iDNES.cz / Volby

  • Úterý 23. dubna 2024 Vojtěch

Výsledky pro obec Brloh Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
63,83 %
volební účast

Celkem se volí 9 zastupitelů

Legenda

3SNK-CELK

2Koalice stran

1Koalice stran

1KDU-ČSL

1STAN

1KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

Sdružení nestranných kandidátů Brložska (28,2 % hlasů)
, strana získala 1 237 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
TOP 09 a NEZÁVISLÍ (23,05 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 011 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Sdružení Strany zelených a nezávislých kandidátů (18,01 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 790 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (10,83 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 475 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (9,92 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 435 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Komunistická strana Čech a Moravy (9,14 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 401 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Lukáš Skýpala, nezávislý kandidát (0,87 % hlasů)
, strana získala 38 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Sdružení nestranných kandidátů Brložska3 mandáty
28,2 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Tomáš Jungwirth

kandidátní listina: Sdružení nestranných kandidátů Brložska
pořadí na kandidátce: 1

30let, technik ZD Brloh, Brloh
249
2.
Ing. Jan Kříž

kandidátní listina: Sdružení nestranných kandidátů Brložska
pořadí na kandidátce: 3

29let, soukromý podnikatel, Janské Údolí
162
3.
Jindřich Fučík

kandidátní listina: Sdružení nestranných kandidátů Brložska
pořadí na kandidátce: 5

33let, soukromý podnikatel, Brloh
160
TOP 09 a NEZÁVISLÍ2 mandáty
23,05 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Martin Toman

kandidátní listina: TOP 09 a NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 1

37let, starosta obce Brloh, Brloh
262
2.
Mgr. Zdeňka Švarcová

kandidátní listina: TOP 09 a NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 2

46let, zástupce ředitele ZŠ, Brloh
115
Sdružení Strany zelených a nezávislých kandidátů1 mandát
18,01 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Libor Lev

kandidátní listina: Sdružení Strany zelených a nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 1

56let, soukromý zemědělec, Brloh
168
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová1 mandát
10,83 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
PaedDr. Stanislava Hlaváčková

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

53let, ředitelka ZŠ, Brloh
136
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ1 mandát
9,92 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jan Pecha

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 1

53let, obchodní zástupce, Jaronín
113
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
9,14 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Oldřich Matějíček

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

63let, důchodce, Brloh
110

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
0+33
TOP 09 a NEZÁVISLÍ
0+22
Sdružení Strany zelených a nezávislých kandidátů
2-11
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
101
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
0+11
Komunistická strana Čech a Moravy
101
Nezávislí kandidáti
000
Zvolte obec Účast
Benešov nad Černou 60,00 %
Besednice 65,75 %
Bohdalovice 51,08 %
Brloh 63,83 %
Bujanov 62,47 %
Černá v Pošumaví 55,49 %
Český Krumlov 36,42 %
Dolní Dvořiště 54,09 %
Dolní Třebonín 57,92 %
Frymburk 60,80 %
Holubov 62,49 %
Horní Dvořiště 59,69 %
Horní Planá 45,58 %
Hořice na Šumavě 58,69 %
Chlumec 76,81 %
Chvalšiny 42,99 %
Kájov 58,80 %
Kaplice 47,35 %
Křemže 51,63 %
Lipno nad Vltavou 66,23 %
Loučovice 39,11 %
Malonty 57,82 %
Malšín 69,23 %
Mirkovice 57,18 %
Mojné 70,11 %
Netřebice 53,25 %
Nová Ves 67,80 %
Omlenice 53,09 %
Pohorská Ves 68,29 %
Přední Výtoň 78,41 %
Přídolí 63,44 %
Přísečná 47,88 %
Rožmberk nad Vltavou 61,11 %
Rožmitál na Šumavě 66,88 %
Soběnov 74,65 %
Srnín 61,26 %
Střítež 59,35 %
Světlík 51,87 %
Velešín 46,22 %
Větřní 43,68 %
Věžovatá Pláně 81,37 %
Vyšší Brod 46,19 %
Zlatá Koruna 62,39 %
Zubčice 64,86 %
Zvíkov 72,58 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.