Nejnovější Audio a MP3 programy ke stažení - 07/2002

MP3 a audio CD přehrávače, konvertory nejrůznějších formátů, katalogizéry, CD grabbery a P2P software, MIDI sekvencery, audio editory a efekty, nejnovější vypalovací software - to vše je pro vás připraveno v dalším přehledu aktuálních audio/MP3 utilit.
MP3, Audio CD přehrávače
 • Blaze Media Pro 2002j - Shareware - Website - Download 12MB
  Nová verze multimediálního přehrávače, editoru a konvertoru přichází s obousměrnou konverzí WMV (z/do) a vylepšení zvukových filtrů. Podporuje audio formát MP2 pro playback i editaci, obsahuje přepracovaný VU meter a mnoho dalšího...
 • MusicMatch Jukebox 7.1 - Freeware - Website - Download 10MB
  Updatovaná verze populárního multiformátového přehrávače převážně pouze s některými bugfixy, protože seznam novinek je prakticky totožný s verzí 7.0 - DSP efekty aplikovatelné při transferu do přenosného přehrávače, výkonný ID3 tagger, vypalovací software s možností zápisu na DVD média, automatické vyhledání informací o grabnutých CD v internetové databázi, minimalizace do malé lišty á la WinAmp a optimalizace pro Pentium4.
 • RockIt 2000 Pro v1.2 - Demo - Website - Download 1,8MB
  Dvojitý DJ mixér s novou MP3 dekódovací rutinou, širokými možnostmi tvorby playlistů a dělení hudby do libovolných kategorií, oddělené ovládání hlasitosti a ekvalizér pro každou jednotku. K dispozici je kompletní historie odehraných skladeb a opakování songů.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Alt WAV to MP3 & WMA Converter - Shareware - Website - Download 0,7MB
  Rychlý konvertor zvukových stop a WAV souborů do formátů MP3 nebo Windows Media Audio. Pro snadnou a efektivní práci podporuje dávkové zpracování úloh.
 • CryptoHeaven - Freeware - Website - Download 7,3MB
  Z povědomí uživatelů internetu už skoro zmizely servery na internetu, poskytující prostor pro sdílené virtuální harddisky. Nová služba CryptoHeaven se nese přesně v tomto duchu. Bezpečený přístup k emailu a souborům, které můžete nasdílet pro vaše přátele. Vzhled rozhraní je plně skinovatelný.
 • KaZaA 1.7.0 - Freeware - Website - Download - pouze internetový setup, který dotáhne zbytek instalace - 0,1MB
  Nová verze P2P klientu přichází s rozšířeným vyhledáváním na více počítačích a ve spolupráci se sítí ALTNET také s nabídkou oficiálních kvalitních audio a video souborů volných ke stažení.
 • Power CD Ripper and Burner 3.5 - Shareware - Website - Download 5,8MB
  Aplikace pro ripování audio CD stop do formátů MP3, WAV, Ogg Vorbis a WMA, a také tvorbu CDDA ze souborů MP3 a WAV. Umožňuje detailní nastavení výstupního formátu, včetně bitrate nebo automatického vložení tagů. Podporuje Burn-Proof, pracuje s otevřenými multisession disky, dokáže zapsat i diskové ISO image.
 • Translator - Demo - Website - Download 6,1MB
  Konverzní program pro převod profesionálních samplerových formátů, ať už z CD nebo harddisku nástroje. Výčet formátů zahrnuje Ensoniq, Emu, Akai, Roland a Kurzweil, možno je číst také disky z Maca. Zajímavostí je možnost namountování virtuálních CD ve formátu příslušného sampleru a vypálení jejich image na CD médium.

  Ostatní MP3 utility
 • CDRoller 3.11 - Shareware - Website - Download 1,1MB
  Sada nástrojů pro práci s audio CD. Kromě neodmyslitelných funkcí grabování a katalogizace disků je umí také analyzovat a testovat a dokonce i opravovat data z poškozených médií. Pomocí utility pro výběr session lze načíst jakoukoliv oblast multisession CD.
 • DataMPX - Demo - Website - Download 1MB
  Katalogizér hudebních MP3 souborů ze všech možných úložných médií - ZIP, CD, harddisk... Pečlivě získává informace z ID3 tagů, záznamy lze třídit a vyhledávat podle mnoha kritérií.
 • Dapyx MP3 Explorer 1.96 - Shareware - Website - Download 1.1MB
  Další katalogizační software s detailním ID3 editorem (v1 i v2), auto taggerem dle názvů souborů a funkcemi pro vyhledávání, třídění... Zajímavé jsou rozhodně možnosti v oblasti exportu databáze - do formátů HTML, PDF, RTF, XML a dalších.

  MIDI programy a utility
 • Music MasterWorks 3.62 - Shareware - Website - Download 1,75MB
  MIDI a audio rekordér a přehrávač pro začátečníky (pro ty je připraven Basic Mode) i pokročilé, ke snadnému ovládání přispívá i úplná volnost přiřazení klávesových zkratek. MIDI notový zápis lze jednoduše editovat i tisknout v několika režimech. Program dokáže rozpoznat melodii podle vašeho zpěvu do mikrofonu. A nabízí i mnoho dalšího, např. plnou škálu not, efektový kontroler ad.
 • PhotoScore MIDI 2.05 - Demo - Website - Download 8,2MB
  Unikátní software, který dokáže nascanovat notový zápis a partitury převést do MIDI formátu k dalšímu zpracování v libovolném MIDI editoru. Naskenovanou hudbu si můžete před exportem poslechnout prostřednictvím systému Espressivo.
 • WizardMaster Control Program 2.000 - Freeware - Website - Download 0,1MB
  MIDI řídící středisko pro ovládání několika různých nástrojů zároveň.

  Audio programy a utility
 • Anvil Studio 2002.05.03 - Freeware - Website - Download 3,1MB
  Vícestopý audio editor pro záznam, kompozici, editování a mixování hudby pomocí MIDI, digitálního audia a samplovaných perkusí. Standardní edice povolí zápis do relativně nekonečněho množství MIDI stop, ale pouze do jedné Audio - jejich "nekonečno" je za příplatek $19. Efekty programu zahrnují delay, gain, reverse, frekvenční filtrování a změnu výšky tónu.
 • AudioMulch 0.9b9p1 - Shareware - Website - Download 1,9MB
  Interaktivní realtime prostředí pro tvorbu zvuků nebo virtuální hudební nástroj. Obsahuje generátory zvukového signálu (sin, noise, drum, bass...), mnoho efektů (reverb, flanger, delay...), filtry (např. parametrický ekvalizér) a podporuje VST audio plug-iny.
 • Audio Record Wizard 2.0 - Shareware - Website - Download 0.8MB
  Harddiskový rekordér pro záznam zvuků nejen z externích zdrojů (Line In, mikrofon), ale také pro nahrávání audio dat, která jsou posílána na vaši zvukovou kartu. Máte-li dostatečně rychlý počítač (v dnešní době už asi ano), lze zvuk zaznamenávat přímo do MP3.
 • GenieSys DeClipper v2.0 - Demo - Website - Download 0,8MB
  Zajímavý DirectX plug-in s unikátním algoritmem pro restaurování digitálních hudebních nahrávek poškozených přebuzením signálu (overclip), použitelný například v editorech Cakewalk Sonar, SoundForge, WaveLab a dalších hostitelských aplikacích.

  Ostatní
 • BlindWrite Suite 4.0.2 - Shareware - Website - Download 3,8MB
  BlindWrite získává poslední dobou stále na popularitě, především díky své schopnosti číst a zapisovat CD v RAW módu a provádět tak zálohy i některých chráněných disků. Nová verze přidává další jazykové lokalizace, opravuje některé chyby, které mohly nastat při zápisu, a má mírně přepracovaného průvodce projektem.
 • CloneCD 4.0.1.3 - Shareware - Website - Download 2,2MB
  Aktuální verze software pro klonování datových i audio CD s ochranou i bez.
 • Discus 2.59 - Demo - Website - Download 0,9MB
  Pokročilá utilita, zaměřená na tvorbu bookletů a potisku minidisků, DVD, standardních CD, nebo třeba i médií ve formátu vizitek. K dispozici jsou stovky pozadí, clip arty a k jejich úpravě kreslící program. Importovat lze grafiku ve formátech JPG, TIFF, BMP, PICT a dalších. Text lze vést po křívce podle kraje CD. Podporuje více než 50 různých typů potiskových samolepících papírů

  • Nejčtenější

  K čemu „ty brýle od Applu“ vlastně jsou? Odpovídáme na překvapivý dotaz

  v diskusi je 162 příspěvků

  22. února 2024

  K čemu to je? To byla nejčastější reakce na headset Apple Vision Pro pod článkem, kde jsme jej jako...

  Návrat USA na Měsíc po více než 50 letech. První soukromý modul úspěšně přistál

  v diskusi je 95 příspěvků

  22. února 2024  16:09,  aktualizováno  23.2

  Měsíční přistávací modul Nova-C pojmenovaný Odysseus se v pátek dostal na povrch Měsíce. Splnil tak...

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  Vtipně překonali „neřešitelný problém“, astronauti na ISS jsou nadšení

  v diskusi je 30 příspěvků

  27. února 2024  14:16

  Barcelona (Od zpravodaje Technet.iDNES.cz) Udržet se třeba půl roku v uzavřeném nehostinném prostoru v dobré psychické i fyzické kondici je...

  Nejvzdálenější sonda ve vesmírném prostoru neodpovídá. NASA neví, co s tím

  v diskusi je 41 příspěvků

  22. února 2024

  Premium Je to více než deset let, co sonda Voyager 1 vyletěla jako první stále funkční lidský výtvor...

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  To že má nahradit recepční? Největší exponát vyvolal spíš rozpaky

  v diskusi je 12 příspěvků

  26. února 2024  9:30

  Barcelona (Od zpravodaje Technet.iDNES.cz) Velký zájem a údiv v různém smyslu slova vzbudil v předvečer veletrhu Mobile World Congress exponát...

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...

  T-Mobile se chystá na festivaly. Mobilní vysílač zprovozní za 30 minut

  v diskusi nejsou příspěvky

  29. února 2024

  Barcelona (Od zpravodaje Technet.iDNES.cz) Festivaly, koncerty, velké sportovní události, demonstrace… Velká shromáždění lidí generují...

  OBRAZEM: Jediná maďarská zubačka jezdí v Budapešti. Patří mezi nejstarší

  v diskusi nejsou příspěvky

  29. února 2024

  Zubačky „zakleté“ v katastru jednoho města nejsou jen tak obyčejná věc, a přeci dvě takové...

  Chytrý telefon nahradí kartičkami a televizorem. Nevíme, zda nejdou pozdě

  v diskusi je 13 příspěvků

  28. února 2024  9:21

  Barcelona (Od zpravodaje Technet.iDNES.cz) Překlenout „digitální propast“ mezi těmi, co mohou a nemohou, případně umí a neumí se snaží německý...

  POZOR VLAK: Víte, jak se vyrábějí nejmodernější pražce? Je to věda

  v diskusi nejsou příspěvky

  28. února 2024

  Víte, kolik je železničních pražců v síti Správy železnic? Napočítali byste jich 23,208 milionu....

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Zemřela slovenská moderátorka, oblíbený byl její pořad, který pomáhal dětem

  Zemřela moderátorka a logopedka slovenské dětské televizní stanice JOJko Lucia Palugyayová. Bylo jí 47 let. Na...

  Šlo o rozhovor, hájí Gondíková s Benešovou focení do pánských časopisů

  Herečky Adéla Gondíková (50) a Lucie Benešová (49) jsou spolužačky z konzervatoře a přátelí se už přes třicet let. V...

  Menzelová pomáhá nemocnému Víznerovi. Byl bys hrdý, vzkázala manželovi

  Olga Menzelová (46) poslala prostřednictvím Instagramu dojemný vzkaz svému zesnulému muži Jiřímu Menzelovi k jeho...

  Soused topí v krbu, zahradu máme plnou sazí a smradu. Jak se bránit?

  Náklady na topení v rodinných domech bývají výraznou složkou celkového rozpočtu domácnosti. Každý hledá možnosti, jak...

  Princ William zrušil na poslední chvíli z osobních důvodů účast na akci

  Britský princ William (41) odřekl svou účast na úterní vzpomínkové slavnosti na hradě Windsor. Na bohoslužbu za...