Středa 21. února 2024, svátek má Lenka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 21. února 2024 Lenka

Výsledky pro obec Hlubočky Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
39,57 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

5

5KSČM

3STAN+NK

2SNK-CELK

Počet zvolených zastupitelů v obci

NEZÁVISLÁ VOLBA (31,95 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 5 977 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Komunistická strana Čech a Moravy (30,43 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 5 694 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
PRO LEPŠÍ HLUBOČKY (21,19 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 964 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Pomáháme dobrovolníkům a hasičům (13,09 % hlasů)
strana získala 2 449 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Strana soukromníků České republiky (3,35 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 626 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
NEZÁVISLÁ VOLBA5 mandátů
31,95 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Radomíra Stloukalová

kandidátní listina: NEZÁVISLÁ VOLBA
pořadí na kandidátce: 3

49let, místostarostka - učitelka ZŠ, Mariánské Údolí
617
2.
MUDr. Aleš Spáčil, Ph.D.

kandidátní listina: NEZÁVISLÁ VOLBA
pořadí na kandidátce: 6

50let, lékař - ortoped, Mariánské Údolí
545
3.
Mgr. Eva Hasníková

kandidátní listina: NEZÁVISLÁ VOLBA
pořadí na kandidátce: 1

43let, právník, Mariánské Údolí
503
4.
Pavel Samek

kandidátní listina: NEZÁVISLÁ VOLBA
pořadí na kandidátce: 2

48let, nákupní referent, Mariánské Údolí
441
5.
Daniel Tavlaridis

kandidátní listina: NEZÁVISLÁ VOLBA
pořadí na kandidátce: 4

27let, dispečer, Mariánské Údolí
336
Komunistická strana Čech a Moravy5 mandátů
30,43 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
PhDr. Ivo Černík

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

66let, starosta obce, Hlubočky
665
2.
Eva Rotterová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 3

63let, důchodce, Mariánské Údolí
450
3.
Lukáš Procházka

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

36let, dispečer vlakový, Hlubočky
356
4.
Hana Hrnčířová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 4

43let, odb. operátor, Hlubočky
394
5.
Michal Zedníček

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 5

50let, nástrojař, Posluchov
389
PRO LEPŠÍ HLUBOČKY3 mandáty
21,19 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Karel Šiška, LL.M.

kandidátní listina: PRO LEPŠÍ HLUBOČKY
pořadí na kandidátce: 1

47let, právník, Mariánské Údolí
388
2.
Mgr. Marek Bohuš, Ph.D.

kandidátní listina: PRO LEPŠÍ HLUBOČKY
pořadí na kandidátce: 2

46let, vysokoškolský učitel, Hlubočky
378
3.
Mgr. Jana Krejčová

kandidátní listina: PRO LEPŠÍ HLUBOČKY
pořadí na kandidátce: 3

46let, učitelka, Hrubá Voda
289
Pomáháme dobrovolníkům a hasičům2 mandáty
13,09 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Zbyněk Brázdil

kandidátní listina: Pomáháme dobrovolníkům a hasičům
pořadí na kandidátce: 1

47let, technik, Hlubočky
318
2.
Ing. Jaroslav Navrátil

kandidátní listina: Pomáháme dobrovolníkům a hasičům
pořadí na kandidátce: 3

30let, hasič, Hlubočky
269

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
NEZÁVISLÁ VOLBA
6-15
Komunistická strana Čech a Moravy
6-15
PRO LEPŠÍ HLUBOČKY
0+33
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
0+22
Strana soukromníků České republiky
000
Fair play - HNPD
3-30
Zvolte obec Účast
Babice 72,21 %
Bělkovice-Lašťany 61,73 %
Bílá Lhota 48,20 %
Bílsko 77,14 %
Blatec 65,05 %
Bohuňovice 53,66 %
Bouzov 68,24 %
Bukovany 56,50 %
Bystročice 51,67 %
Bystrovany 60,70 %
Červenka 59,95 %
Daskabát 56,40 %
Dlouhá Loučka 50,10 %
Dolany 53,72 %
Doloplazy 56,32 %
Domašov nad Bystřicí 67,58 %
Domašov u Šternberka 72,94 %
Drahanovice 57,63 %
Dub nad Moravou 52,85 %
Dubčany 65,24 %
Grygov 57,71 %
Haňovice 67,02 %
Hlásnice 72,02 %
Hlubočky 39,57 %
Hlušovice 68,54 %
Hněvotín 54,76 %
Hnojice 62,27 %
Horka nad Moravou 54,40 %
Horní Loděnice 50,00 %
Hraničné Petrovice 57,98 %
Huzová 58,00 %
Charváty 67,01 %
Cholina 60,45 %
Jívová 68,50 %
Komárov 53,85 %
Kozlov 54,79 %
Kožušany-Tážaly 61,93 %
Krčmaň 50,40 %
Křelov-Břuchotín 53,56 %
Liboš 32,82 %
Lipina 52,11 %
Lipinka 55,00 %
Litovel 42,34 %
Loučany 58,23 %
Loučka 62,21 %
Luběnice 52,41 %
Luká 71,06 %
Lutín 43,38 %
Lužice 57,10 %
Majetín 57,11 %
Medlov 48,81 %
Měrotín 60,09 %
Město Libavá 60,69 %
Mladeč 54,90 %
Mladějovice 47,25 %
Moravský Beroun 37,84 %
Mrsklesy 67,94 %
Mutkov 44,19 %
Náklo 63,24 %
Náměšť na Hané 52,62 %
Norberčany 53,04 %
Nová Hradečná 32,46 %
Olbramice 46,56 %
Olomouc 38,16 %
Paseka 61,15 %
Pňovice 63,49 %
Přáslavice 54,69 %
Příkazy 64,13 %
Řídeč 77,50 %
Samotišky 55,30 %
Senice na Hané 49,90 %
Senička 70,57 %
Skrbeň 54,01 %
Slatinice 61,89 %
Slavětín 78,95 %
Strukov 62,70 %
Střeň 70,04 %
Suchonice 60,69 %
Svésedlice 56,36 %
Štarnov 57,60 %
Štěpánov 49,32 %
Šternberk 36,53 %
Šumvald 53,41 %
Těšetice 54,26 %
Tovéř 60,25 %
Troubelice 58,57 %
Tršice 61,71 %
Újezd 49,53 %
Uničov 38,87 %
Ústín 44,93 %
Velká Bystřice 49,35 %
Velký Týnec 53,63 %
Velký Újezd 51,50 %
Věrovany 53,64 %
Vilémov 67,88 %
Želechovice 62,63 %
Žerotín 55,88 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.