Sobota 20. srpna 2022, svátek má Bernard
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 20. srpna 2022 Bernard

Nejnovější Audio a MP3 programy ke stažení - 04/2002

  5:00
Přinášíme vám další vydání přehledu nejnovějších zvukových editorů, přehrávačů, utilit pro konverzi mezi nejrozšířenějšími kompresními formáty, ID3 taggerů, MIDI aplikací, vypalovacího software a mnoho dalšího užitečného hudebního softwaru.
Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro operační systém Windows.

MP3, CD a ostatní přehrávače

 • WinAmp 2.80 - Freeware - Website - Download: Full (1.9MB), Standard (1.2MB), Lite (531kB)
  Nová verze "dvojkové" řady WinAmpu s podchycením bezpečnostní díry minibrowseru, vylepšenou podporou drag'n'drop, databáze CDDB, UNICODE pro názvy souborů, fixy v modulech waveOut, in_wave a in_mod. Nově v plné a standardní instalaci podpora formátu Ogg Vorbis!
 • CDmax 1.9.2 - Shareware - Website - Download 784kB
  CDDA přehrávač, využívající lokální databázi i internetový server freedb pro získávání a uchovávání údajů o přehrávaných albech.
 • OnCue Audio Mixing System - Shareware - Website - Download 2.4MB
  Vícestopý player pro diskžokeje, umožňující snadné mixování skladeb pro živé vystoupení nebo tvorbu mixovaných CD. Obsahuje katalog všech dostupných skladeb, BPM counter a několik digitálních efektů. Podporuje výstup na více zvukových karet, takže během hraní lze ladit na sluchátkách další mix v multitrack editoru.


  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky

 • KaZaA 1.6.1 & AG Satellite 0609W Lite - Freeware - Website - Download KaZaa (1.2MB), AG Satellite (389kB)
  Odlehčené verze klientů sítí FastTrack a AudioGalaxy bez reklamních nabídek a spyware.
 • BearShare 2.5.1 - Freeware - Website - Download 1.1MB
  S klasickým medvídkem ve znaku přichází nová verze jednoho z nejpopulárnějších Gnutella klientů s optimalizovaným kódem a rychlým vyhledávačem, který umožňuje zadat několik dotazů současně. Navázání přerušených downloadů samozřejmostí.
 • FreeRIP MP3 1.21 - Freeware - Website - Download 595kB
  Zcela zdarma použitelný audio CD grabber, který výsledné stopy ukládá do WAV, MP3 nebo stále populárnějšího formátu Ogg Vorbis. Dokáže také komprimovat existující WAVy. Automaticky vytváří ID3 tagy podle CDDB.
 • Easy CD Ripper 1.43 - Shareware - Website - Download 4MB
  Tentokrát sharewarový CD ripper s podporou formátů MP3, WMA, Ogg Vorbis, WAV, VQF, automatickým tagováním podle CDDB a ukládáním informací o CD v lokální databázi.
 • MP3 WAV Converter 2.60 - Shareware - Website - Download 2.5MB
  Nástroj pro rychlou dávkovou konverzi hudebních souborů mezi formáty MP3 a WAV, zároveň funkční jako MP3 přehrávač.
 • WinVorbis 1.32 - Freeware - Website - Download 1MB
  Malé studio pro práci se soubory Ogg Vorbis, zahrnuje čtyři utility: modul pro tvorbu a editaci informačních tagů dle jmen souborů, Ogg enkodér, dekodér a VorbisGain.

  Ostatní MP3 utility

 • MP3 Workshop XP - Shareware - Website - Download 2.6MB
  Kompletní MP3 dílna, sestávající z CD ripperu, nedestruktivního MP3 editoru (sestříhání souboru, spojení několika MP3 dohromady), konvertoru, přehrávače, tag editoru a vypalovacího software.
 • MP3 Boss 0.57 - Shareware - Website - Download 12.4MB
  Nevíte, jak si udělat pořádek ve vaší sbírce 'empétrojek'? MP3 Boss se o ně postará se svými rozsáhlými databázovými možnostmi, podporou všech druhů tagů včetně lyrics a rozhraním provázaným s WinAmpem.
 • Dr.TAG 1.93 - Shareware - Website - Download 1.2MB
  Tagger s dávkovým vkládáním údajů ručně nebo automaticky podle názvu souborů, z nichž dokáže vymazat podtržítka a další zástupné znaky a v případě neúplnosti je doplnit ID3 informacemi.
 • Tag&Rename 2.1 beta 2 - Shareware - Website - Download 1.3MB
  Nová verze správce ID3 tagů v souborech MP3 a VQF přidává podporu pro ID3v2.2 a v2.4 v regulérních MP3 souborech a ID3v2 pro formát MPEGPlus, vylepšený import informací z CDDB a serveru allmusic.com (včetně stažení obalu alba) a několik drobných bugfixů.

  MIDI programy a utility

 • MIDInight Express II - Freeware - Website - Download 3.7MB
  Realtime MIDI jukebox s renderingem výstupu na harddisk pomocí emulované wavetable syntézy, založené na systému použitém v software Mellosoftron pro tvorbu vlastních nástrojů.
 • LiveSticks - Shareware - Website - Download 5.3MB
  Softwarový MIDI kontrolér, který váš joypad nebo klávesnici přetvoří na ovládací jednotku pro MIDI sekvencer. Každému tlačítku/klávese lze přiřadit notu, pitchbend a další kontrolní prvky.
 • Korg Dss-1 Soundfont - Freeware - Website - Download 443kB
  Soundfont zvuková banka ze syntezátorů Korg DSS-1 se čtyřmi samply a čtyřmi předvolbami. Na stránkách autora najdete mnoho dalších zajímavých nástrojů.


  Audio programy a utility

 • Ace of WAV 2.6 - Shareware - Website - Download 2.3MB
  Zajímavý WAV editor a syntezátor s mnoha funkcemi, skriptováním pro automatizaci úkonů a vestavěným prostředím pro vývoj nových příkazů.
 • BeatBurner 1.1 - Demo - Website - Download 2.8MB
  Smyčkový re-syntezátor s množstvím realtime funkcí pro tvorbu unikátních zvuků, například: automatická detekce a změna tempa, stereo delay, flanger, waveshaper, pět filtrů včetně LFO a realtime obálek, podpora MIDI přiložena.
 • File Audio Processor 1.4.2 - Shareware - Website - Download 10.1MB
  Pod tímto pompézním názvem se skrývá balík všestranných nástrojů pro práci s audio soubory: kromě souborového manažeru á la WinCommander s mnoha velice zajímavými funkcemi jsou to moduly pro přejmenování a otagování souborů, CD audio grabber s podporou CDDB, konvertor a audio editor, přehrávač a program pro editaci playlistů.
 • Sound Control Plus 2.15 - Freeware - Website - Download 613 kB
  Půvabná freewarová náhrada za zastaralý zvukový panel Windows s možností ovládání klávesovými zkratkami, jejíž pomocí lze takto ze systému ovládat i WinAmp a CD přehrávač. Všechny akce infikuje modifikovatelný OnScreenDisplay.
 • WAVhum 1.6 - Shareware - Website - Download 3.5MB
  Nástroj pro snadné odstranění cyklického hluku na pozadí nahrávky (50/60 Hz, rušení elektromotorem apod.)


  Ostatní

 • NTI CD-Maker 2000 Pro 5.1.17 - Trial - Website - Download 10.2MB
  Balík pro vypalování datových, audio a video CD. Při přípravě CDDA umí zvuk vyrovnat a vyčistit, konvertovat zvuk mezi formáty WAV a MP3 a v nich také grabovat z CD; dokáže připravit SVCD video disk ve formátu MPEG2; se packet-write softwarem File CD 2.0 lze disk použít jako disketu. Tvorba obalů CD je s přiloženým modulem hračkou.
 • Easy Audio CD Burner - Shareware - Website - Download 1.2MB
  Specializovaná aplikace na tvorbu Audio CD ze souborů WAV i přímo z MP3. Podporuje import playlistů přehrávačů WinAmp a Sonique a Burn-Proof ochranu při podtečení bufferu.
 • VideoMan 3.02 - Trial - Website - Download 6MB
  Nová, zcela přepracovaná verze programu pro import videa z digitálních kamer či televizních karet, s novým nabíracím modulem pro import/export videa přes digitalizační karty a DVcamy. Umožňuje stříh videa s neomezeným počtem overlay a audio stop, klíčováním na barvu atd. Podporuje systémové kodeky včetně DivX.

 • Gamescom 2022

  Letošní veletrh her Gamescom 2022 opět pořádá na výstavišti v Kolíně nad Rýnem od 24. do 28. srpna. Slavnostní zahájení proběhne večer předem na Opening Night Live 2022 show 23. srpna.

  • Nejčtenější

  Rusko začíná vyrábět vlastní notebook. Přirovnání k macbookům pokulhává

  Po letech vývoje se má letos rozběhnout výroba zcela nového notebooku vyvinutého přímo v Rusku. Stroj s názvem Bitblaze...

  ANALÝZA: Tchaj-wan v ohrožení. Neptejme se zda, ale kdy bude válka

  Premium Uprostřed obav o budoucnost míru ve světě, na pozadí války probíhající mezi dvěma největšími armádami Evropy...

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  Armáda by mohla dostat německé obrněnce Marder a svá BVP-2 poslat Ukrajině

  Válka na Ukrajině rozpoutala v Evropě velké pohyby zbraní a vojenské techniky. Některé země své starší kusy posílají na...

  KVÍZ: Znáte druhoválečná letadla? Zvolte si obtížnost kvízu

  Identifikace letadel podle fotografií je kratochvíle, která snad neomrzí. Po delší době jsme opět jeden kvíz na toto...

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  Typů vrtulníků s tandemovými rotory vznikla řada, ale v SSSR jen jeden

  Vrtulníky s tandemovými rotory mají své výhody i nevýhody. Zatímco na Západě vznikla řada konstrukcí, z nichž některé...

  Porucha imunity je první známka, že je v našem životě něco špatně, říká lékařka

  Premium Lidí s poruchami imunity přibývá. Příčinou je často špatný životní styl, což vede k vážným nemocem, třeba k rakovině....

  Bude hůř. Považuji za férové sdělit to divákům předem, přiznal šéf ČT

  Premium Inflace, energie, válka na Ukrajině a k tomu nízké koncesionářské poplatky. Současná situace postihla i Českou...

  První díl rozhovoru s Shopaholicadel: Práci neseženu, každý den můžu umřít!

  Premium Rozhovorům se dlouho úspěšně vyhýbala, nyní ale udělala výjimku a Expresu poskytla exkluzivní sondu do své duše....

  • Další z rubriky

  První asistent Googlu, který přinesl revoluční chytré karty, míří do propadliště dějin

  Je tomu už deset let, co se objevil první pokus o inteligentního osobního asistenta společnosti Google. Služba dostala...

  Váháte s upgradem na Windows 11? Tyto informace byste měli vědět

  Nejnovější verzi operačního systému Windows 11 přijímají uživatelé po celém světě. Přestože nikdo není nucen na novou...

  Nová zbraň Googlu umí využít i počítačový šrot

  Je to nějaká prapodivná verze Windows, nebo ten systém Chrome OS? Tato otázka vás napadne, pokud poprvé spatříte nový...

  Když Windows nepracují správně, je čas využít pokročilé funkce

  ASO, tři písmena, o kterých jste možná neslyšeli, a přesto v případě Windows znamenají hodně. Jde o nabídku pokročilých...

  Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 7. soutěžním týdnu?
  Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 7. soutěžním týdnu?

  Léto venku s eMiminem je tady! Každý týden budeme soutěžit o fantastické ceny v celkové hodnotě 298.000 Kč. Sdílejte své letní zážitky, hodnoťte...

  Bude hůř. Považuji za férové sdělit to divákům předem, přiznal šéf ČT

  Premium Inflace, energie, válka na Ukrajině a k tomu nízké koncesionářské poplatky. Současná situace postihla i Českou...

  Eva Burešová porodila. S Přemkem Forejtem dali synovi netradiční jméno

  Herečka Eva Burešová (29) a šéfkuchař Přemek Forejt (35) přivítali na svět prvního společného potomka. Narodil se jim...

  Oldřich Navrátil přestavěl starý mlýn u Třebíče na pohádkovou chalupu

  Herec Oldřich Navrátil (69) nejraději tráví čas na chalupě kousek od rodné Třebíče, kde si užívá čerstvého vzduchu a...

  Eva shodila 45 kilo. Mám velikost S a muži se za mnou zase otáčejí, říká

  Paní Eva nebyla se svou postavou dlouhodobě spokojená, navíc se neustále zadýchávala, což byl jeden z prvních impulzů k...

  PRVNÍ DOJMY: Zlatej teletext! Případy 1. oddělení postihla nová doba

  Z třinácti premiérových dílů třetí a poslední série krimiseriálu Případy 1. oddělení, která poběží od 5. září,...