Volejbalisté Karlovarska po boji podlehli v utkání na palubovce Brna.

Volejbalisté Karlovarska po boji podlehli v utkání na palubovce Brna. | foto: Václav Šlauf, MAFRA

Volejbalisté Brna porazili třetí Karlovarsko a dotáhli se na něj

• 0
Volejbalisté Brna vyhráli extraligový duel sousedů v tabulce nad Karlovarskem 3:2 a bodově se na soupeře dotáhli. Hostům zisk bodu za těsnou porážku stačil k udržení třetího místa.

Brňané v domácí nejvyšší soutěži vyhráli třetí zápas z posledních čtyř. Do utkání vstoupili lépe, ale druhý i třetí set ztratili shodně 22:25. První domácí porážku v sezoně ale nepřipustili a výsledek otočili, tie-break vyhráli 15:10.

I druhý dnešní zápas 9. kola rozhodl až pátý set. V duelu týmů ze spodku tabulky Příbram zvítězila doma 3:2 nad Kladnem. Hosté byli ve čtvrtém setu blízko ukončení série čtyř porážek, ale prohráli dramatickou koncovku 29:31. Pak už získali jen osm bodů a zůstali v tabulce desátí, Příbram má teď o dva body víc.