Středa 10. srpna 2022, svátek má Vavřinec
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Středa 10. srpna 2022 Vavřinec

Nejnovější Audio a MP3 programy ke stažení - 07/2002

MP3 a audio CD přehrávače, konvertory nejrůznějších formátů, katalogizéry, CD grabbery a P2P software, MIDI sekvencery, audio editory a efekty, nejnovější vypalovací software - to vše je pro vás připraveno v dalším přehledu aktuálních audio/MP3 utilit.
MP3, Audio CD přehrávače
 • Blaze Media Pro 2002j - Shareware - Website - Download 12MB
  Nová verze multimediálního přehrávače, editoru a konvertoru přichází s obousměrnou konverzí WMV (z/do) a vylepšení zvukových filtrů. Podporuje audio formát MP2 pro playback i editaci, obsahuje přepracovaný VU meter a mnoho dalšího...
 • MusicMatch Jukebox 7.1 - Freeware - Website - Download 10MB
  Updatovaná verze populárního multiformátového přehrávače převážně pouze s některými bugfixy, protože seznam novinek je prakticky totožný s verzí 7.0 - DSP efekty aplikovatelné při transferu do přenosného přehrávače, výkonný ID3 tagger, vypalovací software s možností zápisu na DVD média, automatické vyhledání informací o grabnutých CD v internetové databázi, minimalizace do malé lišty á la WinAmp a optimalizace pro Pentium4.
 • RockIt 2000 Pro v1.2 - Demo - Website - Download 1,8MB
  Dvojitý DJ mixér s novou MP3 dekódovací rutinou, širokými možnostmi tvorby playlistů a dělení hudby do libovolných kategorií, oddělené ovládání hlasitosti a ekvalizér pro každou jednotku. K dispozici je kompletní historie odehraných skladeb a opakování songů.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Alt WAV to MP3 & WMA Converter - Shareware - Website - Download 0,7MB
  Rychlý konvertor zvukových stop a WAV souborů do formátů MP3 nebo Windows Media Audio. Pro snadnou a efektivní práci podporuje dávkové zpracování úloh.
 • CryptoHeaven - Freeware - Website - Download 7,3MB
  Z povědomí uživatelů internetu už skoro zmizely servery na internetu, poskytující prostor pro sdílené virtuální harddisky. Nová služba CryptoHeaven se nese přesně v tomto duchu. Bezpečený přístup k emailu a souborům, které můžete nasdílet pro vaše přátele. Vzhled rozhraní je plně skinovatelný.
 • KaZaA 1.7.0 - Freeware - Website - Download - pouze internetový setup, který dotáhne zbytek instalace - 0,1MB
  Nová verze P2P klientu přichází s rozšířeným vyhledáváním na více počítačích a ve spolupráci se sítí ALTNET také s nabídkou oficiálních kvalitních audio a video souborů volných ke stažení.
 • Power CD Ripper and Burner 3.5 - Shareware - Website - Download 5,8MB
  Aplikace pro ripování audio CD stop do formátů MP3, WAV, Ogg Vorbis a WMA, a také tvorbu CDDA ze souborů MP3 a WAV. Umožňuje detailní nastavení výstupního formátu, včetně bitrate nebo automatického vložení tagů. Podporuje Burn-Proof, pracuje s otevřenými multisession disky, dokáže zapsat i diskové ISO image.
 • Translator - Demo - Website - Download 6,1MB
  Konverzní program pro převod profesionálních samplerových formátů, ať už z CD nebo harddisku nástroje. Výčet formátů zahrnuje Ensoniq, Emu, Akai, Roland a Kurzweil, možno je číst také disky z Maca. Zajímavostí je možnost namountování virtuálních CD ve formátu příslušného sampleru a vypálení jejich image na CD médium.

  Ostatní MP3 utility
 • CDRoller 3.11 - Shareware - Website - Download 1,1MB
  Sada nástrojů pro práci s audio CD. Kromě neodmyslitelných funkcí grabování a katalogizace disků je umí také analyzovat a testovat a dokonce i opravovat data z poškozených médií. Pomocí utility pro výběr session lze načíst jakoukoliv oblast multisession CD.
 • DataMPX - Demo - Website - Download 1MB
  Katalogizér hudebních MP3 souborů ze všech možných úložných médií - ZIP, CD, harddisk... Pečlivě získává informace z ID3 tagů, záznamy lze třídit a vyhledávat podle mnoha kritérií.
 • Dapyx MP3 Explorer 1.96 - Shareware - Website - Download 1.1MB
  Další katalogizační software s detailním ID3 editorem (v1 i v2), auto taggerem dle názvů souborů a funkcemi pro vyhledávání, třídění... Zajímavé jsou rozhodně možnosti v oblasti exportu databáze - do formátů HTML, PDF, RTF, XML a dalších.

  MIDI programy a utility
 • Music MasterWorks 3.62 - Shareware - Website - Download 1,75MB
  MIDI a audio rekordér a přehrávač pro začátečníky (pro ty je připraven Basic Mode) i pokročilé, ke snadnému ovládání přispívá i úplná volnost přiřazení klávesových zkratek. MIDI notový zápis lze jednoduše editovat i tisknout v několika režimech. Program dokáže rozpoznat melodii podle vašeho zpěvu do mikrofonu. A nabízí i mnoho dalšího, např. plnou škálu not, efektový kontroler ad.
 • PhotoScore MIDI 2.05 - Demo - Website - Download 8,2MB
  Unikátní software, který dokáže nascanovat notový zápis a partitury převést do MIDI formátu k dalšímu zpracování v libovolném MIDI editoru. Naskenovanou hudbu si můžete před exportem poslechnout prostřednictvím systému Espressivo.
 • WizardMaster Control Program 2.000 - Freeware - Website - Download 0,1MB
  MIDI řídící středisko pro ovládání několika různých nástrojů zároveň.

  Audio programy a utility
 • Anvil Studio 2002.05.03 - Freeware - Website - Download 3,1MB
  Vícestopý audio editor pro záznam, kompozici, editování a mixování hudby pomocí MIDI, digitálního audia a samplovaných perkusí. Standardní edice povolí zápis do relativně nekonečněho množství MIDI stop, ale pouze do jedné Audio - jejich "nekonečno" je za příplatek $19. Efekty programu zahrnují delay, gain, reverse, frekvenční filtrování a změnu výšky tónu.
 • AudioMulch 0.9b9p1 - Shareware - Website - Download 1,9MB
  Interaktivní realtime prostředí pro tvorbu zvuků nebo virtuální hudební nástroj. Obsahuje generátory zvukového signálu (sin, noise, drum, bass...), mnoho efektů (reverb, flanger, delay...), filtry (např. parametrický ekvalizér) a podporuje VST audio plug-iny.
 • Audio Record Wizard 2.0 - Shareware - Website - Download 0.8MB
  Harddiskový rekordér pro záznam zvuků nejen z externích zdrojů (Line In, mikrofon), ale také pro nahrávání audio dat, která jsou posílána na vaši zvukovou kartu. Máte-li dostatečně rychlý počítač (v dnešní době už asi ano), lze zvuk zaznamenávat přímo do MP3.
 • GenieSys DeClipper v2.0 - Demo - Website - Download 0,8MB
  Zajímavý DirectX plug-in s unikátním algoritmem pro restaurování digitálních hudebních nahrávek poškozených přebuzením signálu (overclip), použitelný například v editorech Cakewalk Sonar, SoundForge, WaveLab a dalších hostitelských aplikacích.

  Ostatní
 • BlindWrite Suite 4.0.2 - Shareware - Website - Download 3,8MB
  BlindWrite získává poslední dobou stále na popularitě, především díky své schopnosti číst a zapisovat CD v RAW módu a provádět tak zálohy i některých chráněných disků. Nová verze přidává další jazykové lokalizace, opravuje některé chyby, které mohly nastat při zápisu, a má mírně přepracovaného průvodce projektem.
 • CloneCD 4.0.1.3 - Shareware - Website - Download 2,2MB
  Aktuální verze software pro klonování datových i audio CD s ochranou i bez.
 • Discus 2.59 - Demo - Website - Download 0,9MB
  Pokročilá utilita, zaměřená na tvorbu bookletů a potisku minidisků, DVD, standardních CD, nebo třeba i médií ve formátu vizitek. K dispozici jsou stovky pozadí, clip arty a k jejich úpravě kreslící program. Importovat lze grafiku ve formátech JPG, TIFF, BMP, PICT a dalších. Text lze vést po křívce podle kraje CD. Podporuje více než 50 různých typů potiskových samolepících papírů

  • Nejčtenější

  Webbův teleskop vyfotil galaxii Cartwheel vzdálenou 500 milionů světelných let

  Webbův vesmírný teleskop pořídil záběry galaxie Cartwheel vzdálené 500 milionů světelných let. Fascinující snímky...

  Stíhačky pro Ukrajinu? Možná svatá trojice spolu s Javelin a HIMARS

  Ukrajinské vedení hned z kraje konfliktu úpěnlivě žádalo spojence zejména o těžkou techniku, která by umožnila bránit...

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  KOMENTÁŘ: Obrana kupuje bezpilotního dědečka. Zda umí bojovat, nikdo neví

  Po několika týdnech spekulací o tom, jaké bojové drony česká armáda nakoupí, ministerstvo obrany zveřejnilo, že půjde o...

  Expert: Rusy předběhla ve vesmírném programu už i Čína a Evropa. O NASA nemluvě

  Rozstřel Rusové chtějí po roce 2024 ukončit svou účast na Mezinárodní vesmírné stanici. V Rozstřelu se nad důsledky tohoto...

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  F-35 nesmí do vzduchu kvůli novým závadám. Po motorech jsou to i sedačky

  První komerčně nabízený bojový letoun 5. generace, americký F-35, postihla další řada technických potíží, která ve...

  Tenkrát před 40 lety. Veteráni z Pitavalu Krampol, Zedníček a Frej vzpomínají

  Premium Jak je to dávno, co se prvně Pavel Zedníček, Jiří Krampol a Ladislav Frej sešli na natáčení seriálu Malý pitaval z...

  Žena má mít dítě, když je zamilovaná, říká psychogynekoložka Máslová

  Premium Ženy dělají velkou chybu, když mateřství příliš plánují, tvrdí psychogynekoložka a internistka Helena Máslová. „Vhodná...

  Nebezpečný pro Česko. Proč stát nechce uzbeckého zápasníka Muradova?

  Premium Mnoho let hrdě nastupoval do klece i s českou vlajkou na zádech. V malém evropském státě prorazil do velkého světa...

  • Další z rubriky

  JPEG slaví 30 let. Proč má různé zkratky a využívá ztrátovou kompresi

  Ať používáte PC, digitální fotoaparát nebo smartphone, nelze nenarazit na soubory s příponami JPEG, případně JPG. Jde o...

  Apple na podnět z Česka odstranil platformu Ulož.to z obchodu App Store

  Po společnosti Google smazala mobilní aplikaci serveru Ulož.to ze svého obchodu App Store také společnost Apple....

  Plánujte rychleji v Google kalendáři. Vyzkoušejte šestici klávesových zkratek

  Premium Vybrali jsme několik klávesových zkratek pro webový kalendář Google, které vám mohou ušetřit čas. Jednoduše tak změníte...

  Odcizení či ztráta vašeho PC? Naučte se chránit svá data ve Windows

  Premium Šifrování dat je snadný a efektivní způsob jejich ochrany. Předchází zneužití, a to i v případě, kdy se do paměťového...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Češka vyhrála soutěž krásy v Africe. Všichni si na mě chtěli sáhnout, říká

  Sarah Horáková (18) odletěla do Afriky reprezentovat Česko na světovou soutěž krásy. Když první vicemiss České...

  Budu znovu chodit a tančit, věří Vendulka z Básníků a vybírá peníze na léčbu

  Herečka Eva Jeníčková (58), která se proslavila coby Vendulka utěšitelka ze série o Básnících, řeší zdravotní problémy....

  Díky Stiflerově mámě jsem měla sex s nejmíň 200 lidmi, vzpomíná herečka

  Americká herečka Jennifer Coolidge (60) ve filmech Prci, prci, prcičky hrála Stiflerovu mámu Jeanine, která měla...

  Pivo za 70, menší porce jídla. Budeme muset, říká šéf restauratérů

  S růstem cen potravin a energií přichází zdražování v restauracích. Hospody kvůli krizi od základu mění obchodní...

  Plyn pro Nord Stream spalují Rusové u hranic. Oheň je vidět z Finska

  Rusko, které omezilo dodávky zemního plynu do Evropské unie, už několik týdnů spaluje plyn v kompresorové stanici...