Pondělí 20. ledna 2020, svátek má Ilona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 20. ledna 2020 Ilona

Diskuse k článku

Změny mě nezajímají, komentuje zemětřesení v ČT Ota Černý

Budoucí role šéfredaktora sportu České televize Oty Černého dosud není jasná. Generální ředitel ČT Jiří Janeček spouští obří zemětřesení, na Kavčích horách nezůstane kámen na kameni. Jisté je pouze to, že Černého funkce bude nahrazena novou. "Nevím, co bude dál, nestarám se o to," řekl Ota Černý iDNES.cz.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

PeSkok

No to koukám, pane Černý

Koukám na to, jak jste strohý, nic nevíte, nestaráte se.... Takhle kdyby Vám odpovídali před cca 15 lety ve Vašich diskusních pořadech, kde jste se tak rád předváděl...to by byl pořad, co? Tak ať se Vám daří, pane:-/

0/0
5.3.2010 15:55

Catumbelan1

Chlupatá ruka:

Nevím co bude dál, ...... Ve funkci samozřejmě zůstávám!

0/0
5.3.2010 11:03

miliony termitů v zápletce

Re: Chlupatá ruka:

:-(neéé;-(

0/0
5.3.2010 20:07

damiano

Ponikelský?

No jestli on bude šéfovat čt4 stějně jako se staral o českou pobočku Dominator tak je na co se těšit!!!!Rv

0/0
5.3.2010 10:44

vidimtě

V zájmu objektivity.

Protože se mé maličkosti pan ČERNÝ také moc nezamlouvá , napsal jsem dopis do ČT.

Dobrý den.Díval jsem se na odjezd našich sportovců a lidí co se motali okolo ZOH. S překvapením jsem zjistil, že mezi těmito lidmi se pohyboval také pan Ota Černý. Tento člověk tam byl také ? PRO BOHA CO TAM DĚLAL???

Znám jeho anabázi po tiskových mluvčích až podobu kdy zakotvil v ČT.Tento pán je pro ČT tak nepostradatelný nebo dostal místo jako "trafiku " od některého z kamarádů ?Jako koncesionář co řádně platí koncesionářské poplatky mám právo na dotaz provozu v ČT.

Proto mám dotaz: CO DĚLAL NA ZOH PAN OTA ČERNÝ A ZDA BYLA JEHO PŘÍTOMNOST NAPROSTO NEPOSTRADATELNÁ PRO PROVOZ ČT. PROČ HO NEMOHL ZASTOUPIT NĚKTERÝ ZE SPOLU PRACOVNÍKŮ JEŽ MĚLI MÉNĚ PRÁCE?Jen si myslím, že mi nebudete tvrdit, že všichni byli plně pracovně vytížení.

0/0
5.3.2010 9:37

vidimtě

Re: V zájmu objektivity.

A zde je odpověď: Dobrý den vážený pane, milý diváku.

U odjezdu jsem byl pouze proto, abych se svými kolegy rozloučil.

Nevím o jaké mé anabázi po tiskových mluvčích mluvíte. Byl jsem dva roky v roli mluvčího Ministerstva zdravotnictví a tato má mise byla mými nadřízenými hodnocena velmi kladně!Místo šéfredaktora jsem získal v řádném konkurzu a osm let ho vykonávám - mimo jiné jsem vytvořil program ČT4.Na OH do Vancouveru jsem odjel 20.2.2010 a vrátil se 1.3.2010, střídal tam mého zástupce, který byl ve Vancouveru v první polovině.Během pobytu jsem jednal o problematice koupi vysílacích práv pro OH 2014 atd.Přímo z centra AIBC jsem pracoval na průběhu vysílání.Účast šéfredaktora v dějišti OH je vždy i společenskou záležitostí. Setkal jsem sde zde s kolegy z STV,ARD,francouzských i holandských TV.Má cesta byla finančně kryta ČOV v rámci platné smlouvy s ČT.

Přeji hezký den

Zkrátka, panu ČERNÉMU SE NECHCE ODEJÍT.

0/0
5.3.2010 9:41

hampi

Re: V zájmu objektivity.

Pane Černý,

text příspěvku, na který jste reagoval byl velmi slušný a plně oprávněný. Snad každý koncesionář má právo vznést dotaz či připomínku na fungování instituce, na kterou platí poplatky a vyjádřit se k osobám, které jsou tam za naše peníze !!!

Vaše odpověď však plně potvrzuje Vaši aroganci, kterou jste projevoval již jako mluvčí ministerstva zdravotnictví. Být Vámi, tak bych se styděl o tomto účinkování mluvit !!! S tejně tak bych se styděl mluvit o programu ČT4. Pod Vaším vedením je to nejhorší sportovní kanál, který je v této zemi k dispozici !!! A to se nemusíte starat o příjmy, ať vysíláte cokoli, Vy máte koncesionářské poplatky jisté !!! Jestli jste takhle arogantně vystupoval i při jednání se zahraničními televizemi, tak je to další ostuda pro ČR.

Svojí nadutostí, arogancí a samolibostí mi připomínáte jednoho našeho politika, má stejně sportovní postavu, bradavice a také jako Vy chce řídit sport.

Pane Černý, bylo to hrozné a bylo toho dost. Odejděte !!!

0/0
5.3.2010 10:11

Luc123

Re: V zájmu objektivity.

Já ti do toho nehci kecat, ale odpověď pana Černého mi přišla velice přiměřená. Já si myslím, že šéfredaktor sportu by zela jistě měl být přítomen na takovýh akcích jako jsou OH. Jestli se to tobě nelíbí tak je to tvůj problém. Mám pocit, že za hlupáka jsi tady ty a, že ti Otakar Černý není po chutí je sice legitimní názor ale je to velice subjektivní a určitě by se našlo hodně lidí s opačným názorem.

0/0
5.3.2010 10:49

Heralik7

Re: V zájmu objektivity.

Bez ohledu na ten dopis by mě ta spousta lidí v opačným názorem na toho blbce Otu zajímala:-)

0/0
5.3.2010 10:51

Luc123

Re: V zájmu objektivity.

Ok tak si napiš seznam. Já se hlasím na první místo. Já si myslím že ČT4 Sport je velie dobrý kanál a za jeho vznik děkuji mimo jiné také panu Černému. Každý kritik českého sportu furt kecá jak je zanedbaný český sport a jak na to jde málo peněz, ale v televizi by každý koukal jen an anglickou ligu a na světové poháry. Copak si neuvědomujete, že tím že ČT vysílá český sport tak otevírá těmto sportovním odvětmím cestu ke sponzorům a penězům. Tím, že je na obrazovkách florbal a volejbal dává těmto sportům uzvaírat lepší sponzorské smlouvy a tím pádem se podílí na přílivu peněz do českého sportu a to nám všem (fanouškům českého sportu) jde. Většina sportovních fandů má přístup k víe sprotovním kanálům. Tak to má být, já si také vyberu přenosy které mě zajimají, podívám se na anglickou na Nova Sport pak se mrknu na světové poháry na Eurosportu a pak s mo rád podívám na extraligu nebo Gambrinus ligu  a další menší české sporty. Mě se líbí pestrost CT4 i když  určitě je co zlepšovat.

0/0
5.3.2010 11:01

hampi

Re: V zájmu objektivity.

Promiňte, ale nevím, kdo je za hlupáka. Já jsem přece nekritizoval jeho cestu do Kanady, ale obvyklé vystupování Oty, Otíka Černého.

0/0
5.3.2010 10:57

Luc123

Re: V zájmu objektivity.

No tak co já čtu tak dopis psaný do ČT měl v samém úvodu tuto formulaci ""Díval jsem se na odjezd našich sportovců a lidí co se motali okolo

ZOH. S překvapením jsem zjistil, že mezi těmito lidmi se pohyboval také

pan Ota Černý. Tento člověk tam byl také ? PRO BOHA CO TAM DĚLAL???"" Tohle se mi zdá jako kritika účasti pana Černého na hrách. Já si myslím, že šéfredaktor sporotvní redakce sportu na hrách má být a také si myslím, že také dělá relativně dobrou práci v rámci Redakce sportu. Se spoustou věcí také nesouhlasím, ale to je normální. Eurosport mě taky někdy štve, ale celkově jsem s těmito programy spokojen a nevím proč to neříct. I když jsem možná na této diskusi v menšině tak mi to nikterak nevadí a svůj názor si dokážu obhajit argumenty. Osobní antipatie u mě není argument.

0/0
5.3.2010 11:06

vidimtě

Re: V zájmu objektivity.

Právě proto jsem dal svou korespondenci na net. Jestli mne utřel je věc jiná. Několikrát jsem poslouchal jeho tiskovky a byl to blábol za blábolem. Hromadu koktání a slov o ničem . Když se ho novináři ptali na něco co bylo nepříjemné pro ČT opakoval neustále "Toto je vyjádření ČT" ale musím také napsat , že se takto chovají i ostatní tiskoví mluvčí organizací jež zastupují.

0/0
5.3.2010 12:23

vokroj

Re: V zájmu objektivity.

Odpověď O. Černého byla přiměřená jeho stávajícímu řízení, které je již hodně dlouho mimo potřeby čtvrtého kanálu. Jeho nonšalantnost může někomu imponovat, ale, jak ukázalo konstatování i v Hyde parku ČT, je jeho činnost zcela nedostatečná stávajícím potřebám a přesluhuje již hodně dlouho. Je to člověk, který svým způsobem může řídit" všechno". pokud se ale na něho přitlačí, nejsou na nic peníze ..., atd., atd. a zase se posune do žoviálnosti. Čtyřku po něm čeká hodně práce tak, aby bylo sportu dost a v potřebné kvalitě. Platí již hodně dlouho ůsty klasika: "haló, halo, fotbalu je málo ...", ale Černý neprosadil skoro nic

0/0
5.3.2010 19:25

2mmmm_2

Pokud bude nějaká cena pro nejméně oblíbeného televizáka,

tak Ota je čelným kandidátem.

0/0
5.3.2010 9:35

Vendelín Nademlejnský mladčí

A že oni maj zájem zrovna o toho blbce Otu?

!

0/0
5.3.2010 9:14

Heralik7

Re: A že oni maj zájem zrovna o toho blbce Otu?

Protože je momentálně zavostalej..

0/0
5.3.2010 10:50

HAL9000

Ne, že bych za Černého nějak lobbovat,

ale skutečně nechápu, co všechny na jeho rozhovoru tak popuzuje. Vždyť on v podstatě neřekl NIC. :-P

0/0
5.3.2010 8:08

HAL9000

Re: Ne, že bych za Černého nějak lobbovat,

eee ... já chtít říci lobboval :-P

0/0
5.3.2010 8:09

vidimtě

Re: Ne, že bych za Černého nějak lobbovat,

Vždyť on v podstatě neřekl NIC. No právě:-P Nevím kolik má let ale myslím si,že už je ohleděný.;-D

0/0
5.3.2010 8:51

Tondach

Re: Ne, že bych za Černého nějak lobbovat,

Na ty dotazy nelze nic říct, takže řekl přesně to, co odpovídá situaci ! Nikdo neví co bude a jak bude a novináři iDnesu se hloupě ptají !

0/0
5.3.2010 9:07

DBLXCHT

:o)))

"Nevím, co bude dál a nestarám se o to."...to neni nic nového, to víme dávno že na všechno se....re...blb...pryč s ním...

0/0
5.3.2010 8:01

Stanley68

Ota

To jeneskutecny, co ten clovek keca ted na CT4 - pry co se stalo, ze Lukas na 50km v poslednim kole zkolaboval? Ten chlap si nevidi na spicku nosu... :-/

0/0
5.3.2010 7:46

a111

***

Radan Dolejš??? No potěš nás pánbůh.... Rv

0/0
5.3.2010 7:37

scapino

vyhodit!

a zakázat přístup do všech redakcí, takovýho hloupýho a arogantního člověka, kterýmu nejni rozumět ani slovo do kravína!!!!!

0/0
5.3.2010 7:24

Chozé Ždimera

Co bude dál s firmou které šefuji mně nezajímá

inu Otík Černý ;-DR^

0/0
5.3.2010 7:19

Tondach

Re: Co bude dál s firmou které šefuji mně nezajímá

On snad šéfuje České televizi ? To jsem asi něco přehlédl !

0/0
5.3.2010 9:08

herdekflek

...

Není on ten Otík trošičku arogantní?

0/0
5.3.2010 6:51

j@rynek

Uslintaný bernardýn

RvRv:-/:-/

0/0
5.3.2010 6:23

hampi

PANE JANEČKU, DÍKY !!!

Tak teď se snad ledy na ČT4 pohnou ;-D !!!  Pod vedením Otíka to je nejhorší ze všech sportovních kanálů, které jsou v Česku k dispozici. Přitom má tento kanál zaručené finance z našich poplatků ! Celá Otíkova koncepce o vysílání "minoritních" sportů je postavená na hlavu. Ve světě se např. hrají 1.kola Davis Cupu a Otík nás krmí ZÁZNAMEM golfu a magazíny o rellye (dnes se nic neděje) a o šachu !!!

Tedy, pane Janečku, ještě jednou DÍKY a pokračujte s mimoněm Vichnarem, tlachalem Dusíkem a expertkou na zadlužování nás všech Neumannovou !!! Máte dost schopných mladých odborníků, které jsme viděli nedávno v olympijském studiu (Záruba, Smetana, a další).

0/0
5.3.2010 5:46

2mmmm_2

Re: PANE JANEČKU, DÍKY !!!

málokdy jsem tu s někým souhlasil jak jednoznačně, jako s Vámi...R^

0/0
5.3.2010 9:34

damiano

Re: PANE JANEČKU, DÍKY !!!

Chtělo by to trochu objektivity, máš pocit že 1 kolo Daviscupu každýho zajímá? Pokud dávaj golf, tak je většinou ze záznamu kolem půlnoci, protože takový tupci jako ty budou řvát, že chtěj vidět večer krasobruslení nebo výběr toho nejlepšího co předváděj naši kopálisti a že je toho k vidění!!! Jednou tejdně je toho ale tak akorát  až až., nehledě, že se to několikrát opakuje!! Ještě jsem neviděl, že by se večer v případě, že se hraje nějaký důležitý utkání objevil na čt4 nějakej minoritní sport!!!   Jiná otázka je jestli  se koupí vysílací práva na přenos, ale o tom rozhoduje úplně někdo jinej než Ota.

Já se taky nenechám krmit ukázkama naší 1. fotbalový ligy, na to stačí přepnout na jiný sportovní kanály a pokud ti chybí tenis tak na MyP2P.eu je ho denně habakuk!!!!  

Nevím co je za mimoně Vichnar, ale Dusík jeden z těch co hokeji opravdu rozumí!!! 

0/0
5.3.2010 10:39

hampi

Re: PANE JANEČKU, DÍKY !!!

Promiňte, ale proč hned tupec, když má někdo jiný názor než Vy? Já na tomto programu ČT4 poctivě platím už dlouhá léta mimo jiné i Otu, Otíka Černého a mám právo chtít za své peníze to nejlepší. To bohužel Otík není. Jsou tam daleko lepší a daleko lepší by bylo i to co nám vysílají. Proč bych si proto měl platit něco dalšího, když už platím na ČT4 ? Ani Vy přece nechcete zbytečně vyhazovat peníze, zvlášť dnes.

0/0
5.3.2010 11:40

namestii

hnus

http://www.youtube.com/watch?v=UkNpE7Lpixg

Příští ministři: UZEL – ministr zdravotnictví, BROŽOVÁ – ministryně kultury, KRAMPOL – ministr sportu … 1000x blicí smajlík

0/0
5.3.2010 3:55

tondaqakin

Neslavny Ota Cerny

Jako redaktor CT se snazival dolovat z oslovenych vse co je mozne. V okamziku, kdy se z nej stal na chvili mluvci ministerstva byl arogantni az sprosty ke svym byvaym kolegum a dopoustel se vuci nim veci, ktere by si on sam nepral zazit v roli redaktora.

Pokud pro nej v Ct uz neni nadale misto smutno nam byt z toho nemusi.Rv

0/0
5.3.2010 3:54

Pavelvop

blekota ven

super, konečně blekota snad odejde a už o něm a ani jeho neuslyšíme. a ať si veme Dusíka sebou

0/0
5.3.2010 2:58

Mario 66

Buran všech buranů Černý se prostě nezapře,

bohužel jeho kamarád Janeček mu nějaký teplý místečko zase najdeRvRvRv

0/0
5.3.2010 2:11

Sibud

Otíku,Otíku

Mám kanaráda,který nemohl v ČST bezmála komentovat,nebot jeho čeština nebyla až tak propracovaná. Je pro mne zázrakem,jakým způsobem Vaše čeština prošla. To drkotání se nedá už 20let poslouchat, a nikomu to nevadí. Většina diskutujících pravděpodobně nemá ani tuchy o Vaší angažovanosti v ČT ,hlavně v politických pořadech. Již tehdy jste byl známým drkotou. Vaše úsečné vyjádřování je úžasné a nemá konkurenci.  Jen jednou jsem slyšel něco podobného Opilý chlap jel po zadku po schodišti a celou dobu drkotal. Slyšelo to moc málo lidí. Vás pokud je to možné,poslouchá alespoň sportovní část národa. Než vypne zvuk a většina i přepne na golf na Nově.  Mám radost,že nám zatím naši  zákonodárci nepřišili důchod v 65.

Ještě Vás poslouchat 3 roky,by nebylo zrovna něco priima. Takže Oťas, buď důchod,nebo ještě snad senát. To je také příjemný útulek pro starší pány. 

0/0
5.3.2010 1:44

Zla Lopata

Ota

Jestli nevi co bude dal a nezajima ho to, tak to by mel skoncit na hodinu.

Zamestnanec, ktereho nezajima jeho vlastni budoucnost a budoucnost funkce, kterou zastava, tam nema co delat.

0/0
5.3.2010 1:35

eterson

Re: Ota

No pokud jste v ČT je to jedno... ono to nějak dopadne a peníze mají přece jisté... Bohužel tak to je....:-/

0/0
5.3.2010 7:45

debalzam

otto,no toto

0/0
5.3.2010 1:35

Homer.Simpson

Skvělý nápad

natočit rozhovor s někým, kdo jen říká Nevím, nevím, nevím. To je originální recese. Není to sázka?;-)

0/0
5.3.2010 1:10

Jan Dvořák - šéfadmin diskusí

Oto! No toto!

X

0/0
5.3.2010 1:09

kluk jak dub nebo buk, to je fuk

proč sem to četl jako "Ženy mě nezajímají..."

ach Otto, Otto... k čertu s tebou...Rv

0/0
5.3.2010 0:47

ladaxxt

hehe..

ředitel musí zreorganizovat celou televizi, aby se toho intelektuála zbavil..;-D

0/0
5.3.2010 0:36

KULOVY_BLESK22

tohoto chlapa

snáď budú musieť z televízie vyniesť v drevenom spacáku....;-D

0/0
4.3.2010 23:48

danklar

Otík odpovídal s inteligencí sobě vlastní.

;-):-P

0/0
4.3.2010 23:22

ramos

Černý je arogantní neurvalec

Rv

0/0
4.3.2010 23:22

ramos

jednou jsem viděl rozhovor Otíka s Klausem

při lyžařských závodech na Hradčanském náměstí...musím říct, že takovou podlézavost a adoraci jsem snad neviděl a to jsme toho viděl dost, i rozhovory v totalitním režimu...ale tohle byl vlezlý sliz, brrrrr......

0/0
4.3.2010 23:21

ramos

Janeček s Černým by měli odejít ruku v ruce......

Rv

0/0
4.3.2010 23:18

Premium

Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

Přivřela oči a doufala v polibek. Manžel ji místo toho shodil ze srázu

Ležela vedle něj a pravidelně oddychovala. Odtáhl se od ní, co mu jen postel dovolila, a otočil se zády. Musí to udělat...

Najdete na iDNES.cz