S valentýnským svátkem pomůže internet. Jen na něj nezapomenout

  0:01aktualizováno  14:16
Pomocí mnoha různých internetových služeb lze vytvořit a poslat osobní přání během okamžiku. Stačí si jen vybrat motiv, doplnit vzkaz a adresu, kam má valentýnka dorazit.

Valentýn | foto: Profimedia

PictureCard.eu

Speciální stránku s šablonami valentýnských přání nabízí služba PictureCard.eu. Do připravené šablony stačí doplnit vlastní fotografii, přidat osobní vzkaz a odeslat jej na zvolený e-mail. V přáních lze použít obrázky v běžných formátech (JPG, PNG, GIF, BMP) do velikosti 3 MB.

Ze stránek PictureCard.eu můžete odesílat i pohlednice a žertovné snímky, které smontujete z vašich fotek a některé z desítek připravených šablon.

K dispozici jsou například postavy a hlavy s účesy, do kterých stačí vložit vlastní portrét. Práce se šablonami je velmi snadná a během několika okamžiků máte hotové osobní přání či pohlednici.

Službu PictureCard.eu najdete na adrese www.picturecard.eu.

PictureCard.eu

PictureCard.eu

Přáníčka.net

Stránky Přáníčka.net nabízejí desítky různých obrázkových přání, připravených pro doplnění vašeho textu a odeslání na zadaný e-mail. Služba sice nenabízí možnost montáže přání s využitím šablony a vlastní fotografie, ale k dispozici je nepřeberné množství obrázků a jednoduchá stránka pro vyplnění náležitostí a odeslání přání.

Stránky Přáníčka.net najdete na adrese www.pranicka.net.

Přáníčka.net

Přáníčka.net

Ecards

Stovkami přání, rozdělených do desítek kategorií, jsou vybaveny stránky Ecards. K dispozici jsou samozřejmě i přání k Valentýnu, a to jak v podobě klasických obrázků, tak i ozvučených Flash animací.

Před odesláním přání stačí jen vyplnit jméno a adresu odesílatele, jednoho čí více příjemců a samozřejmě i text přání. U ozvučených přání si zároveň vyberete, zdali budou odeslány včetně zvuku či bez něj. Jako přání můžete odeslat i vlastní fotografie, ovšem bez možnosti úprav či použití šablony.

Stránky Ecards najdete na adrese www.ecards.cz.

Ecards

Ecards

ePřání

Kombinaci elektronických a papírových, poštou zaslaných, přání nabízí služba ePřání. Na výběr jsou desítky obrázkových přání, do kterých stačí doplnit vlastní text a během okamžiku mohou putovat na zvolenou adresu.

Velmi užitečná je možnost naplánovat odeslání přání. Již dnes si tak můžete nastavit odeslání valentýnského přání, které dorazí do e-mailové schránky adresáta až zítra. Odeslání papírového přání přijde na 40 Kč a také v tomto případě si můžete nastavit odeslání přání v určitý den.

Služby ePřání najdete na adrese www.eprani.cz.

ePřání

ePřání

LoonaPix

Služba LoonaPix umí pracovat s vašimi fotografiemi a nabízí pro jejich úpravy stovky různých šablon. Připraveny jsou například rámečky, obličejové šablony, kalendáře a dokonce i animované obrázky ve formátu GIF.

Hotové obrázky nemusíte jen odesílat e-mailem. LoonaPix vám nabídne i zdrojový kód, pomocí kterého vložíte upravené snímky do svých stránek nebo blogu. Samozřejmě si můžete upravený obrázek uložit i zpět do počítače.

Službu LoonaPix najdete na adrese www.loonapix.com.

LoonaPix

LoonaPix

Posters.cz

Stránky Posters.cz nejsou jen internetovým obchodem s plakáty, ale nabízí i možnost odeslání obrázku vybraného plakátu v podobě pohlednice nebo přání. Stačí jen doplnit adresáta a osobní vzkaz. Na výběr jsou stovky obrázků v desítkách kategorií.

Službu Posters.cz najdete na adrese www.posters.cz.

Posters.cz

Posters.cz

Imikimi

Velké možnosti pro vaši tvorbu nabízí internetová služba Imikimi. Nemusíte se omezovat jen na přání smontovaná s použitím vašich fotek a připravených šablon. K dispozici jsou i nástroje na vytváření animací nebo celých fotoalb z vlastních snímků.

Připravená přání lze odeslat na zadanou adresu nebo je vystavit v galerii na webu. Pro využití grafického editoru, ovladatelného v prostředí internetového prohlížeče, stačí jen jednoduchá registrace. Používání služby Imikimi je zdarma.

Internetovou aplikaci Imikimi najdete na adrese www.imikimi.com.

Imikimi

Imikimi

Funny Photo!

Po registraci na stránkách služby Funny Photo! můžete začít používat více než tři stovky šablon pro vytváření individuálních přání.

Kromě rámečků či koláží můžete využít i grafické efekty pro úpravu portrétů nebo zaměnit obličej na portrétech světových celebrit. Hotové obrázky se uloží v galerii na stránkách Funny Photo!, lze je i stáhnout do počítače.

Internetovou aplikaci Funny Photo! najdete na adrese .

Funny Photo!

Funny Photo!

FACEinHOLE.com

Pomocí šablon na stránkách FACEinHOLE.com velmi snadno vytvoříte fotomontáže z vlastních snímků a kostýmů, portrétů celebrit, sportovců nebo hudebníků. Výsledkem nemusí být jen obrázek, ale rovněž i video.

Pro úpravu obrázků je připravena například podpora získávání snímků z webkamery nebo grafický editor ovladatelný v prostředí internetového prohlížeče. K dispozici je i aplikace pro telefon iPhone.

Službu FACEinHOLE.com najdete na adrese www.faceinhole.com.

FACEinHOLE.com

FACEinHOLE.com

FuntasticFace

Vyfoťte se webkamerou, nebo použijte již hotový portrét a nahrajte jej do internetové aplikace FuntasticFace. Pak si s ním můžete pohrát pomocí připravených doplňků, jako jsou účesy, vousy, uši, nosy, brýle, klobouky a mnoho dalších. Hotové fotky lze vystavit přímo na serveru FuntasticFace nebo si je stáhnout do počítače.

Stránky FuntasticFace najdete na adrese www.funtasticface.com.

FuntasticFace

FuntasticFace

SeeNow

Na stránkách internetové aplikace SeeNow si můžete zvolit z desítek různých snímků herců, filmových postav, sportovců, hudebníků či celebrit a nahradit jejich obličej vlastním portrétem.

Pro perfektní montáž je připraven internetový editor, ve kterém si fotku natočíte a doladíte tak, aby zapadla do vybrané šablony. Hotovou fotografii můžete odeslat e-mailem nebo vystavit na webu.

Službu SeeNow najdete na adrese www.seenow.com

SeeNow

SeeNow

Posíláte přání a pohlednice klasickou poštou, nebo jste již přešli na plně elektronickou cestu? Podělte se o svoje tipy s ostatními čtenáři v diskusi.

Autor:

50. výročí přistání na Měsící

Americký kosmický let Apollo 11 splnil svoji misi 20. července 1969. Na povrch Měsíce jako první člověk vstoupil velitel posádky Neil Armstrong. Doprovázel jej Edwin "Buzz" Aldrin, zatímco Michael Collins zůstal na palubě vesmírné lodi.

Téma Apollo 11 v článcích Technet.cz:
O čem si povídali kosmonauti Apolla 11. Poslechněte si tisíce hodin „ticha“
Co kdyby Apollo 11 zůstalo na Měsíci? Pohřbili by je přes rádio zaživa
Vlajky na Měsíci stále stojí. Podívejte se na důkaz ze sondy LRO

Nejčtenější

Chyběl necelý metr. Parašutisté nekopali v kryptě obležené nacisty marně

Radarový průzkum krypty v únoru 2019

Po 77 letech od atentátu na Heydricha se podařilo prokázat existenci průchozí stoky před kostelem sv. Cyrila a Metoděje...

Neudělejte chybu jako Ovčáček. Ověřovací kód nikdy nikomu neposílejte

Pro bezpečí na internetu je důležité nesdělovat soukromé ověřovací kódy, někdo...

Pokud vám přijde zpráva s potvrzujícím kódem, zacházejte s ní jako s tajemstvím. Nepište ji nikam, kam nepatří. Nikomu...

Jsou neskutečně levné a jedovaté. Čínské tonery do tiskáren obsazují trh

Jak vybrat náplň do tiskárny, aby do ní padla jako ulitá? Ne každá je vhodná a...

Především kvůli nízké ceně lidé riskují zdraví a kupují ultralevné tonery do laserových tiskáren od neznámých výrobců....

Proč havarovaly Boeingy 737 Max? Firma spěchala a porušila vlastní zásady

Jak vznikly problémy, které vedly k havárii nejnovějších letadel Boeing 737 MAX

Nejnovější letadla Boeing 737 MAX 8 už tři měsíce nelétají. Při dvou jejich nehodách totiž zemřelo 346 lidí. Stopy...

Nečekaný objev. Našli jsme stopy po posledním boji parašutistů

Stopy po výbuchu granátu, který podle dostupných indícií smrtelně zranil Jana...

Osmnáctého června 1942, ve čtyři hodiny deset minut ráno, začal v Resslově ulici v Praze nerovný boj. Stovky esesmanů...

Další z rubriky

Programy a aplikace, které z PC nebo smartphonu udělají čtečku e-knih

Ilustrační foto - e-knihy

Čtečka elektronických knih je sice ideální řešení pro konzumaci knih v digitální podobě, ale lze k tomu využít i...

iTunes končí. Pro „jablíčkáře“ povinnou aplikaci nahradí tři nové

Česká verze iTunes store

Po osmnácti letech v pondělí skončil program, bez kterého se svého času neobešel žádný iPod. iTunes. Pro některé...

Apple se snaží udělat z iPadu počítač. Představil iPadOS

Nový iPadOS umožní například umístění widgetů přímo na domovskou stránku.

Na konferenci WWDC společnosti Apple se objevila jedna nečekaná novinka – nový operační systém pro tablety nazvaný...

Najdete na iDNES.cz