jenž se posunul do role šéfa střídačky Petrohradu začátkem týdne po odvolání Ivana Zanatty, tým SKA porazil 5:3 Dinamo Riga. Místo Jakuba Štěpánka, jenž byl v brance při prohře v minulém utkání s CSKA Moskva, chytal Jevgenij Nabokov.
Slavný moskevský klub rozesmutněl i druhého českého gólmana v soutěži Dominika Haška v brance trápícího se Spartaku. V derby dlouho kralovali brankáři, až ve 48. minutě překonal Haška syn slovenské legendy Yan Stastny a vstřelil jediný gól zápasu. Asistenci si připsal i český útočník Jan Marek.
Bývalý trenér Spartaku Říha se ve třetím utkání po příchodu do Atlantu dočkal vítězství za tři body, jeho tým porazil doma Ufu 2:0. Jediným českým střelcem dne byl Josef Straka, jenž pomohl Čerepovci k výhře 2:1 v prodloužení nad Dinamem Minsk, které trénuje Marek Sýkora.
Výsledky:
Čerepovec - Dinamo Minsk 2:1 v prodl. (za domácí Straka 1+0), Jaroslavl - Čeljabinsk 6:5 (za domácí Rachůnek a Vašíček oba 0+1), Nižnij Novgorod - Magnitogorsk 3:5 (za hosty Rolinek 0+1), Petrohrad - Dinamo Riga 5:3, Atlant Mytišči - Ufa 2:0, Spartak Moskva - CSKA Moskva 0:1 (Marek 0+1).
Charlamovova divize
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Magnitogorsk | 18 | 10 | 4 | 2 | 2 | 66:49 | 40 |
2. | Chanty Mansijsk | 16 | 8 | 2 | 3 | 3 | 49:43 | 31 |
3. | Kazaň | 16 | 7 | 3 | 1 | 5 | 54:43 | 28 |
4. | Nižněkamsk | 15 | 6 | 2 | 0 | 7 | 43:40 | 22 |
5. | Čeljabinsk | 17 | 4 | 2 | 1 | 10 | 42:51 | 17 |
6. | Jekatěrinburg | 15 | 3 | 3 | 1 | 8 | 41:52 | 16 |
Černyševova divize
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Omsk | 17 | 9 | 2 | 2 | 4 | 55:43 | 33 |
2. | Ufa | 17 | 7 | 4 | 2 | 4 | 71:55 | 31 |
3. | Novosibirsk | 18 | 8 | 2 | 2 | 6 | 44:41 | 30 |
4. | Barys Astana | 18 | 8 | 0 | 4 | 6 | 55:57 | 28 |
5. | Chabarovsk | 18 | 4 | 1 | 2 | 11 | 38:56 | 16 |
6. | Novokuzněck | 18 | 2 | 3 | 3 | 10 | 36:63 | 15 |
Bobrovova divize
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Dynamo Moskva | 16 | 11 | 1 | 1 | 3 | 52:30 | 36 |
2. | Dinamo Riga | 19 | 8 | 3 | 1 | 7 | 64:52 | 31 |
3. | Petrohrad | 18 | 5 | 4 | 3 | 6 | 55:55 | 26 |
4. | CSKA Moskva | 18 | 5 | 1 | 4 | 8 | 46:52 | 21 |
5. | Spartak Moskva | 18 | 5 | 0 | 3 | 10 | 39:54 | 18 |
Tarasovova divize
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Čerepovec | 17 | 10 | 1 | 1 | 5 | 44:37 | 33 |
2. | Dinamo Minsk | 19 | 8 | 3 | 1 | 7 | 56:52 | 31 |
3. | Jaroslavl | 16 | 9 | 1 | 1 | 5 | 56:52 | 30 |
4. | Nižnij Novgorod | 16 | 6 | 4 | 1 | 5 | 39:33 | 27 |
5. | Atlant Mytišči | 16 | 4 | 2 | 5 | 5 | 29:34 | 21 |
6. | Viťaz Čechov | 16 | 1 | 0 | 4 | 11 | 30:60 | 7 |
Finsko
Výsledek:
Pelicans Lahti - SaiPa Lappeenranta 1:2
Tabulka
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Jyväskylä | 14 | 10 | 1 | 1 | 2 | 37:17 | 33 |
2. | IFK Helsinky | 14 | 8 | 2 | 1 | 3 | 49:34 | 29 |
3. | Ässät Pori | 14 | 8 | 2 | 1 | 3 | 41:36 | 29 |
4. | Lukko Rauma | 15 | 8 | 1 | 1 | 5 | 52:47 | 27 |
5. | Hämeenlinna | 15 | 8 | 0 | 2 | 5 | 51:44 | 26 |
6. | KalPa Kuopio | 15 | 5 | 4 | 0 | 6 | 42:41 | 23 |
7. | Ilves Tampere | 15 | 5 | 3 | 1 | 6 | 45:49 | 22 |
8. | Jokerit Helsinky | 13 | 5 | 2 | 2 | 4 | 39:36 | 21 |
9. | Tappara Tampere | 15 | 5 | 1 | 2 | 7 | 44:46 | 19 |
10. | Blues Espoo | 14 | 5 | 1 | 1 | 7 | 37:35 | 18 |
11. | Kärpät Oulu | 15 | 5 | 1 | 1 | 8 | 38:38 | 18 |
12. | SaiPa Lappeenranta | 14 | 4 | 1 | 3 | 6 | 28:38 | 17 |
13. | Pelicans Lahti | 14 | 4 | 0 | 4 | 6 | 35:44 | 16 |
14. | TPS Turku | 15 | 0 | 2 | 1 | 12 | 27:60 | 5 |
Slovensko
Výsledky:
Banská Bystrica - Košice 2:5, Martin - Zvolen 1:5 (za hosty Kovář a Škoda oba 0+1), Poprad - Slovan Bratislava 5:0, Skalica - Žilina 4:1 (za domácí Kumstát 0+1), Trenčín - Nitra 5:2.
Tabulka
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Košice | 20 | 14 | 2 | 2 | 2 | 73:30 | 48 |
2. | Banská Bystrica | 19 | 12 | 2 | 2 | 3 | 63:38 | 42 |
3. | Slovan Bratislava | 19 | 9 | 2 | 2 | 6 | 57:42 | 33 |
4. | Zvolen | 19 | 8 | 2 | 4 | 5 | 61:46 | 32 |
5. | Poprad | 19 | 9 | 1 | 2 | 7 | 58:38 | 31 |
6. | Trenčín | 18 | 7 | 2 | 1 | 8 | 44:59 | 26 |
7. | Martin | 19 | 7 | 1 | 2 | 9 | 51:71 | 25 |
8. | Žilina | 18 | 7 | 1 | 0 | 10 | 47:58 | 23 |
9. | Skalica | 19 | 6 | 2 | 0 | 11 | 46:60 | 22 |
10. | Nitra | 19 | 4 | 2 | 2 | 11 | 45:61 | 18 |
Švýcarsko
Výsledky:
Ambri-Piotta - Zug 3:2 v prodl., Bern - Ženeva 3:2 po sam. nájezdech, Davos - Rapperswil 4:2 (za domácí Sýkora 1+1, Bednář 0+1), Fribourg-Gottéron - Kloten 1:3, Lugano - Biel 5:2.
Tabulka
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Kloten | 17 | 12 | 2 | 1 | 2 | 57:30 | 41 |
2. | Zug | 18 | 10 | 2 | 2 | 4 | 58:45 | 36 |
3. | Davos | 17 | 9 | 2 | 3 | 3 | 54:38 | 34 |
4. | Bern | 17 | 6 | 6 | 2 | 3 | 46:36 | 32 |
5. | Fribourg-Gottéron | 17 | 5 | 5 | 3 | 4 | 64:54 | 28 |
6. | Langnau | 17 | 7 | 2 | 3 | 5 | 46:44 | 28 |
7. | Lugano | 16 | 5 | 1 | 3 | 7 | 44:42 | 20 |
8. | Curych | 16 | 4 | 3 | 2 | 7 | 35:41 | 20 |
9. | Rapperswil | 17 | 4 | 2 | 3 | 8 | 54:66 | 19 |
10. | Ženeva | 17 | 4 | 2 | 3 | 8 | 36:50 | 19 |
11. | Biel | 17 | 4 | 2 | 3 | 8 | 43:58 | 19 |
12. | Ambri-Piotta | 16 | 1 | 1 | 2 | 12 | 32:65 | 7 |
Německo
Výsledky:
Eisbären Berlín - Ingolstadt 0:2, Hamburk - Straubing 5:4 po sam.
nájezdech, Hannover - Iserlohn 5:2, Krefeld - Mannheim 1:2, Mnichov -
Düsseldorf 2:3 po sam. nájezdech.
Tabulka
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Hannover | 15 | 9 | 0 | 2 | 4 | 51:47 | 29 |
2. | Mannheim | 15 | 7 | 3 | 1 | 4 | 36:32 | 28 |
3. | Wolfsburg | 12 | 8 | 0 | 2 | 2 | 39:25 | 26 |
4. | Norimberk | 14 | 8 | 0 | 1 | 5 | 42:43 | 25 |
5. | Mnichov | 15 | 6 | 1 | 3 | 5 | 44:44 | 23 |
6. | Straubing | 13 | 6 | 1 | 2 | 4 | 45:39 | 22 |
7. | Düsseldorf | 15 | 6 | 2 | 0 | 7 | 54:49 | 22 |
8. | Eisbären Berlín | 13 | 5 | 2 | 1 | 5 | 42:38 | 20 |
9. | Krefeld | 14 | 5 | 2 | 1 | 6 | 37:42 | 20 |
10. | Hamburk | 13 | 4 | 1 | 3 | 5 | 37:44 | 17 |
11. | Ingolstadt | 13 | 4 | 2 | 0 | 7 | 38:42 | 16 |
12. | Augsburg | 12 | 4 | 1 | 0 | 7 | 46:43 | 14 |
13. | Iserlohn | 14 | 4 | 0 | 1 | 9 | 48:57 | 13 |
14. | Kolín nad Rýnem | 14 | 3 | 2 | 0 | 9 | 36:50 | 13 |