Úterý 28. května 2024, svátek má Vilém
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 28. května 2024 Vilém

Výsledky pro obec Dlouhá Loučka Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
50,10 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

7STAN

3NEZ

2ODS

1KSČM

1SPD

1ČSSD

Počet zvolených zastupitelů v obci

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (39,22 % hlasů)
obhajuje 7 mandátů, strana získala 3 791 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Nezávislí (21,67 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 095 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Občanská demokratická strana (14,13 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 366 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (9,98 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 965 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (9,38 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 907 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Česká strana sociálně demokratická (5,61 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 542 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ7 mandátů
39,22 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ladislav Koláček

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 1

63let, starosta, Dlouhá Loučka
400
2.
MUDr. Milan Nasswettr

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 2

55let, lékař, Dlouhá Loučka
374
3.
Ing. Zdeněk Černý

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 7

54let, podnikatel, Plinkout
342
4.
Mgr. Zdeňka Očenášková

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 3

42let, lékárnice, Plinkout
325
5.
Milan Mazák

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 4

62let, podnikatel, Dlouhá Loučka
289
6.
Eduard Hladiš

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 5

58let, řidič, Dlouhá Loučka
203
7.
Robert Fišr

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 6

41let, údržbář, Dlouhá Loučka
259
Nezávislí3 mandáty
21,67 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Pavel Beneš

kandidátní listina: Nezávislí
pořadí na kandidátce: 1

47let, policista, Dlouhá Loučka
308
2.
Jaroslava Hubáčková

kandidátní listina: Nezávislí
pořadí na kandidátce: 3

50let, vedoucí provozů, Dlouhá Loučka
195
3.
Petr Mathon

kandidátní listina: Nezávislí
pořadí na kandidátce: 6

43let, řidič, údržbář, Valšův Důl
183
Občanská demokratická strana2 mandáty
14,13 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Martina Horňáková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

50let, učitelka, Dlouhá Loučka
256
2.
Libor Geier

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

50let, důchodce, Dlouhá Loučka
123
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
9,98 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Dagmar Skácelová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 7

50let, ekonomka, Dlouhá Loučka
146
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)1 mandát
9,38 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Miroslav Krestýn

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 1

59let, živnostník, Dlouhá Loučka
106
Česká strana sociálně demokratická1 mandát
5,61 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ivana Vebrová

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 5

46let, účetní, Dlouhá Loučka
118

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
707
Nezávislí
0+33
Občanská demokratická strana
202
Komunistická strana Čech a Moravy
2-11
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
0+11
Česká strana sociálně demokratická
101
Strana pro otevřenou společnost
3-30
Zvolte obec Účast
Babice 72,21 %
Bělkovice-Lašťany 61,73 %
Bílá Lhota 48,20 %
Bílsko 77,14 %
Blatec 65,05 %
Bohuňovice 53,66 %
Bouzov 68,24 %
Bukovany 56,50 %
Bystročice 51,67 %
Bystrovany 60,70 %
Červenka 59,95 %
Daskabát 56,40 %
Dlouhá Loučka 50,10 %
Dolany 53,72 %
Doloplazy 56,32 %
Domašov nad Bystřicí 67,58 %
Domašov u Šternberka 72,94 %
Drahanovice 57,63 %
Dub nad Moravou 52,85 %
Dubčany 65,24 %
Grygov 57,71 %
Haňovice 67,02 %
Hlásnice 72,02 %
Hlubočky 39,57 %
Hlušovice 68,54 %
Hněvotín 54,76 %
Hnojice 62,27 %
Horka nad Moravou 54,40 %
Horní Loděnice 50,00 %
Hraničné Petrovice 57,98 %
Huzová 58,00 %
Charváty 67,01 %
Cholina 60,45 %
Jívová 68,50 %
Komárov 53,85 %
Kozlov 54,79 %
Kožušany-Tážaly 61,93 %
Krčmaň 50,40 %
Křelov-Břuchotín 53,56 %
Liboš 32,82 %
Lipina 52,11 %
Lipinka 55,00 %
Litovel 42,34 %
Loučany 58,23 %
Loučka 62,21 %
Luběnice 52,41 %
Luká 71,06 %
Lutín 43,38 %
Lužice 57,10 %
Majetín 57,11 %
Medlov 48,81 %
Měrotín 60,09 %
Město Libavá 60,69 %
Mladeč 54,90 %
Mladějovice 47,25 %
Moravský Beroun 37,84 %
Mrsklesy 67,94 %
Mutkov 44,19 %
Náklo 63,24 %
Náměšť na Hané 52,62 %
Norberčany 53,04 %
Nová Hradečná 32,46 %
Olbramice 46,56 %
Olomouc 38,16 %
Paseka 61,15 %
Pňovice 63,49 %
Přáslavice 54,69 %
Příkazy 64,13 %
Řídeč 77,50 %
Samotišky 55,30 %
Senice na Hané 49,90 %
Senička 70,57 %
Skrbeň 54,01 %
Slatinice 61,89 %
Slavětín 78,95 %
Strukov 62,70 %
Střeň 70,04 %
Suchonice 60,69 %
Svésedlice 56,36 %
Štarnov 57,60 %
Štěpánov 49,32 %
Šternberk 36,53 %
Šumvald 53,41 %
Těšetice 54,26 %
Tovéř 60,25 %
Troubelice 58,57 %
Tršice 61,71 %
Újezd 49,53 %
Uničov 38,87 %
Ústín 44,93 %
Velká Bystřice 49,35 %
Velký Týnec 53,63 %
Velký Újezd 51,50 %
Věrovany 53,64 %
Vilémov 67,88 %
Želechovice 62,63 %
Žerotín 55,88 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.