Neděle 1. října 2023, svátek má Igor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 1. října 2023 Igor

Diskuze

Proč používat e-mail na jedno použití

Dočasná, respektive jednorázová e-mailová adresa nabízí možnost, jak využít elektronickou poštu v případě, že nechcete někomu sdělit svoji hlavní e-mailovou adresu. Podívejte se na to, co je k dispozici, jak služby efektivně využít, a naučte se alternativní e-mail používat.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

"Organizace, které provozují služby poskytující jednorázové e-mailové adresy musí být důvěryhodné."

Toto samo o sebe je už vopred nedôveryhodné.

Ale ak sa niekto rozhodne toto použiť, tak je to od momentu rozhodnutia sa výlučne jeho problém. Kto chce kam...

0 0
možnosti

P45e33t62r 43T86i39c73h85ý

18. 3. 2022 10:32

Proc to delat jednoduse, kdyz to jde slozite. Hlavni, monitorovany mail na gmailu. A na vsechno ostatni jakykoliv cesky pseudomail. Treba na centrumu.

3 3
možnosti

Takže gmail je podľa vás monitorovaný. Dobre, môže byť.

Ale mám takúto otázku: existuje vôbec nejaký nemonitorovaný mail?

0 1
možnosti

J45a46n 66V70e80l42e84k

18. 3. 2022 10:08

Zvykl jsem si používat Mailinator. Hlavně pro služby, které vyžadují registraci a vcelku zbytečně. Výhoda této služby je, že tento dočasný email volíte vy. V podstatě vytvoříte jakýkoliv email @mailinator.com. Takže i kdyby jste třeba potřebovali znova se do emailu podívat, tak není problém.

Nejvíc mě překvapil třeba Kensington, který na českých stránkách má u podpory pouze telefon do UK, tak jsem na US stránkách musel udělat registraci a poslat dotaz (využil jsem právě dočasný email). No a jako první nedorazila odpověď, ale reklama na Viagru. Takové chování bych nečekal od společnosti, která se zabývá bezpečností a ochranou dat.

0 0
možnosti

No ono to, že tam zůstává vždy " @mailinator.com" je někdy problém - některé služby vám náhodně vygenerují i tu část za "@". .... už jsem se několikrát setkal s tím, že při nějaké registraci mi to odmítlo maily končící "mailinator.com" nebo jié "profléklé" služby a vyžadovalo to jiný email.

0 0
možnosti

Josef.star+eshopsvetry@gmail.com teda fakt není anonymní e-mail.

4 0
možnosti

A proč se tím zdržovat? Prostě mám jednu adresu na komunikaci s e-shopy apod. Na serveru je nastavené automatické mazání všech zpráv po týdnu a koukám tam, jen když nějakou zprávu z e-shopu apod. čekám. Když něco potřebuju uchovat, přesunu to jinam. Ať si s tím spameři a hackeři dělají, co chtějí.

23 2
možnosti

Přesně tak, hlavní mail pro důležité věci a vedlejší mail na bordel, to je nejlepší spam filtr. Pokud má člověk potřebu hrabat se v bordelu, stačí se nalogovat.

2 1
možnosti

Bože to s tím + aliasem je tak naivní. Určitě podle toho poznáte, kdo vaší adresu prodal. Ono totiž nikoho nenapadne to odmazat.

10 1
možnosti

Emaily na spamování se prodávají po milionech, pochybuju, že by někdo to procházel. Jakási šance to je, byť mizivá.

2 1
možnosti

Solární panely odcházejí překvapivě rychle a záruky nefungují, říká expert

Premium Solární boom může za pár let přinést majitelům fotovoltaických elektráren nepříjemné překvapení. Životnost solárních...

Při výchově sourozenců nejde být úplně spravedlivý, vysvětluje psycholožka

Premium Do pracovny za ní chodí rodiče, kteří tápají ve výchově ratolestí, řeší komplikované vztahy sourozenců či výchovu...

Jsme firma na zážitky. Ředitel Sparty Křivda o Priskem i novém stadionu

Premium Dodnes ho zabolí nohy, když si vzpomene, jak hrála Sparta naposledy v Edenu. V loňském derby dostala takovou...